Tarife veya paketimi seçerken arama filtresini nasıl kullanırım?

Turkcell.com.tr anasayfasında "Ürün ve Hizmetler" seçeneği üzerine gelin. Açılan menüden "Paket ve Tarifeler" kategorisine tıklayın. Önünüze gelen sayfada paket ve tarife çeşitlerini görebilirsiniz. Tüm Paketler, Hepsi Bir Arada, Konuşma, İnternet, Mesajlaşma, Kulüplere Özel kategorileri içinden incelemek istediğinize tıklayın. Açılan sayfada hat tipinizi (Faturalı Hat, Hazır Kart) belirledikten sonra ilgili kategoriye ait paket ve tarifelerin listelendiğini görebilirsiniz.

Listenin başında, sağ tarafta "Filtrele" seçeneği yer alır. Tıkladığınızda incelediğiniz kategorinin içeriğine göre "Konuşma, İnternet ve SMS" seçeneklerini görebilirsiniz. Konuşma ve SMS altında yer alan gri alana tıklayarak sıklıkla arama yapmak istediğiniz yönü belirleyebilirsiniz. Ayrıca her iletişim türünün altında mavi bir çubuk yer alır. Çubuğu sağa ve sola çekerek ilgili iletişim türü için kullanacağınız miktarı belirleyebilirsiniz. Aynı ekranda, alt sol tarafta yer alan "Kampanyalı Paketleri Göster" seçeneğini işaretlerseniz, sadece kampanya dahilinde olan Paket ve Tarifelerin listelenmesini sağlayabilirsiniz. Filtre seçimlerinizi yaptıktan sonra alt tarafta bulunan "Güncelle" butonuna tıkladığınızda belirlediğiniz seçeneklere uygun Paket ve Tarifeler listelenir.

Çıkan sonuçlarda ilgilendiğiniz paket veya tarifenin detaylarını öğrenmek için o paket veya tarifenin üzerine ya da sağ tarafta bulunan sarı butona tıklamanız yeterlidir. Paket ve tarifeler sayfasında arama yapmak için tıklayın.