Soru Avı

Soru Avına Hazır Mısın ? Oyuna Başlayan Herkese Saatlik 1 GB, Oyunu Kazanana Ek Günlük 1 GB İnternet!

21,99 TL
İncele
Turkcell Soru Avı

Soru Avı Nedir?

Kullanıcıların karşılıklı oynayıp bilgilerini yarıştırdığı süre bazlı eğlenceli bilgi yarışmasıdır. Oyuna başlayan tüm oyuncular internet kazanırlar. 

Katılım Kriterleri

Kullanıcı Keşfet Soru Avı servisini takip etmeli.

Kullanıcılar BiP uygulaması içindeki “Keşfet” menüsünden “Soru Avı” servisini bularak takip edebilir ve servis içinde oyuna ulaşabilirler.

Kullanıcıların karşılıklı oynayıp bilgilerini yarıştırdığı süre bazlı eğlenceli bilgi yarışmasıdır. Oyuna başlayan tüm oyuncular internet kazanırlar. Yarışta birbiriyle eşleşen 2 oyuncuya eşit süre içinde cevap verilmek üzere arka arkaya sorular sorulur. 2 taraf da sorulara doğru cevap verdiği sürece oyun devam eder, bir taraf yanlış cevap verdiğinde ya da belirtilen süre dahilinde cevap vermediğinde oyun sona erer. 2 taraf aynı soruya yanlış cevap verirse oyun yeni soruyla devam eder. Oyun başladıktan sonra bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu oyunu kazanır. 

Abonelik bulunmadığı için iptal seçeneği bulunmamaktadır. 

Diğer
BiP Keşfet platformundan kanalı Takip Et

Vergiler Dahil 21,99 TL

  • Kullanıcıların karşılıklı oynayıp bilgilerini yarıştırdığı süre bazlı eğlenceli bilgi yarışmasıdır. Oyuna başlayan tüm oyuncular koşulsuz şartsız hediye internet kazanırlar. Yarışta birbiriyle eşleşen 2 oyuncuya eşit süre içinde cevap verilmek üzere arka arkaya sorular sorulur. 2 taraf da sorulara doğru cevap verdiği sürece oyun devam eder, bir taraf yanlış cevap verdiğinde ya da belirtilen süre dahilinde cevap vermediğinde oyun sona erer. 2 taraf aynı soruya yanlış cevap verirse oyun yeni soruyla devam eder. Oyun başladıktan sonra bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu oyunu kazanır. 

  • Kullanıcılar BİP uygulaması içindeki “Keşfet” menüsünden “Soru Avı” oyununa ulaşarak kanalı takip edebilirler. Kanalı takip eden kullanıcılar OYNA butonuna basarak oyuna ulaşabilirler. Kanalımızı takip ettikten sonra cep telefonunuza gelecek olan şifre ile '''Kullanıcı Girişi''' yaptıktan sonra oyun oynamaya başlayabilirsiniz. 

  • Rastgele 2 oyuncu eşleştikten sonra, oyunculara eşit süre içinde cevap verecekleri sorular arka arkaya sorulmaya başlanır. Aynı anda 2 oyuncuya da aynı soru sorulur. 2 taraf da sorulara doğru cevap verdiği sürece oyun devam eder, bir taraf yanlış cevap verdiğinde ya da belirtilen süre dahilinde cevap vermediğinde oyun sona erer. 2 taraf aynı soruya yanlış cevap verirse oyun yeni soruyla devam eder. Oyun başladıktan sonra bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu oyunu kazanır. 

  • Yarışmaya katılma limiti bulunmamaktadır.

  • Sadece 21,99 TL karşılığında oyuna başlayabilirsiniz. Başarılı ödemeden sonra anında 1 saatlik 1 GB internet hattınıza yüklenir. Oyunu kazan kullanıcıya ek olarak 24 saat geçerli 1 GB ödülü yüklenir. 

  • Doğru cevap verilen soru başına 10 puan kazanılır. Oyuncular puan tablosunda hafta içinde kazandıkları puanlara göre sıralanırlar, sıralama anlık olarak değişmektedir. Belirli dönemlerde en yüksek puanları toplayan kullanıcılara sürpriz ödüller dağıttığımız etkinlikler gerçekleştirilebilir. Oyun ekranımızda bu etkinlikler duyurulacağı için, bizi takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz :)

  • Oyun başladıktan sonra bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu oyunu kazanır.  Oyuna katılırken bağlantından emin olmanı tavsiye ederiz :)

  • Kazandığın internet paketlerin hattına yüklendiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Bilgilendirme SMS'i sonrasında internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsin. İnternet paketlerinin hattına yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasındadır. (Sistemsel bazı durumlardan dolayı bu süre 24 saati bulabilmektedir). Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakkı sona erdiğinde kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilirsin. Turkcell İletişim A.Ş. yarışma içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.