Tribün Cepte

Tribün Cepte ile takımınızın her maçında yanında olun, sizi arayanlara takım marşınızı dinletin!

2,99 TL / HAFTA
Hemen Al
Tribün Cepte

Tribün Cepte Nedir?

Tribün Cepte, Turkcell kullanıcılarının takımlarına göre üye olabilecekleri bir servistir. Üye olan kullanıcılar, takımlarının her maçında gün boyunca takım marşlarını dinletirler ve marş tanımlaması gün sonunda otomatik olarak kaldırılır.

Nasıl Kullanırım?

Takımınızın kısa adını ve Cepte kelimesini bitişik yazıp 2200’a göndererek servis aboneliğinizi başlatabilirsiniz. FBCEPTE, GSCEPTE, BJKCEPTE, TSCEPTE, BSCEPTE veya ESCEPTE yazıp 2200'a göndermeniz yeterli, maç günlerinde otomatik marş tanımlama ve gün sonunda marş kaldırma işlemlerini Tribün Cepte Servisi sizin adınıza gerçekleştirecektir.
Üye olan kullanıcılar takımlarının her maçında gün boyunca takım marşlarını dinletirler ve marş tanımı gün sonunda kaldırılır.

Dinleteceğiniz marşlar:
  • Fenerbahçe (FB) - Dar Ağacında Olsak Bile
  • Galatasaray (GS) - Nevizade Geceleri
  • Beşiktaş (BJK) - Gücüne Güç Katmaya Geldik
  • Trabzonspor (TS) - Bize Her Yer Trabzon
  • Bursaspor (BS) - Buraya Kalpler Konuldu
  • Eskişehirspor (ES) - Haydi Şimdi Gel Neferlerin Önüne
Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz, servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.
IPTAL FBCEPTE, IPTAL GSCEPTE, IPTAL BJKCEPTE, IPTAL TSCEPTE, IPTAL BSCEPTE veya IPTAL ESCEPTE yazıp 2200'a gönderildiğinde iptal işlemi gerçekleşir.
Üyelik ücreti tüm vergiler dahil haftalık 2,99 TL'dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Kapat
Yardım ister misiniz?