Turkcell Bizce | Kadınlar Bizce ile Kazanıyor

İndirimler, eğlenceli oyunlar, kişisel gelişime destek olan içerikler Turkcell Bizce'de!

Ücretsiz
Hemen İndir
Turkcell Turkcell Bizce | Kadınlar Bizce ile Kazanıyor

Kupon Biriktir, GB'ları ve hediyeleri topla!

Her gün Bizce'ye gelin, kuponları toplayın, ister GB ister hediye çeki alın.

Sen de İndirimleri Bul, Çek, Paylaş!

İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz.

Bizce’de Eğlence Başlıyor!

Eğlenceli oyunlarımızla hem keyifli vakit geçirin hem de GB ları kaçırmayın.

Bizim Forum'da Konuşacağımız Çok Şey Var!

Bizim Forum uzmanlarına, konularıyla ilgili merak ettiklerinizi sorun, yanıt videolarını izleyin.

Kişiye Özel Haritanız Bizce'de!

Size özel kişiselleştirilmiş burç yorumunuz burada!

Bizce'ye Özel Bir Çok Ayrıcalık Burada!

Farklı markalardan dönemsel fırsatlar, teklifler ve kampanyalar Bizce Ayrıcalıklar sayfasında sizi bekliyor.

Turkcell Bizce | Kadınlar Bizce ile Kazanıyor Nedir?

Bizce; kadınlarımızın eğlenmeleri, kendilerini istedikleri yönlerde geliştirmeleri, ihtiyaçları olan bilgilere kolay erişmelerini sağlamaları için tam destek olan, ayrıcalıklar ve sürprizler sunan bir kadın platformudur.

Nasıl Kullanırım?

Bizce uygulamasını, akıllı telefonlarınıza Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Sen de İndirimleri Bul, Çek, Paylaş! İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz.
 • Eğlenceli oyunlarımızla hem keyifli vakit geçirin hem de sürprizleri kaçırmayın.
 • Her gün Bizce'yi ziyaret ederek topladığınız kuponlarla, Kupon Market'ten ister GB ister hediye çeki alın.

Uygulamayı silerek iptal edebilirsiniz.

Bizce uygulamasını indirmek tüm kullanıcılar için ücretsizdir.
Turkcell’li kullanıcılar, Bizce içindeki videoları ücretsiz izleyebilir.
Diğer operatör kullanıcılarımızın kullanımları, kendi operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

 • Hayır, videolar indirilemez.

 • Bizce Forum'da yer alan uzmanlara konularıyla ilgili merak ettiklerinizi sorabilir, sonrasında uzman yanıtlarından oluşan videomuzu izleyebilirsiniz. 

 • Evet, silinir. Yeni numaranızla tekrar giriş yapmanız gerekecektir.

 • Profilim altından, “Bize Ulaşın” sekmesini açıp, bilgilerinizi paylaşarak mesajınızı iletebilirsiniz.

 • Uygulama içerisindeki profil bilgisi bölümünden ad, soyad, doğum tarihi, e-posta, cinsiyet bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Kayıt gsm bilginiz değiştirilmez.

 • Ayrıcalıklar kısmında dilediğiniz kampanya sayfasına girdikten sonra, “Şifre Al” butonunu tıklayarak alacağınız şifreyle kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 • Bizce uygulamasını telefonunuzdan silebilirsiniz. Bilgileriniz saklı kalacağı için, yeniden indirdiğinizde kullanamaya devam edebilirsiniz.

 • Bizce uygulamasını indirmek tüm kullanıcılar için ücretsizdir. Turkcell’li kullanıcılar için Bizce içindeki videolar ücretsiz izleyebilir. Diğer operatör kullanıcılarımızın kullanımları, kendi operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

 • İlham Al sekmesi altından tarihte ve günümüzde ilham alınabilecek, örnek rol model kadınlarımızın hikayelerine ulaşabilirsiniz. Tüm içeriklere uygulamada “İlham Al” sekmesi altından ulaşabilirsiniz. 

 • Yeni “Eğlence” bölümümüz altında iki oyunumuzu hayata geçirdik; “O Mu, Bu Mu?” ve “İpucu”
   
  O Mu Bu Mu?:
  Çay mı, kahve mi? Dizi mi, film mi? O Mu, Bu Mu? Karşınıza çıkacak olan eğlenceli seçeneklerden hangisi size daha yakınsa onu seçin, daha çok tercih edilmiş olanı görün. Oyunu oynamak için Bizce uygulamasında “Eğlence başlasın” butonuna tıklayın.
   
  Detaylı bilgi:
  Seçeneklerimizin tamamını gördüyseniz gelecek haftanın yeni sorularını bekleyebilirsiniz. Oyundan çıkıp tekrar giriş yaptığınızda, kaldığınız sorudan devam edebilirsiniz.


  İpucu:
  Ekstra kupon hediyeli, eğlenceli bir ipucu oyununa hazır mısınız? Haftanın ipucunu bulun, Kupon Biriktir kampanyası için ekstra kupon kazanın, biriken kuponlarınızla hediye internetinizi almayı unutmayın. Oyunu oynamak için Bizce uygulamasında “Eğlence başlasın” butonuna tıklayın.
   
  Detaylı bilgi:
  Haftanın ipucu cümlesinde kaç kelime olduğunu uygulama oyun sayfasından her hafta takip edebilirsiniz.
  İpucu cümlesindeki kelimeleri, uygulamamızdaki sayfalara gizleyeceğiz. Sıra numarası da verdiğimiz ipucu kelimelerini, aşağıdaki “Eğlence başlasın” butonuna tıkladığınızda açılan ekrana, doğru sırayla girdiğinizde, ekstra 1 kuponunuzu anında yükleyeceğiz.
  Ekstra 1 kupon hediyesi, her haftanın ipucu cümlesi için sadece 1 kez verilir. Birden fazla kez doğru ipucu cümlesi girseniz dahi ekstra kupon hakkınız 1 adettir.
  Bizce Kupon Biriktir Kampanya ekranında, İpucu oyunundan kazandığınız ekstra kuponlarınızı görebilirsiniz. Ekstra kuponlarınızı, Kupon Biriktir kampanya kullanım koşullarına uygun şekilde kullanabilirsiniz.
  İpucu kelimelerini girerken hata yaptığınız kelimeleri size bildireceğiz. Sizden de kelimeleri doğru yazmanızı bekliyoruz.
  İyi eğlenceler.

 • Astroloji ile doğum yeriniz, saatiniz, ve tarihine göre size özel haftalık burç yorumunuzu ücretsiz okuyabilir, yıldız haritanızı görebilir, güneş, yükselen, ay burcunuzu öğrenebilirsiniz. Bilgilerinizi değiştirmek için video izleyerek bilgi değiştirme hakkı kazanabilir, her video izlediğinizde yeni bilgi girişi yaparak farklı doğum haritalarına göre haftalık yorumlara ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizi Astroloji sekmesinde Bana Özel sekmesi altından girdikten sonra detaylı burç yorumunuza ulaşabilirsiniz. Ayrıca haftaya bakış sekmesi altından haftalık genel astroloji yorumunuzu okuyabilirsiniz. 

 • İndirim Paylaş ile hem indirimler takip edebilir, hem de yakaladığınız indirimleri paylaşabilirsiniz. İndirim Paylaş sekmesini tıklayın, yakaladığınız indirimin fotoğrafını çekerek ya da yükleyerek, il/indirim oranı/kategori/marka bilgileriyle birlikte paylaşın. Paylaştığınız indirimler kısa bir süre içinde “paylaşıma uygunluk” onayı alarak yayınlanır. Dilerseniz paylaşılmış indirimleri, kategori bazında inceleyip, favorileriniz arasına da alabilirsiniz.

 • Kupon Biriktir Kampanyası uygulama içerisinden günlük yüklenen kuponları her gün gelip toplayıp, biriktirdiğiniz kuponlarla hediye internet veya marke hediye çeki kazanacağınız bir kampanyadır. Kampanya kapsamında belirlenmiş baremlere ulaştığınızda isterseniz hak ettiğiniz faydayı kazanabilir ya da bir sonraki barem için kupon toplamaya devam edebilirsiniz. Kampanyadan Turkcell’li bireysel/kurumsal ses hattı sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.

 • Turkcell Bizce | Kadınlar Bizce ile Kazanıyor
  Bizce, kadınların kendilerini istedikleri yönlerde geliştirmeleri, ihtiyaçları olan bilgilere kolay erişmelerini sağlamaları için tam destek olan, ayrıcalıklar ve sürprizler sunan bir kadın platformudur.
 • Açılış ekranında hızlı giriş butonuna tıkladıktan sonra, telefon numaranızı girip, onayla butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Bu giriş, uygulamayı ilk indirdikten veya güncelledikten sonra, bir defaya mahsus olmak üzere yapılacaktır. Sonraki girişler otomatik olarak gerçekleşecektir.

 • Bizce uygulamasını, akıllı telefonlarınıza Apple Store ve Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz.

 • Bizce uygulamasını, kullandığınız operatör ne olursa olsun, indirip kullanabilirsiniz.