Financell bilgilendirme ve ödeme kanalları nelerdir?

Financell.com.tr: Financell kredisi kullandığınız kredi taksit ödemelerinize dair detaylı bilgi için ödeme noktalarını ziyaret edebilirsiniz.


Financell Müşteri Hizmetleri: Financell kredisi kullandığınız kredi taksit ödemeleriniz için 0850 200 0532 numarasını arayabilir veya Financell’in BİP kanalını kullanabilirsiniz.


Paycell Uygulaması: Uygulama üzerinden “Kredi Limitini Öğren” menüsünden sorgulama yaparak kredi limitinizi öğrenebilir ve dilediğiniz satış kanalından istediğiniz cihazı satın alabilirsiniz.  Kredi kullanımınız sonrasında ise uygulamadan Financell kredisi taksitlerinizi kolayca ödeyip, ödeme planınızı takip edebilirsiniz.


Turkcell.com.tr: Ana sayfada yer alan “Cihazlar” menüsünde istediğiniz cihaz modelinde “Tarifene Ek” seçeneğini işaretleyerek yönlendirmeleri izlemeniz ve sözleşmelere onay vermeniz yeterli.  Cihazınızı adresinize kurye ile veya dilediğiniz Turkcell mağazasından teslim alabilirsiniz.


Turkcell Uygulaması: Turkcell Uygulamasında Pasaj’ı seçerek cihazı satın alabilirsiniz.


Turkcell Mağazaları: Mağaza çalışanlarımız ile satın alma işleminizi kolayca yürütebilirsiniz. Bu süreçte diğer satış kanallarında olduğu gibi kredi limitiniz SMS ile sadece size iletilir, çalışanlarımız ise limitiniz ile alabileceğiniz cihazları görüntüleyebilir. Seçtiğiniz cihaza göre dijital olarak sözleşme onaylarınız alınır ve cihazınız teslim edilir. Turkcell kanallarından almış olduğunuz cihazınızın kredi taksit ödemelerini Turkcell Mağazalarından kolayca yapabilirsiniz.


Turkcell Müşteri Hizmetleri: Kredi limitinizi sorgulayabilir ve müşteri temsilcinizin yönlendirmesiyle istediğiniz cihazı satın alabilirsiniz. Cihazınız kurye aracılığıyla teslim edilir.