GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

Kazandıran Kelimeler'de kelimeleri sen bul, rakibini yen, GB'ları kap!

19 TL
İncele
Turkcell GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu Nedir?

GNÇ Kazandıran Kelimeler, GNÇ uygulamasından katılıp internet kazanabileceğin ödüllü kelime oyunudur. Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip verilen harflerden kelimeler bulmaya başlarsın. Belirtilen sürede bulduğun kelimelerin uzunluğuna göre puan toplarsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. Kazandıran Kelimeler’de herkes kazanır. Tek oyunda, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye!

Katılım Kriterleri

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa GNÇ mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirip uygulamaya giriş yapan Turkcell faturalı ve faturasız müşterileri katılabilir. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz.

GNÇ uygulamasını indirdikten sonra Kazandıran Kelimeler görselinden oyuna giriş yaparak oynayabilirsin.

GNÇ Kazandıran Kelimeler, GNÇ üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü kelime oyunudur. Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip verilen harflerden kelimeler bulmaya başlarsın. Belirtilen sürede bulduğun kelimelerin uzunluğuna göre puan toplarsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. Kazandıran Kelimeler’de herkes kazanır. Tek oyunda, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye!

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununda haftalık 29 TL karşılığında abone olabilir, oyunu 1 hafta boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak oynayabilirsin. İlk kez abone olduğunda ve haftalık aboneliğin her yenilendiğinde anında hattına Haftalık 1 GB hediye yüklenir. İptal etmediğin sürece, Turkcell faturalı abonesiysen devamlı olarak Turkcell faturasız abonesiysen yeterli bakiyen olduğu sürece haftalık aboneliğin her hafta bitiminde yenilenir. 

Dönem içinde aboneliğini iptal etmek istediğinde iptal işlemin dönem bitiminde sonlanır ve kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. Abonelik kurgusuna sadece Turkcell bireysel ve kurumsal faturalı ve faturasız hat müşterileri katılabilir, Rahat Hat müşterileri abonelikten faydalanamaz.

Tek oyunda abonelikli servis olmaması sebebi ile iptale gerek yoktur. Haftalık abonelik teklifinde ise aboneliği iptal etmek için IPTAL GNC OYUN yazarak 2200'a SMS göndererek aboneliğini iptal edebilirsin. Dönem içinde aboneliğini iptal etmek istediğinde iptal işlemin dönem bitiminde sonlanır ve kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin.

Diğer
GNÇ Uygulaması

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa katılım tüm vergiler dahil 19 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 19 TL ödenmesi gerekmektedir. 

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa haftalık abonelik ile katılım tüm vergiler dahil 29 TL’dir. Ücret karşılığı ilk abonelik ve haftalık yenilenmede Haftalık 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır. Abonelik ile müşteriler hafta boyunca Kazandıran Kelimeler oyununda sınırsız ve ücretsiz maç yapma hakkına sahip olur.  Aboneliğe sahip müşteriler 12 TL karşılığında tekil maça katılabilir ve  ek olarak Günlük 1 GB faydası kazanabilir. 

 • Kazandıran Kelimeler’de bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu yarışmayı kazanır. Oyuna katılırken bağlantından emin olmanı tavsiye ederiz :)

 • Yarışmaya katılma limiti bulunmamaktadır.

 • GNÇ’lilerin karşılıklı oynayıp kelime yeteneklerini yarıştırdığı süre, eğlenceli kelime bulma yarışmasıdır. Kazandıran Kelimeler’de ücretli oyuna katılan tüm oyuncular hediye internet kazanır. GNÇ Kazandıran Kelimeler’de birbiriyle eşleşen 2 oyuncuya eşit sürede kelimeler türetmek üzere 2 adet 6 harflik harf seti verilir. Taraflar belirtilen süre içinde bu kelime setlerinden oluşturdukları kelimelerin uzunluğuna göre puanlar kazanır. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. GNÇ Kazandıran Kelimeler’de herkes kazanıyor. Ücretli oyunda, kaybeden Günlük 1 GB kazanır, kazanan 1 GB’a ek olarak Günlük 1 GB kazanır! 

 • GNÇ mobil uygulaması üzerinden Kazandıran Kelimeler oyununa tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsin. Cep telefonuna gelecek şifre ile kullanıcı girişi yaptıktan sonra oyun oynamaya başlayabilirsin. Oyunda ücretli oyuna katılmak için giriş yaptığın numarana gelen 4 haneli kodu belirtilen ekrana girmelisin.

 • GNÇ Kazandıran Kelimeler’de 2 GNÇ’li oyuna bağlandıktan sonra oyun üzerinde eşleşir. Eşleşme tamamlandıktan sonra 2 tarafa da eşit sürede kelime türetmeleri gereken 6’şar harften oluşan 2 harf seti karışık olarak verilir. Belirtilen süre boyunca oyuncular ürettikleri anlamlı kelimelerin uzunluğuna göre puan kazanırlar. Örneğin 3 harfli üretilen anlamlı bir kelime 30 puan, 4 harfli üretilen anlamlı bir kelime 40 puan kazandırır. Yarış sonunda en çok puan toplayan kullanıcıya ek olarak 100 puan daha verilir. Oyuncular kelimeleri tahmin etmek için istediklerinde harflerin yerlerini “karıştır” butonu ile değiştirebilir. Ücretli oyunda oyunculara başlangıçta 4 adet ipucu jokeri verilir. İpucu bulunabilecek kelimelerden rastgele bir kelimenin herhangi bir yerinden bir harf olarak açılır. Oyun içinde kullanılmayan ipucu hakları silinir, sonraki oyunlara devretmez. Belirtilen süre sonunda toplam puanlara göre kazanan ve kaybeden belli olur. Ücretli oyunda her 2 oyuncuda başlangıçta Günlük 1 GB kazanır. Oyunu kazanan ek olarak günlük 1 GB daha kazanır. Ücretli oyuna katılım bedeli vergiler dahil 19 TL’dir. Ücretsiz oyunda sadece kazanan Günlük 1 GB kazanır, kaybeden hediye internet kazanamaz. Kazandıran Kelimeler’de yarışma sırasında bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan düşerse diğer oyuncu yarışmayı kazanır. 

 • GNÇ Kazandıran Kelimeler’de dönemsel olarak ücretsiz oynama hakların olabilir, her zaman şansını denemeye devam et :) Ücretsiz oyunda yarışmayı kazanırsan Günlük 1 GB internet kazanırsın, oyunu kaybedersen ücretsiz oyundan internet kazanamazsın. Eğer ücretsiz oyun hakkın yoksa 12 TL karşılığında Kazandıran Kelimeler oyununa katılabilirsin. Ücretli oyunda başarılı ödemeden sonra her 2 oyuncu da Günlük 1 GB internet kazanır. Ücretli oyunun kazananı oyun bitiminde ek olarak günlük 1 GB ödülü kazanır.

 • GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununda ücretli oyuna katılabilmek için faturalı ya da faturasız Turkcell müşterisi olmalısın. Turkcell Rahat müşterisiysen oyuna maalesef katılamazsın. Tekli oyuna katılım ücreti tüm vergiler dahil 19 TL’dir. Ücretli oyuna katılmak için oyun içindeki yönlendirmeleri takip etmeli ve telefon numarana gelecek SMS’teki 4 haneli kodu ekranda belirtilen alana girmelisin. 4 haneli kod onayından sonra Turkcell faturalı müşterisiysen 19 TL’lik oyun ücreti faturana yansıtılır, Turkcell faturasız müşterisiysen hesap bakiyenden düşülür. Eğer yeterli bakiyen yoksa ücretli oyuna katılamazsın.

 • GNÇ Kazandıran Kelimeler’de bulduğun kelimelerin uzunluklarına göre puan kazanırsın. Yarışmada bulduğun her anlamlı kelimede harf başına 10 puan kazanırsın. Örneğin 3 harfli üretilen anlamlı bir kelime 30 puan, 4 harfli üretilen anlamlı bir kelime 40 puan kazandırır. Ücretli oyunda oyunculara başlangıçta her iki tarafa da 4 ipucu hakkı verilir. Belirtilen süre sonunda toplam puanlara göre kazanan ve kaybeden belli olur. Oyuncular puan tablosunda Kazandıran Kelimeler sonucunda kazandıkları puanlara göre sıralanırlar, sıralama anlık olarak değişmektedir. Haftanın en başarılı oyuncularını Puan Tablosu’nda görüntüleyebilirsin.

 • Kazandığın internet paketlerin hattına yüklendiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Bilgilendirme SMS'i sonrasında internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsin. İnternet paketlerinin hattına yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasındadır. Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakkı sona erdiğinde kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilirsin. Turkcell İletişim A.Ş. yarışma içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

 • GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununda haftalık 29 TL karşılığında abone olabilir, oyunu 1 hafta boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak oynayabilirsin. İlk kez abone olduğunda ve haftalık aboneliğin her yenilendiğinde anında hattına Haftalık 1 GB hediye yüklenir. İptal etmediğin sürece, Turkcell faturalı abonesiysen devamlı olarak Turkcell faturasız abonesiysen yeterli bakiyen olduğu sürece haftalık aboneliğin her hafta bitiminde yenilenir. 

  Dönem içinde aboneliğini iptal etmek istediğinde iptal işlemin dönem bitiminde sonlanır ve kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. Abonelik kurgusuna sadece Turkcell bireysel ve kurumsal faturalı ve faturasız hat müşterileri katılabilir, Rahat Hat müşterileri abonelikten faydalanamaz.