UpCall Dolu Dolu Paketi

UpCall Dolu Dolu ile UpCall uygulaması üzerinden Turkcell abonelerine ait bilmediğiniz numaraları sorgulayabilir, UpCall'u reklamsız kullanabilirsiniz.

14 TL / AY
Hemen Al
Turkcell UpCall Dolu Dolu Paketi

UpCall Dolu Dolu Paketi Nedir?

 

UpCall Dolu Dolu paketi ile UpCall uygulaması üzerinden Turkcell abonelerine ait bilinmeyen numara sorgulaması yapabilir; numaran isim, isimden numara sorgulayabilirsiniz ve UpCall uygulamasını reklamsız kullanabilirsiniz. 

Nasıl Kullanırım?

DOLU yazıp 2200'a göndererek ya da UpCall uygulaması içinden Size Özel Teklifler bölümünden bu pakete üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra UpCall uygulaması üzerinden Turkcell aboneleri için 500 adet başarılı bilinmeyen numara sorgulaması yapabilir; isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Ek olarak, UpCall uygulamasını reklamsız olarak kullanabilirsiniz. UpCall uygulaması için tıklayın

UpCall Dolu Dolu paketine sadece Turkcell aboneleri üye olabilir ve Turkcell aboneleri için bilinmeyen numara sorgulaması yapılabilir. Pakete üye olduktan sonra UpCall uygulamasını indirip “Bul” bölümünden “Bilinmeyen Numaralar” kısmına girerek isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Sorgulama yaptığınızda sonuç gelmesi durumunda aylık başarılı 500 adet sorgulama hakkınızdan düşecektir. Ek olarak, UpCall Dolu Dolu paketi sayesinde UpCall uygulaması içindeki reklamları artık görmezsiniz.

UpCall Dolu Dolu paketini iptal etmek için, IPTAL DOLU yazıp 2200'a SMS göndererek, turkcell.com.tr'den, Turkcell Uygulaması'ndan, Turkcell Mağazalarına giderek ya da Çağrı Merkezini arayarak servisi iptal edebilirsiniz.

SMS
  • DOLU yaz 2200’a gönder
  • 532 ya da 0532 532 0000
    Diğer
    UpCall uygulaması içinden de UpCall Dolu Dolu paketine üye olabilirsiniz.

    Servis ücretli aylık 14 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız