Gol At Kazan Haftalık Abonelik Kampanyası

Gol At Kazan aboneleri milli takım ile birlikte kazanıyor!

40 TL / HAFTA
Git
Turkcell Gol At Kazan Haftalık Abonelik Kampanyası

Gol At Kazan Haftalık Abonelik Kampanyası Nedir?

Gol At Kazan Haftalık aboneleri aboneliği süresince geçerli olacak 1 GB her yöne internet ve Gol At Kazan oyununu sınırsız oynama hakkına sahiptir. Gol At Kazan Turkcell uygulaması üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü beceri oyunudur. Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip oyun ekranında kaleye şut çekmeye başlarsınız. Belirtilen sürede attığın gollere göre puan kazanırsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. Eğer kazanan sen isen günlük 1 GB'ı 20 TL'ye kazanma fırsatı senin olacak. Üstelik Türk Milli Takımı'nın oynadığı maçlarda aldığı galibiyetlere günlük 1 GB, attığı gol başına ise 500 MB hediye!  

Nasıl Kullanırım?

Turkcell uygulaması Gol At Kazan oyunu içerisinden tekrarlı abonelik başlatılabilir.

 • 25.03.2024 tarihi itibari ile Gol At Kazan oyunu içerisinde haftalık abonelik kurgusu başlayacaktır.
 • Gol At Kazan oyununda haftalık abonelik için fiyat 40 TL olarak belirlenmiştir. 
 • Haftalık abonelikle birlikte kullanıcı, abone olduğu hafta boyunca oyunu sınırsız oynama ve haftalık 1 GB hediye internet kazanmaktadır. Oyunda haftalık aboneliğe sahip müşterilerin kazandıkları oyun sonrası Günlük 1 GB fırsatından 20 TL karşılığında yararlanabileceklerdir. Yukarıda bahsedilen ücretler faturalı Turkcell müşterileri için müşterinin bir sonraki faturasına yansıtılır, faturasız Turkcell müşterileri için müşterinin kullanılabilir bakiyesinden tahsil edilir. Turkcell Rahat hat kullanıcısı aboneler oyuna katılamaz. Ayrıca, ana hat kapsamında çoklu hat kullanımı olan ve bu kapsamda ana hat olmayan diğer hatlar oyuna katılamaz. Paket aboneliği sırasında Türkiye Milli Takımı maçlarında alınan galibiyete Günlük 1 GB, atılan gol başına da 500 MB müşteri hediyesi gönderilecektir.
 • Milli maçlardan alınan galibiyet ve gol hediyeleri 24 saat içerisinde yüklenecektir.

İptal etmek için IPTAL GOL AT KAZAN yazıp 2200'a ücretsiz gönderebilirsin.

Gol At Kazan haftalık aboneliğine katılım tüm vergiler dahil 40 TL’dir. Ücret karşılığı bir hafta geçerli 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır. Oyuna sadece Turkcell mobil aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz. 

 • Gol At Kazan Haftalık aboneleri aboneliği süresince geçerli olacak 1 GB her yöne internet ve Gol At Kazan oyununu sınırsız oynama hakkına sahiptir. Gol At Kazan Turkcell uygulaması üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü beceri oyunudur. Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip oyun ekranında kaleye şut çekmeye başlarsınız. Belirtilen sürede attığın gollere göre puan kazanırsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. Eğer kazanan sen isen günlük 1 GB'ı 20 TL'ye kazanma fırsatı senin olacak. Üstelik Türk Milli Takımı'nın oynadığı maçlarda aldığı galibiyetlere günlük 1 GB, attığı gol başına ise 500 MB hediye!  

 • Aboneliğe katılabilmek için faturalı ya da faturasız Turkcell mobil müşterisi olmalısın. Turkcell Rahat müşterisiysen maalesef katılım sağlayamazsın. Turkcell uygulaması Gol At Kazan oyunu içerisinden tekrarlı abonelik başlatılabilir.

 • Oyun oynamak sınırsız ve ücretsizdir. Oyunda haftalık aboneliğe sahip müşterilerin kazandıkları oyun sonrası Günlük 1 GB fırsatından 20 TL karşılığında yararlanabileceklerdir.
 • Haftalık abonelikle birlikte kullanıcı, abone olduğu hafta boyunca oyunu sınırsız oynama ve haftalık 1 GB hediye internet kazanmaktadır. Oyunda haftalık aboneliğe sahip müşterilerin kazandıkları oyun sonrası Günlük 1 GB fırsatından 20 TL karşılığında yararlanabileceklerdir. Kullanıcılar ödüller yüklenince SMS ile bilgilendirilirler. Kullanım süresi içinde harcanmayan internet paketleri otomatik olarak silinir. Kazanılan ödüller yalnızca yurt içinde geçerlidi.
  GB ödüllerinin oyunculara tanımlanabilmesi için Turkcell bireysel, kurumsal mobil müşterisi olmak gerekmektedir. Turkcell Rahat hat kullanıcısı aboneler oyuna katılamaz. Ayrıca, ana hat kapsamında çoklu hat kullanımı olan ve bu kapsamda ana hat olmayan diğer hatlar oyuna katılamaz. Paket aboneliği sırasında Türkiye Milli Takımı maçlarında alinan galibiyete Günlük 1 GB, atılan gol başına da 500 MB müşteri hediyesi gönderilecekti

 • Oyuna katılma limiti bulunmamaktadır.

 • Gole çevrilen her penaltı vuruşundan 10, her serbest vuruştan 20 puan kazanılır. Ayrıca kale içindeki “x2” hedefi vurulursa; ilgili golden kazanılan puan 2’ye katlanır.

 • Oyun başladıktan sonra bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa en yüksek puanı toplayan oyuncu oyunu kazanır.  Oyuna katılırken bağlantından emin olmanı tavsiye ederiz :)

 • Kazandığın internet paketlerin hattına yüklendiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Bilgilendirme SMS'i sonrasında internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsin. İnternet paketlerinin hattına yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasındadır. (Sistemsel bazı istisnai durumlarda bu süre 24 saati bulabilmektedir). Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakkı sona erdiğinde kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilirsin. Turkcell İletişim A.Ş. yarışma içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.