Ten10 İngilizce Eğitim

Ten10 İngilizce Servisi ile on numara canlı İngilizce öğrenin!

7 TL / HAFTA
İncele
Turkcell Ten10 İngilizce Eğitim

Ten10 İngilizce Eğitim Nedir?

Ten10 İngilizce Servisi canlı İngilizce eğitimi veren bir uygulamadır.

Nasıl Kullanırım?

TEN10 yazıp 1144'e SMS göndererek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. SMS attıktan sonra gelen linke tıklayarak, kayıt oluşturabilir ve seviye tespiti belirlendikten sonra katılmak istediğiniz derse rezervasyon yaptırabilirsiniz.

On Numara İngilizce’yi nasıl bir ortamda öğreneceksiniz?
TEN10.com.tr’ye girdikten sonra kendi seviyenizdeki öğrencilerle birlikte anadili İngilizce olan bir öğretmen karşınızda olacak. O günün programı ekranınızda yazılı olarak çıkacak ve maksimum 10 kişilik sınıflarda, 50 dakika boyunca canlı ders yapacaksınız. Karşılıklı konuşarak, pratik yapma şansınız olacak. İngilizce öğrenmek işte bu kadar kolay.

Avantajlar:

Her Yer Dil Okulu
Uzaktan İngilizce eğitim sayesinde en kaliteli dersler ayağınıza kadar geliyor. Ne trafik sıkıntısı çekersiniz, ne kursa yetişme derdi ne de bulunduğunuz şehirde kaliteli bir kurs bulma telaşı içine girersiniz.

Zamanı Siz Belirleyin
Sabahları mı daha dinç olursunuz, yoksa akşam saatlerinde mi? İster sabah, ister öğlen veya akşam olsun, TEN10'un İngilizce sınıfları arasında kendinize uygun bir zaman dilimi mutlaka bulunur.

Yüksek Kalitede Eğitim
Canlı derslerde, her TEN10 öğrencisi mikrofon ve kamerayla derse bağlanıp aktif katılım gösterebilir, eğitmene sorularını yöneltebilir, sınıf içi tüm tartışma ve konuşmaları da gerçek bir sınıftaki gibi duyabilir.


Gelişiminiz Takip Ediliyor
TEN10 İngilizce eğitiminde, eğitim alan kişiler eğitmen tarafından yakından gözlemlenir ve buna göre bir yönlendirme sağlanır. Verilen öneriler doğrultusunda hazırlanan ders programları, kişinin daha hızlı ilerlemesini sağlar.

Değerlendirme Sınavları
Seviyeniz ne olursa olsun her 30 saatlik eğitimin ardından bir değerlendirme sınavına girersiniz. Geçtiğiniz dönem içerisinde işlenen konular üzerindeki hakimiyetinizi ölçen sınavlar yine çevrim içi (online) olarak gerçekleştirilir.

Taahhütlü Satın Alma

Tabletler ile taahhütlü satış yapılmaktadır. 12, 24, 36 aylık süre ile taahhütlü satışlar yapılabilmektedir. Beraber indirimli aylık 8,90 TL fiyatından alınabilecek tabletler aşağıdaki gibidir.


9.7 IPAD PRO WIFI CELULAR 32 GB
FLUO LIVE
FLUO LIVE 4G BOLGE KAMPANYASI
HUAWEI YOUTH 7
IPAD AIR 2 16GB
IPAD AIR 2 64GB
IPAD MINI 3 16GB
IPAD MINI 4 16 GB
IPAD MINI 4 64 GB
LENOVO TAB2 A10-30 LTE
LENOVO TAB2 A8-50
SAMSUNG GALAXY VIEW
SAMSUNG T287 3 AY TAKSIT BIZDEN
SAMSUNG TAB E 9.6 3G(T562)
TURKCELL T TABLET
ZTE SPRO2 AKILLI PROJEKTOR

Aboneliğinizi iptal etmek için iptal ten10 yazıp 1144'e gönderebilirsiniz.

Diğer
TEN10 yazıp 1144'e SMS göndererek abone olabilirsiniz.

Haftalık bedeli 7 TL’dir. Paket istenildiği sürece devam edecektir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Hafta içi her gün, 09:00 - 22:00 saatleri arasında CANLI İngilizce eğitim dersleri saglıyor. Öğrenci hergün bir canlı derse katılım yapıp, 7/24 yapılmış tüm dersleri izleme imkanına haftada 7 TL ye sahip oluyor.

  • TEN10 yazıp 1144'e göndererek abonelik başlatılır.

  • Haftalık bedeli 7 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Iptal ten10 yazıp 1144'e göndererek iptal edilir.

TEN10 On numara İngilizce