GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

Kazandıran Kelimeler'de kelimeleri sen bul, rakibini yen, GB'ları kap!

5 TL / AY
İncele
GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu Nedir?

GNÇ Kazandıran Kelimeler, GNÇ üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü kelime oyunudur.Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip size verilen harflerden kelimeler bulmaya başlarsınız.Belirtilen sürede bulduğun kelimelerin uzunluğuna göre puan toplarsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur.Kazandıran Kelimeler’de herkes kazanır.Ücretli oyunda, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye!

Katılım Kriterleri

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununu GNÇ mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirip uygulamaya giriş yapan 26 yaş altındaki Turkcell faturalı ve faturasız müşterileri katılabilir. Turkcell Rahat aboneleri oyunu oynayamaz.

GNÇ uygulamasını indirdikten sonra Kazandıran Kelimeler görselinden oyuna giriş yaparak oynayabilirsin.

GNÇ Kazandıran Kelimeler, GNÇ üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü kelime oyunudur.Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip size verilen harflerden kelimeler bulmaya başlarsınız.Belirtilen sürede bulduğun kelimelerin uzunluğuna göre puan toplarsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur.Kazandıran Kelimeler’de herkes kazanır.Ücretli oyunda, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye!

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununda haftalık 9 TL karşılığında abone olabilir, oyunu 1 hafta boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak oynayabilirsin. İlk kez abone olduğunda ve haftalık aboneliğin her yenilendiğinde anında hattına haftalık 1 GB hediye yüklenir. İptal etmediğin sürece, Turkcell faturasız aboneysen yeterli bakiyen olduğu sürece haftalık aboneliğin her hafta bitiminde yenilenecek. Dönem içinde aboneliğini iptal etmek istediğinde iptal işlemin dönem bitiminde sonlanır ve kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. Abonelik kurgusuna sadece Turkcell bireysel ve kurumsal faturalı ve faturasız hat müşterileri katılabilir, Rahat Hat müşterileri abonelikten faydalanamaz.

Tekil oyun abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır. 

Haftalık abonelik teklifinde aboneliği iptal etmek için IPTAL GNC OYUN yazarak 2200'a SMS göndererek aboneliğini iptal edebilirsin. Dönem içinde aboneliğini iptal etmek istediğinde iptal işlemin dönem bitiminde sonlanır ve kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. 

Diğer
GNÇ Uygulaması

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa katılım tüm vergiler dahil 5 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz. Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 5 TL ödenmesi gerekmektedir. 

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa haftalık abonelik ile katılım tüm vergiler dahil 9 TL’dir. Ücret karşılığı ilk abonelik ve haftalık yenilenmede Haftalık 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır. Abonelik ile müşteriler hafta boyunca Kazandıran Kelimeler oyununda sınırsız ve ücretsiz maç yapma hakkına sahip olur. Aboneliğe sahip müşteriler 5 TL karşılığında tekil maça katılabilir ve fayda kazanabilir. Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Aboneliğin yenilenme döneminde faturasız hat müşterilerinin hatlarında yeterli bakiye olmaması durumunda abonelik yenilenmez ve iptal edilir. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz.

  • Kazandıran Kelimeler’de bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu yarışmayı kazanır. Oyuna katılırken bağlantından emin olmanı tavsiye ederiz :)

  • Yarışmaya katılma limiti bulunmamaktadır.

  • GNÇ’lilerin karşılıklı oynayıp kelime yeteneklerini yarıştırdığı süre, eğlenceli kelime bulma yarışmasıdır. Kazandıran Kelimeler’de ücretli oyuna katılan tüm oyuncular hediye internet kazanır. GNÇ Kazandıran Kelimeler’de birbiriyle eşleşen 2 oyuncuya eşit sürede kelimeler türetmek üzere 2 adet 6 harflik harf seti verilir. Taraflar belirtilen süre içinde bu kelime setlerinden oluşturdukları kelimelerin uzunluğuna göre puanlar kazanır. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. GNÇ Kazandıran Kelimeler’de herkes kazanıyor. Ücretli oyunda, kaybeden Günlük 1 GB kazanır, kazanan 1 GB’a ek olarak Günlük 1 GB kazanır! 

  • GNÇ mobil uygulaması üzerinden Kazandıran Kelimeler oyununa tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsin. Wi-fi şebekesinden girmen durumunda hızlı giriş veya cep telefonuna gelecek şifre ile '''Kullanıcı Girişi''' yaptıktan sonra oyun oynamaya başlayabilirsin. Oyunda ücretli oyuna katılmak için Hızlı Giriş ile giriş yaptığın numarana gelen 4 haneli kodu belirtilen ekrana girmelisin.

  • GNÇ Kazandıran Kelimeler’de 2 GNÇ’li oyuna bağlandıktan sonra oyun üzerinde eşleşir. Eşleşme tamamlandıktan sonra 2 tarafa da eşit sürede kelime türetmeleri gereken 6’şar harften oluşan 2 harf seti karışık olarak verilir. Belirtilen süre boyunca oyuncular ürettikleri anlamlı kelimelerin uzunluğuna göre puan kazanırlar. Örneğin 3 harfli üretilen anlamlı bir kelime 30 puan, 4 harfli üretilen anlamlı bir kelime 40 puan kazandırır. Yarış sonunda en çok puan toplayan kullanıcıya ek olarak 100 puan daha verilir. Oyuncular kelimeleri tahmin etmek için istediklerinde harflerin yerlerini “karıştır” butonu ile değiştirebilir. Ücretli oyunda oyunculara başlangıçta 4 adet ipucu jokeri verilir. İpucu bulunabilecek kelimelerden rastgele bir kelimenin herhangi bir yerinden bir harf olarak açılır. Oyun içinde kullanılmayan ipucu hakları silinir, sonraki oyunlara devretmez. Belirtilen süre sonunda toplam puanlara göre kazanan ve kaybeden belli olur. Ücretli oyunda her 2 oyuncuda başlangıçta Günlük 1 GB kazanır. Oyunu kazanan ek olarak günlük 1 GB daha kazanır. Ücretli oyuna katılım bedeli vergiler dahil 5 TL’dir. Ücretsiz oyunda sadece kazanan Günlük 1 GB kazanır, kaybeden hediye internet kazanamaz. Kazandıran Kelimeler’de yarışma sırasında bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan düşerse diğer oyuncu yarışmayı kazanır. GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa sadece 26 yaş altındaki Turkcell faturalı ve faturasız müşterileri katılabilir. Turkcell Rahat aboneleri oyunu oynayamaz. Ücretli oyunda giriş ücreti faturalı müşterilerin ilk faturalarına yansıtılır, faturasız abonelerin bakiyelerinden düşülür. Yeterli bakiyesi olmayan faturasız müşteriler ücretli oyuna katılamaz. 

  • GNÇ Kazandıran Kelimeler’de dönemsel olarak ücretsiz oynama hakların olabilir, her zaman şansını denemeye devam et :) Ücretsiz oyunda yarışmayı kazanırsan Günlük 1 GB internet kazanırsın, oyunu kaybedersen ücretsiz oyundan bir şey kazanamazsın. Eğer ücretsiz oyun hakkın yoksa sadece 5 TL karşılığında Kazandıran Kelimeler oyununa katılabilirsin. Ücretli oyunda başarılı ödemeden sonra her 2 oyuncu da Günlük 1 GB internet kazanır. Ücretli oyunun kazananı oyun bitiminde ek olarak günlük 1 GB ödülü kazanır.

  • GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununda ücretli oyuna katılabilmek için faturalı ya da faturasız Turkcell müşterisi olmalısın. Turkcell Rahat müşterisiysen oyuna maalesef katılamazsın. Oyuna katılım ücreti tüm vergiler dahil 5 TL’dir. Ücretli oyuna katılmak için oyun içindeki yönlendirmeleri takip etmeli ve Hızlı Giriş yaptığın telefon numarasına gelecek SMS’teki 4 haneli kodu ekranda belirtilen alana girmelisin. 4 haneli kod onayından sonra Turkcell faturalı müşterisiysen 5 TL’lik oyun ücreti faturana yansıtılır, Turkcell faturasız müşterisiysen hesap bakiyenden düşülür. Eğer yeterli bakiyen yoksa ücretli oyuna katılamazsın.

  • GNÇ Kazandıran Kelimeler’de bulduğun kelimelerin uzunluklarına göre puan kazanırsın. Yarışmada bulduğun her anlamlı kelimede harf başına 10 puan kazanırsın. Örneğin 3 harfli üretilen anlamlı bir kelime 30 puan, 4 harfli üretilen anlamlı bir kelime 40 puan kazandırır. Ücretli oyunda oyunculara başlangıçta her iki tarafa da 4 ipucu hakkı verilir. Belirtilen süre sonunda toplam puanlara göre kazanan ve kaybeden belli olur. Oyuncular puan tablosunda Kazandıran Kelimeler sonucunda kazandıkları puanlara göre sıralanırlar, sıralama anlık olarak değişmektedir. Haftanın en başarılı oyuncularını Puan Tablosu’nda görüntüleyebilirsin.

  • Kazandığın internet paketlerin hattına yüklendiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Bilgilendirme SMS'i sonrasında internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsin. İnternet paketlerinin hattına yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasındadır. Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakkı sona erdiğinde kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilirsin. Turkcell İletişim A.Ş. yarışma içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

  • GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununda haftalık 9 TL karşılığında abone olabilir, oyunu 1 hafta boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak oynayabilirsin. İlk kez abone olduğunda ve haftalık aboneliğin her yenilendiğinde anında hattına haftalık 1 GB hediye yüklenir. İptal etmediğin sürece, Turkcell faturasız aboneysen yeterli bakiyen olduğu sürece haftalık aboneliğin her hafta bitiminde yenilenecek. Dönem içinde aboneliğini iptal etmek istediğinde iptal işlemin dönem bitiminde sonlanır ve kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. Abonelik kurgusuna sadece Turkcell bireysel ve kurumsal faturalı ve faturasız hat müşterileri katılabilir, Rahat Hat müşterileri abonelikten faydalanamaz.

Kapat
Yardım ister misiniz?