GNÇ Şut ve Kazan Oyunu

Şut ve Kazan, GNÇ mobil uygulamada maç yaparak GB kazandığın bir taktik oyunudur.

19 TL
İncele
Turkcell GNÇ Şut ve Kazan Oyunu

GNÇ Şut ve Kazan Oyunu Nedir?

GNÇ Şut ve Kazan, GNÇ uygulaması üzerinden, rakiplerinle maç yaparak internet kazanabileceğin ödüllü taktik oyunudur. Oyuna girdiğinde bir oyuncu ile eşleşirsin ve air hockey (masa hockeyi) oynarsın. Karşılıklı şutlar ile gol olmadığı sürece her şut ortada 10 MB toplattırır ve MB’lar ortak havuzda birikir. Gol atan MB’ları toplayarak kasasına koyar. Ortadaki MB’lar 1000 MB’ı bulana kadar gol olmazsa maç beraber biter ve interneti rakibinle bölüşürsünüz. 

Daha Fazla Bilgi

GNÇ Şut ve Kazan, GNÇ uygulaması üzerinden rakiplerinle maç yaparak GB kazanabileceğin ödüllü oyundur. Oyuna ücretli katılım sağladıktan sonra maç yapmadan önce Günlük 1 GB hattına otomatik olarak yüklenir. Oyunda rakibinle eşleşirsin ve air hockey (masa hockeyi) oynarsın. Karşılıklı şutlarla gol olmadığı sürece her şut ortada 10 MB toplattırır, MB’lar ortak havuzda birikir. Gol atan MB’ları toplar ve kasasına koyar. Ortadaki MB’lar 1000 MB’ı bulana kadar gol olmazsa maç beraber biter ve interneti rakibinle bölüşürsünüz. Kasandaki MB’lar 1000 MB’ı bulduğunda GB’ını bozdurarak hattına Günlük 1 GB olarak yükleyebilirsin. 

GNÇ uygulamasını indirdikten sonra Şut ve Kazan görselinden oyuna giriş yaparak oynayabilirsin.

GNÇ Şut ve Kazan, GNÇ uygulaması üzerinden rakiplerinle maç yaparak GB kazanabileceğin ödüllü oyundur. Oyuna ücretli katılım sağladıktan sonra maç yapmadan önce Günlük 1 GB hattına otomatik olarak yüklenir. Oyunda rakibinle eşleşirsin ve air hockey (masa hockeyi) oynarsın. Karşılıklı şutlarla gol olmadığı sürece her şut ortada 10 MB toplattırır, MB’lar ortak havuzda birikir. Gol atan MB’ları toplar ve kasasına koyar. Ortadaki MB’lar 1000 MB’ı bulana kadar gol olmazsa maç beraber biter ve interneti rakibinle bölüşürsünüz. Kasandaki MB’lar 1000 MB’ı bulduğunda GB’ını bozdurarak hattına Günlük 1 GB olarak yükleyebilirsin. 

Abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır. 

Diğer
GNÇ Uygulaması
 • GNÇ Şut ve Kazan oyununa katılım tüm vergiler dahil 19 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
 • Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır.
 • Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 19 TL ödenmesi gerekmektedir.  
 • GNÇ mobil uygulamasını uygulama marketler üzerinden indirdikten sonra Şut ve Kazan içeriğine tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsin. Oyuna girişte Hızlı Giriş ile kullanıcı girişi yapılmalıdır. Oyun sırasında rakipler birbirlerine raketleri ile şut atmakta, her şut ortak havuzda MB kazandırmakta ve oyunu kazanan kullanıcı ortak havuzdaki MB’ları kendi kasasına atmaktadır.  Oyuncular oyunu kazanmak için raketlerini hareket ettirerek ortadaki diske vurmalı ve gol yemeden rakibe gol atmaya çalışmalıdır. İlk gol olduğunda veya ortadaki MB’lar 1000 MB’ı bulduğunda oyun sona erer. 

 • Oyunda tekrarlı abonelik bulunmamaktadır. GNÇ Şut ve Kazan oyununa katılım tüm vergiler dahil 19 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır. 

 • Oyuna sadece GNÇ uygulamasına giriş yapan Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Rahat hat müşterileri maalesef katılamaz.

 • Evet, Şut ve Kazan oyununu günde birden fazla oynayabilirsiniz. Günlük oynama limiti bulunmamaktadır.  

 • Kazandığın internet paketleri hattına yüklendiğinde SMS ile bilgilendirsin. Bilgilendirme SMS’i sonrasında internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsin. İnternet hakları yurt içinde geçerlidir ve kullanımı diğer paketlerden önceliklidir. İnternet paketi bittiğinde veya süresi sona erdiğinde abone kendi tarife/paketi üzerinden ücretlendirilmeye devam eder. İnternet paketlerinin hattına yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasında sürmektedir. 

 • Oyun sırasında rakipler birbirlerine raketleri ile şut atmakta, her şut ortak havuzda MB kazandırmakta ve oyunu kazanan kullanıcı ortak havuzdaki MB’ları kendi kasasına atmaktadır.  Oyuncular oyunu kazanmak için raketlerini hareket ettirerek ortadaki diske vurmalı ve gol yemeden rakibe gol atmaya çalışmalıdır. İlk gol olduğunda veya ortadaki MB’lar 1000 MB’ı bulduğunda oyun sona erer. Bir taraf gol atıp kazandığında ortada biriken MB’ları kasasına aktarır, kaybeden bu oyundan MB kazanamaz. Maçı kaybedenin oyun başında hattına yüklenen Günlük 1 GB paketi iptal olmaz. Beraberlik durumunda taraflar ortada biriken 1000 MB’ı bölüşerek kasalarına aktarır. Oyuncunun kasasında biriken MB’lar 1000 MB’ı bulduğunda oyuncu GB’ını bozdurarak hattına Günlük 1 GB yükleyebilir. 

 • Oyunda 2 farklı şekilde internet kazanılmaktadır. Her oyun girişinde, 19 TL ücretlendirme sonrası Günlük 1 GB’lık internet paketi hattına tanımlanmaktadır. Buna ek olarak, maç sırasında her şut 10 MB kazandırmaktadır. Toplanan bu MB’lar, rakibinle ortak havuzda birikmektedir. Rakibinle birlikte bir maç süresince 1000 MB’a ulaşırsan, MB’ları rakibinle yarı yarıya bölüşüp kasanda daha çok MB biriktirebilirsin veya MB havuzunu artırdıktan sonra rakibine gol atarak tüm MB’ları kendi kasanda toplayabilirsin. Kasan 1000 MB’a ulaştığında da dilediğin zaman bozdurarak günlük 1 GB’lık internet paketini hattına tanımlatabilirsin. 

 • Şut ve Kazan’da MB bozdurabilmek için kasanda en az 1000 MB birikmiş olması gerekmektedir. Kasanda MB biriktrmek için maçlara çıkmalı ve maçlarda MB toplamalısın. Maçlarda galip gelirsen ortada biriken MB’ları kasana aktarabilirsin, berabere kalırsan ortadaki MB’ları rakibinle bölüşürsün, kaybedersen MB kazanamazsın. 

 • Oyun oynarken bağlantının kopması durumunda, ücretsiz bir maç hakkı hediye edilmektedir. Bu hakkı ister hemen kullanabilir istersen de daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsin.

 • Oyun oynarken, rakibimin internet bağlantısının kopması durumunda oyunu sen kazanırsın. Bu durumda istersen ortak havuzda biriken MB’ları kasana gönderebilir veya bu MB’ları almayarak ücretsiz bir maç hakkına sahip olabilirsin. 

 • GNÇ Şut ve Kazan oyununa ilişkin detayları, GNÇ uygulaması üzerinden ulaşabileceğin oyunun ana sayfasında yer alan video veya sıkça sorulan sorular üzerinden öğrenebilirsin. 

 • Yarışmaya sadece Turkcell aboneleri katılabilir. 

 • GNÇ Şut ve Kazan'dan kazandığın internet faydaları numara değişikliği, hat devir, ödeme tipi değişikliği, sim kart değişikliği, numara taşıma, abone isteği kapama durumlarında iptal olacaktır.