En son hangi tarihe kadar TL yüklersem, hattımı kullanmaya devam edebilirim?

·        Hazır Kart’ınıza 10TL ve üzeri TL, paket yüklediğiniz andan veya 10TL ve üzeri Kredi Transfer aldığınız tarihten itibaren, 185 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 
·        Bu 185 gün süresince tekrar 10TL ve üzeri TL, paket yüklemez veya 10TL ve üzeri Kredi Transfer almazsanız, 180 Günlük “Yarı Aktif Dönem” başlar. Bu dönem boyunca arayanlar size ulaşabilir, ancak siz hattınızda TL olsa dahi arama yapamazsınız. Arama yapabilmek için her 185 günde bir TL yüklemeniz gerekir.
·        Bunun yanında, her yılın 1 Ocak - 29 Mart arasında son yüklemesini yapmış aboneler 185 gün boyunca arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilir. Bu 185 gün süresince tekrar TL yüklenmezse 92 Günlük “Yarı Aktif Dönem” başlar. 
·        Hattınızın yarı aktif olduğu dönem sonuna kadar tekrar TL yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve hattınız tekrar kullanılamaz​.
·        Yarı aktif dönem sonunda, eğer hediye edilen bakiyelerin tamamını harcadı iseniz ve 25 TL üzerinde bakiyeniz var ise yarı aktif döneminiz 30 gün daha uzatılır. İlgili dönem Telsiz kullanım ücreti bakiyenizden tahsil edilir. Ancak bakiyenizi kullanmak için 10TL ve üzeri TL, paket yüklemeniz veya 10TL ve üzeri Kredi Transferi almanız gerekmektedir.

Sayfayı kaydırın