Twitter MMS

Twitter'ınız MMS servisimiz 15 Aralık itibari ile sona ermiştir.

80 KR / MMS
İncele
Turkcell Twitter MMS

Twitter MMS Nedir?

'Twitter MMS' servisi Twitter tarafından sağlanmaktadır ve Twitter'a cep telefonunuzdan veya www.twitter.com'dan kaydolmanız gerekmektedir. www.twitter.com kayıt için: Twitter hesabınızı aldıktan sonra 'AYARLAR' ve 'Mobil' seçeneklerini takip edip telefon numaranızı ücretsiz kayıt edin. Cep telefonunuz ile kayıt için: BASLA yazıp 2555'e gönderin. Twitter'dan gelen mesajlarda sırasıyla kullanıcı isminiz ve şifreniz istenecektir.

Daha Fazla Bilgi

Twitter'ı kısa mesajla (SMS) daha kolay kullanım için detaylı bilgi Twitter SMS Servisi sayfasından alınabilir.
  • Twitter’da resim paylaşmak için, göndermek istediğiniz resminizi 2555'e MMS ile göndermeniz yeterlidir.
  • Takip ettiğiniz kişilerin ‘Tweet'lerini SMS ile cep telefonuna almak için: Twitter web sayfasında takip etmek istediğiniz kullanıcının isminin yanında çıkan telefon ikonuna tıklamanız yeterli. Aynı işlemi cep telefonunuzdan yapmak için ise "TAKIP kullanıcı adı" (takip etmek istediğiniz kişinin kullanıcı adı) yazarak 2555'e SMS göndermeniz yeterli. Örnek: TAKIP ahmet123
  • Twitter MMS servisini kullanmaya başlamak için öncelikle bir Twitter hesabınızın olması gerekli. www.twitter.com kayıt için: Twitter hesabınızı aldıktan sonra 'AYARLAR' ve 'Mobil' seçeneklerini takip edip telefon numaranızı ücretsiz kayıt edin. Cep telefonunuz ile kayıt için: BASLA yazıp 2555'e gönderin. Twitter'dan gelen mesajlarda sırasıyla kullanıcı isminiz ve şifreniz istenecektir.
  • Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.
  • DUR yazıp 2555'e SMS gönderebilirsiniz. Bu sayede sadece cep telefonunuzdan SMS ile Twitter kullanımız durdurulur. Twitter.com'dan yine Tweet atmaya ve almaya devam edersiniz.
SMS
  • BASLA yaz 2555’e gönder
    • Twitter’dan gönderilen bütün kısa mesajlar 'ÜCRETSİZ'dir. Sizin göndereceğiniz her MMS 80 kuruş olarak ücretlendirilecektir. Mevcut bir MMS paketiniz varsa, göndereceğiniz MMS’ler paketinizden düşmeyecektir.
    • Günlük Tweet alma sayısı 100 ile sınırlıdır.