UpCall Dolu Dolu Paketi

UpCall Dolu Dolu ile UpCall uygulaması üzerinden bilmediğiniz numaraları bulup arayabilir, UpCall'u reklamsız kullanabilirsiniz.

2,99 TL / AY
Hemen Al
UpCall Dolu Dolu Paketi

UpCall Dolu Dolu Paketi Nedir?

 

UpCall Dolu Dolu paketi ile UpCall uygulaması üzerinden bilinmeyen numara sorgulaması yapabilir ve UpCall uygulamasını reklamsız kullanabilirsiniz. 

Nasıl Kullanırım?

DOLU yazıp 2200'a göndererek ya da UpCall uygulaması içinden Size Özel Teklifler bölümünden bu pakete üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra UpCall uygulaması üzerinden ayda 500 adet başarılı isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Ek olarak, UpCall uygulamasını reklamsız olarak kullanabilirsiniz. UpCall uygulaması için tıklayın

UpCall Dolu Dolu paketine sadece Turkcell aboneleri üye olabilir. Pakete üye olduktan sonra UpCall uygulamasını indirip “Bul” bölümünden “Bilinmeyen Numaralar” kısmına girerek isimden numara ya da numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Sorgulama yaptığınızda sonuç gelmesi durumunda aylık başarılı 500 adet sorgulama hakkınızdan düşecektir. Ek olarak, UpCall Dolu Dolu paketi sayesinde UpCall uygulaması içindeki reklamları artık görmezsiniz.

UpCall Dolu Dolu paketini iptal etmek için, IPTAL DOLU yazıp 2200'a SMS göndererek, turkcell.com.tr'den, Dijital Operatör Uygulamasından, Turkcell Mağazalarına giderek ya da Çağrı Merkezini arayarak servisi iptal edebilirsiniz.

SMS
 • DOLU yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Diğer
  UpCall uygulaması içinden de UpCall Dolu Dolu paketine üye olabilirsiniz.

  Servis ücretli aylık 2,99 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

  Kapat
  Yardım ister misiniz?