Üstün Ses Kalitesi

​​​Üstün ses kalitesi ile müşterilerimizin görüşmelerini gerçekleştirebilmesi için altyapımızda farklı telefon modellerine uygun teknolojinin sunduğu en son teknikleri kullanırız​.
  • Üstün ses kalitesi ile müşterilerimizin görüşmelerini gerçekleştirebilmesi için altyapımızda farklı telefon modellerine uygun teknolojinin sunduğu en son teknikleri kullanırız.
  • Bağlantı sayısı, başarılı bir altyapının en önemli göstergelerindendir. Turkcell olarak, sürekli büyüyen ve yenilenen altyapımızla ve özenle gerçekleştirdiğimiz mühendislik çalışmaları ile müşterilerimizin sorunsuz bağlantı kurmalarına büyük önem veririz.
  • Şebeke yoğunluğuna rağmen maksimum servis verilebilmesi, mobil iletişimde bir başka kalite değerlendirme kriteridir. Turkcell olarak Türkiye ortalamasında, şebeke boyutlandırılmasında GSM uluslararası standartlarda kabul gören %2 GoS (Grade of Service) yoğunluk oranından çok daha düşük bir değerle, müşterilerimize kaliteli servis sağlıyor olmanın gururunu yaşıyoruz.
  • Tüm bunların yanında %99.17 nüfus kapsama oranı ve yaklaşık 30.500 baz istasyonu ile abonelerimizin istedikleri zaman tüm Turkcell hizmetlerine erişimlerini sağlıyoruz.