Kazan Kazan

Kazan Kazan, Turkcell'li BiP kullanıcılarına özel Türk insanının alışkanlıkları hakkındaki bilgilerinizi tazeleyen internet paketli ödüllü bir yarışma servisidir.

21,99 TL / SORGU
İncele
Turkcell Kazan Kazan

Kazan Kazan Nedir?

Kazan Kazan, Türk insanının alışkanlıkları hakkındaki bilgilerinizi tazeleyen GB ödüllü bir yarışmadır. Her katılımı 500 MB ile ödüllendiren Kazan Kazan, doğru cevabı verdiğiniz durumda ödülünüzü ikiye katlayarak 1GB hediye ediyor. Ayrıca, bir hafta içerisinde 3. defa oyun oynanması durumunda ek günlük 1 GB daha hediye etmektedir. Haftalık yapılan lig ile birlikte en çok soruyu yanıtlarsanız ekstra 5 GB daha kazanırsınız. 
Hemen cihazınıza BiP indirip Kazan Kazan yarışma servisini takip edin ve kazanmaya başlayın!

Nasıl Kullanırım?

BiP uygulamasını cihazınıza indirip “Keşfet” alanı altındaki Kazan Kazan yarışma servisini takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

Kazan Kazan, Türk insanının alışkanlıkları hakkındaki bilgilerinizi tazeleyen GB ödüllü bir yarışmadır. Her katılımı 500 MB ile ödüllendiren Kazan Kazan, doğru cevabı verdiğiniz durumda ödülünüzü ikiye katlayarak 1GB hediye ediyor. Ayrıca, bir hafta içerisinde 3. defa oyun oynanması durumunda ek günlük 1 GB daha hediye etmektedir.
Hemen cihazınıza BiP indirip Kazan Kazan yarışma servisini takip edin ve kazanmaya başlayın!

Abonelik bulunmadığı için iptal seçeneği bulunmamaktadır. 

Diğer
BiP Uygulaması

Yarışmaya bir kez katılım bedeli tüm vergiler dahil 21,99 TL’dir.