BiP Maç Paketi

Hangi maç hangi kanalda diye düşünme! TV’de izleyebileceğin tüm maçlar günlük SMS ile cebine gelsin!

21,99 TL / HAFTA
Hemen Al
Turkcell BiP Maç Paketi

BiP Maç Paketi Nedir?

BiP Maç Paketi, yerli ve yabancı kanallarda yer alan, futbol başta olmak üzere önemli spor müsabakalarının ve programlarının saat ve kanal bilgilerinin abonelere SMS ve BiP üzerinden gönderildiği BiP'te geçerli 1GB verilen üyelikli bir pakettir.

Daha Fazla Bilgi

ÖRNEK: 21:45 B.Dortmund - Real Madrid (Smartspor), 21:45 B.Munih-Barcelona(Smartspor)
Diger maclar icin tıklayınız.

SMS içindeki maçların hatırlatma önceliği;
  • 3 büyüklerin maçları
  • Trabzon, Bursa, Eskişehir ve diğer Spor Toto Super Lig maçları
  • Avrupa Maçları
  • 1.Lig maçları
  • Avrupa’nın önemli ligleri ( Almanya, İspanya, İngiltere, İtalya )

BiP Maç Paketi: Üyelik için BIPMAC > 3778, iptal için iptal BIPMAC > 3778'e gönderebilirsiniz!

Süper Maç Paketi: Üyelik için SUPERMAC > 3778, iptal için iptal SUPERMAC > 3778'e gönderebilirsiniz! Günlük maç programı ve IDDAA analizlerini takip edebilirsiniz. İptal etmek için IPTAL SUPERMAC yazıp 3778'e sms gönderebilirsiniz. 

Maçlar Nerede: MAC yazıp 2222’ye göndererek.

Takımınızla ilgili bilgileri almak isterseniz BJK, FB veya GS yazıp 3778'e gönderebilirsiniz. Takım üyelikleri haftalık 6,5TL'dir. MaçNerede Standart paket ile birlikte alındığında haftalık ek 1,4TL'ye alınabilir. FULL yazıp 3778'e gönderdiğinizde 3 büyük takımın ve diğer önemli müsabakaların tüm bilgilerini alacağınız Full Pakete haftalık 7TL'ye üye olabilirsiniz.

YENİ: BiP Maç paketi ile günün maçlarının kanal saat bilgileri, iddaa analizleri ve BiP'te geçerli haftalık 1GB internet tarifesi cebinizde! Haftalık sadece 21,99TL Üyelik için BIPMAC > 3778 , iptal için iptal BIPMAC > 3778'e gönderebilirsiniz!

2222’ye MAC yazıp gönderdiğinizde servise üye olur ve günün önemli maçlarının saat ve kanal bilgilerini SMS olarak alırsınız.

Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.

Servise standart üyeliğiniz kapsamında haftanın 7 günü 1'er SMS ile TV'de yayınlanan maç olması durumunda bilgilendirilirsiniz. Ayrıca sadece belirli günlerde SMS almak isterseniz. GUN yazıp bir boşluk bırakarak günleri yazarak 3778'e göndererek tercihlerinizi ayarlayabilirsiniz. Örn: GUN CUMA CUMARTESI PAZAR > 3778 - Servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz.

BiP indirmek için http://mobiltr.co/BiP

IPTAL MAC yazıp 2222’ye ya da 3778'e gönderebilirsiniz.
Takım üyeliklerini iptal etmek için IPTAL BJK, IPTAL FB veya IPTAL GS yazıp 3778'e gönderebilirsiniz. Full paketin iptali için IPTAL FULL yazıp 3778'e göndermeniz yeterlidir.
SMS
  • MAC yaz 2200’a gönder
  • Abonelik, KDV ve ÖİV dahil Haftada sadece 21,99 TL

    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.