Mekân İş Birlikleri ve Diğer Etkinlikler

​Sağlık, çevre, enerji, ekonomi, pazarlama ve bilişim gibi birçok alandaki projeleri destekleyerek ülkemize katkımızı her alanda sürdürüyoruz.

Turkcell Vadi

 

2021 yılında kapılarını açan Turkcell Vadi kültür ve sanatın eğlenceyle buluştuğu adresi olmaya devam ediyor. IPRA Golden World Awards’tan 3 altın ödül alan Turkcell Vadi açık hava sahnesi Turkcell Vadi konser, tiyatro, stand- up ve sinema gibi birçok gösteriye ev sahipliği yapıyor. 
Turkcell Vadi videosu için tıklayınız.

Turkcell Vadi Instagram hesabı için tıklayınız.

Turkcell Vadi web sitesi için tıklayınız.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

 

2018 yılından bu yana mekan sponsorluğumuz kapsamında Zorlu PSM’de yer alan “Turkcell Sahnesi” ve “Turkcell Platinum Sahnesi” sanatseverlere eğlencenin kapılarını açıyor.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi Instagram hesabı için tıklayınız.

Turkcell Platinum Park

 

2017 yılından beri ana sponsoru olduğumuz Ayazağa’daki Turkcell Platinum Park’ta doğayla iç içe bir atmosferde off-road ve okçuluk deneyimlerinin yanı sıra Geyikli Restaurant’ta Turkcell Platinum ve Black müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıkları da devam ettiriyoruz.

Turkcell Platinum Park videosu için tıklayınız.

Turkcell Platinum Park Instagram hesabı için tıklayınız.

Turkcell Diyalog Müzesi

7 yıl boyunca toplumsal duyarlılık ve farkındalık oluşturmak amacıyla desteklediğimiz Turkcell Diyalog Müzesi ile ziyaretçileri görme ve işitme engelli rehberler eşliğinde farklı dünyalarla tanıştırdık.

Turkcell Diyalog Müzesi Instagram hesabı için tıklayınız. 

Kışlık Mekanlar


Her yıl 500.000’den fazla kişinin ziyaret ettiği ülkemizin önemli kayak merkezlerinden Kartalkaya’da, Turkcell olarak müşterilerimize Platinum avantajlarını sunuyoruz.

Turkcell Platinum Kartalkaya videosu için tıklayınız.Yazlık Mekanlar


Bodrum ve Çeşme’de Turkcell Platinum ve fizy müşterilerimize her yaz döneminde özel ayrıcalıklar sunuyoruz.