Paycell Alışveriş Limiti taksitlerim dışında ödemem gereken diğer ücretler nelerdir?

  • Kredi Tahsis Ücreti: Müşterilerimizin kredi ihtiyacının karşılanmasına olanak sağlayan sistemin işletilmesi ve operasyonel süreçlerin yönetilmesi amacıyla kredi açılışında alınan tek seferlik bir ücrettir. Kredi açılışlarında kredi ana para tutarının %0,5 i kadar alınmaktadır. Kredi açılışında tek seferde uygulanır ve ilk kredi taksidi ile ödenir.
  • Cihaz Kredisi Mobil Ödeme İşlem Ücreti: Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. (TÖHAŞ) tarafından, kredi taksitlerini Turkcell faturasına yansıtarak ödeme yapan müşterilerden alınan tek seferlik bir ücrettir. İşlem ücreti, müşterilerimizin taksitlerini ödeme süreci boyunca daha iyi hizmet sunabilmek için TÖHAŞ tarafından yapılan çalışmaların maliyetini yansıtmaktadır. Kredi başına işlem ücreti akıllı cihazlar için 36.99 TL, aksesuarlar için 21 TL, tablet ve bilgisayarlar için ise 16 TL’dir.
  • Mobil Ödeme Üyelik Bedeli (Aidat): Kredi ödemesini Turkcell faturasına yansıtarak yapan müşterilerimizden TÖHAŞ tarafından alınan mobil ödeme sistemi kullanımı üyelik bedelidir, aylık 4,99 TL’dir.