Kim Aramış Ekstra

Ulaşılamıyorken sizi arayanların hem numarasını hem de ismini öğrenebilirsiniz

8,50 TL / AY
Hemen Al
Turkcell Kim Aramış Ekstra

Kim Aramış Ekstra Nedir?

KimAramış Ekstra Servisi ile ayda 8,50 TL'ye, ulaşılamaz olduğunuzda, "kim, ne zaman, kaç kez aramış" SMS’le cebinize gelir. Üstelik arayanların ismini de öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

 • Kişisel rehberinizde olmasa bile sizi arayan Turkcell abonesi Turkcell Rehber'de kayıtlıysa hat sahibin adı ve soyadını /ünvanını KimAramış Ekstra mesajı içinde görebilirsiniz.
 • Yetersiz bakiyeniz olduğunda mevcut bakiyenizle kullanabileceğiniz gün kadar ücret ödeyerek servisten yararlanabilirsiniz. Yetersiz bakiyeniz olduğunda, servisi kullanma talebiniz 90 gün boyunca geçerli olur. Bakiye yeterli seviyeye geldiğinde servisten faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Tüm telefonlarda, arama yapıldığında, ekranda çıkan “Aktif arama yönlendirme” notu (not, telefon modeline göre değişebilir), kullanıcıyı bilgilendirme amaçlıdır. Yönlendirme kullanan müşterilerimizin telefonlarında çıkan bu ücretsiz not/mesaja GSM operatörleri müdahale edemez. Sadece hattını yönlendirme servislerine (Yönlendir, Sekreterim, KimAramış) yönlendiren müşterilerimiz, servis kullanım ücretleri ile ilgili bilgilendirilir.
 • Sizi arayan Turkcell abonesi, isim bilgisinin paylaşılmasına izin veriyorsa KimAramış Ekstra mesajı içinde hat sahibin adı ve soyadı/ünvanı yer alır. KimAramış Ekstra Servisi ile telefonunuz ulaşılamıyor olduğunda, sizi arayan diğer operatör numaraları olması durumunda, hat sahiplerinin adı soyadı/ünvanı Rehberlik Hizmetleri Servisi A.Ş ile yapılan iş birliği kapsamında sunulmaktadır.

EKSTRA yazıp 2200'a göndererek, ulaşılamıyorken sizi kimin, ne zaman, kaç kez aradığını gösteren SMS’leri almaya başlayabilirsiniz. Üstelik sizi arayan abone, isim ve soyadı bilgisinin paylaşılmasına izin veriyorsa, gelen KimAramış Ekstra mesajlarında hat sahibinin isim soyadı bilgisi de yer alır.

Kim Aramış Ekstra Servisi’ni iptal etmek için, IPTAL EKSTRA yazıp 2200'a SMS göndererek ya da Turkcell Mağazalarına başvurarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SMS
 • EKSTRA yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000

  • Faturalı ve Hazır Kart'lı bireysel ve kurumsal aboneler için, Kim Aramış Ekstra Servisi vergiler dâhil ayda 8,50 TL’dir.
   Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Yetersiz bakiyeniz olduğunda mevcut bakiyenizle kullanabileceğiniz gün kadar ücret ödeyerek servisten yararlanabilirsiniz.
  • Servis aboneliği iptal edilmediği sürece devam eder. Aboneliğin aylık kullanım süresi bitiminden önce servis iptal edildiğinde, ücret iade edilmez.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?