Mekân İş Birlikleri ve Diğer Etkinlikler

Sağlık, çevre, enerji, ekonomi, pazarlama ve bilişim gibi birçok alandaki projeleri destekleyerek ülkemize katkımızı her alanda sürdürüyoruz.

Turkcell Vadi

 

Kültür ve sanatın eğlenceyle buluştuğu yeni adresi Turkcell Vadi kapılarını açıyor. Turkcell’in eğlence vaadi Turkcell Vadi yıl içerisinde konser, tiyatro, stand- up ve sinema gibi birçok gösteriye ev sahipliği yapacak.
Turkcell Vadi videosu için tıklayınız.

Turkcell Vadi Instagram hesabı için tıklayınız.

Turkcell Vadi web sitesi için tıklayınız.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

 

2018 yılından bu yana mekan sponsorluğumuz kapsamında Zorlu PSM’de yer alan “Turkcell Sahnesi” ve “Turkcell Platinum Sahnesi” sanatseverlere eğlencenin kapılarını açıyor.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi Instagram hesabı için tıklayınız.

Turkcell Platinum Park

 

2017 yılından beri ana sponsoru olduğumuz Ayazağa’daki Turkcell Platinum Park’ta doğayla iç içe bir atmosferde off-road ve okçuluk deneyimlerinin yanı sıra Geyikli Restaurant’ta Turkcell Platinum ve Black müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıkları da devam ettiriyoruz.

Turkcell Platinum Park videosu için tıklayınız.

Turkcell Platinum Park Instagram hesabı için tıklayınız.

Turkcell Diyalog Müzesi

Toplumsal duyarlılık ve farkındalık oluşturmak amacıyla 2015 yılından beri sponsorluğumuzu sürdürdüğümüz Gayrettepe’deki Turkcell Diyalog Müzesi ile ziyaretçileri görme ve işitme engelli rehberler eşliğinde farklı dünyalarla tanıştırıyoruz.

Turkcell Diyalog Müzesi Instagram hesabı için tıklayınız.Sakıp Sabancı Müzesi

 

2014’ten bu yana Sakıp Sabancı Müzesi’nin iletişim ve teknoloji sponsoru olarak sanata desteğimizi sürdürüyoruz.Kışlık Mekanlar


Her yıl 500.000’den fazla kişinin ziyaret ettiği ülkemizin önemli kayak merkezlerinden Kartalkaya’da, Turkcell olarak müşterilerimize Platinum avantajlarını sunuyoruz.

Turkcell Platinum Kartalkaya videosu için tıklayınız.Yazlık Mekanlar


Çeşme’de her yaz döneminde farklı sürprizlerle Turkcell Platinum müşterilerimize özel ayrıcalıklar ve avantajlar sunuyoruz.