Turkcell E-Ödeme

İnternetten fatura ödemek çok rahat ve güvenli!

Ücretsiz
İncele
Turkcell Turkcell E-Ödeme

Turkcell E-Ödeme Nedir?

Kredi kartınızı kullanarak Turkcell güvencesiyle internetten faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Üstelik bu servis ücretsiz!

Daha Fazla Bilgi

Turkcell E-Ödeme servisini tüm Turkcell Faturalı Hat müşterilerimiz kullanabilir.

Turkcell E-Ödeme’yi, Turkcell İşlem Merkezi’ne giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Ödemelerinizi, Master Card veya Visa Card üyesi olan tüm kredi kartlarıyla yapabilirsiniz.
Yaptığınız ödemeyi gün içinde, en geç saat 23.00’e kadar 'İptal Listesi’nden iptal edebilirsiniz.
Turkcell E-Ödeme servisi ücretsizdir.
  • Turkcell E-Ödeme, Turkcell faturalarınızı internetten herhangi bir kredi kartı ile ödemenizi sağlayan Turkcell servisidir.
  • Turkcell E-Ödeme’yi, Turkcell Şifre'nizle sitemizdeki Turkcell Uygulaması'na giriş yaparak kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Turkcell E-Ödeme menüsünü seçmek. Turkcell E-Ödeme’yi seçtiğinizde yeni açılan ekrandan seçeceğiniz Ödeme Listesi’nde son dönemlere ait ödenmemiş faturalarınızı görürsünüz. Her faturanın yanındaki Öde butonuna basarak, kredi kartı bilgilerinizi girebileceğiniz bir ekrana ulaşırsınız. Buradaki bilgileri girdikten sonra ödeme işleminiz tamamlanmış olur.
  • Turkcell E-Ödeme ücretsizdir.
  • Turkcell E-Ödeme’yi tüm Faturalı Hatlılar kullanabilir.
  • Bunun için Turkcell E-Ödeme'yi kullanabilirsiniz. Bu servis faturanızı, her ay fatura kesim tarihinizden sonra bir hafta içinde e-posta adresinize ulaştırır. Böylece postadaki gecikmelerden etkilenmeden, fatura tutarınızı öğrenebilir ve ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yollanan Turkcell E-Ödeme dışında, Turkcell faturanız adresinize yollanmaya devam eder. Turkcell E-Ödeme aboneliği, normal fatura gönderimi işleminin iptaline yol açmaz.
  • Evet, Hesabım'dan ödenmiş ve ödenmemiş faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca güncel fatura bilginizi sorgulayabilir ve kredi kartınızla fatura ödemesi yapabilirsiniz.
  • Ödemelerinizi yaparken herhangi bir bankanın Visa ya da Master Card logolu kredi kartını kullanabilirsiniz.Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği nedeniyle Hesabım'dan sadece 3D şifresi kullanılarak işlem yapılabildiğinden yurt dışı kredi kartları ödeme işlemlerinde kullanılamamaktadır.
  • Ödeme işlemini yaptığınız gün içinde, en geç saat 23.00’e kadar İptal Listesi kısmından iptal edebilirsiniz. İşlemler Listesi kısmında, önceki aylarda yaptığınız işlemleri görebilirsiniz.
  • E-Faturanızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. TBMM’nin 15.01.2004 tarihli ve 5070 numaralı elektronik imza kanuna göre güvenli elektronik imza, elle atılan imza ile aynı hukukî sonucu doğurur.