UpCall Dolu Dolu Paketi

UpCall Dolu Dolu ile UpCall uygulaması üzerinden bilmediğiniz numaraları bulup arayabilir, UpCall'u reklamsız kullanabilirsiniz.

2,99 TL / AY
Hemen Al
UpCall Dolu Dolu Paketi

UpCall Dolu Dolu Paketi Nedir?

 

UpCall Dolu Dolu paketi sayesinde ayda 500 adet bilinmeyen numara sorgulaması yapabilir ve UpCall uygulamasını reklamsız kullanabilirsiniz. 

Nasıl Kullanırım?

UpCall Dolu Dolu paketine üye olduktan sonra UpCall uygulaması içinden ayda 500 adet isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Ek olarak, UpCall uygulamasını reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

UpCall Dolu Dolu paketine sadece Turkcell aboneleri üye olabilir. Pakete üye olduktan sonra UpCall uygulamasını indirip “Bul” bölümünden “Bilinmeyen Numaralar” kısmına girerek ayda 500 adet isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Numara ya da isim bulunan sorgulama, 500 adetlik sorgulama hakkınızdan düşecektir. Ek olarak, UpCall Dolu Dolu paketi sayesinde UpCall uygulaması içindeki reklamları artık görmezsiniz.

UpCall Dolu Dolu paketini iptal etmek için, IPTAL DOLU yazıp 2200'a SMS göndererek, turkcell.com.tr'den, Dijital Operatör Uygulamasından, Turkcell Mağazalarına giderek ya da Çağrı Merkezini arayarak servisi iptal edebilirsiniz.

SMS
 • DOLU yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Diğer
  UpCall uygulaması içinden de UpCall Dolu Dolu paketine üye olabilirsiniz.

  Servis ücretli aylık 2,99 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

  Kapat
  Yardım ister misiniz?