GNÇ Gol At Kazan Oyunu

Golleri at, rakibini yen, GB'ları kazan!

24 TL
İncele
Turkcell GNÇ Gol At Kazan Oyunu

GNÇ Gol At Kazan Oyunu Nedir?

GNÇ Gol At Kazan, GNÇ üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü beceri oyunudur. Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip oyun ekranında kaleye şut çekmeye başlarsınız. Belirtilen sürede attığın gollere göre puan kazanırsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. GNÇ Gol At Kazan'da herkes kazanır. Ücretli oyunda, oyunu kaybetsen bile 2 GB internetin cebinde!Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 2 GB hediye!

Nasıl Kullanırım?

GNÇ uygulamasını indirdikten sonra Gol At Kazan görselinden oyuna giriş yaparak oynayabilirsin.

GNÇ Gol At Kazan, GNÇ üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü beceri oyunudur. Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip oyun ekranında kaleye şut çekmeye başlarsınız. Belirtilen sürede attığın gollere göre puan kazanırsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. GNÇ Gol At Kazan'da herkes kazanır. Ücretli oyunda, oyunu kaybetsen bile 2 GB internetin cebinde!Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 2 GB hediye!

Abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır.

Diğer
GNÇ Uygulaması

GNÇ Gol At Kazan oyununa katılım tüm vergiler dahil 24 TL’dir. Ücret karşılığı 24 saat geçerli 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır. Oyuna sadece Turkcell mobil aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz. Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım ücretlendirilir. 

  • GNÇ Gol At Kazan, GNÇ üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü beceri oyunudur. Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip oyun ekranında kaleye şut çekmeye başlarsınız. Belirtilen sürede attığın gollere göre puan kazanırsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. GNÇ Gol At Kazan'da herkes kazanır. Ücretli oyunda, oyunu kaybetsen bile 2 GB internetin cebinde!Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 2 GB hediye!

  • GNÇ Gol At Kazan oyununda ücretli oyuna katılabilmek için faturalı ya da faturasız Turkcell mobil müşterisi olmalısın. Turkcell Rahat ve hattı ana hat kapsamında olup ama ana hat sahibi olmayan Turkcell'liler müşterisiysen oyuna maalesef katılamazsın. Oyuna katılım ücreti tüm vergiler dahil 24 TL’dir. Ücretli oyuna katılmak için oyun içindeki yönlendirmeleri takip etmeli giriş yaptığın telefon numarasına gelecek SMS’teki 4 haneli kodu ekranda belirtilen alana girmelisin. 4 haneli kod onayından sonra Turkcell faturalı müşterisiysen 24 TL’lik oyun ücreti faturana yansıtılır, Turkcell faturasız müşterisiysen hesap bakiyenden düşülür. Eğer yeterli bakiyen yoksa ücretli oyuna katılamazsın.

  • Oyun giriş ücreti vergiler dahil 24 TL’dir. Oyun hakkı alındığında anında Günlük 2 GB internet paketi ve 1 adet oyun hakkı kazanılır. 

  • Başarılı olarak ücretlendirilerek yarışmaya katılan herkes anında 1 gün geçerli 2 GB kazanır, yarışmayı kazanan oyuncu başlangıçtaki internet paketine ek olarak 1 gün geçerli 2 GB daha kazanır. Kullanıcılar ödüller yüklenince SMS ile bilgilendirilirler. Kullanım süresi içinde harcanmayan internet paketleri otomatik olarak silinir. Kazanılan ödüller yalnızca yurt içinde geçerlidir.
    GB ödüllerinin oyunculara tanımlanabilmesi için Turkcell bireysel, kurumsal mobil müşterisi olmak gerekmektedir. Turkcell Rahat hat kullanan müşteriler oyundan ücret karşılığı fayda kazanamaz. 

  • Oyuna katılma limiti bulunmamaktadır.

  • Gole çevrilen her penaltı vuruşundan 10, her serbest vuruştan 20 puan kazanılır. Ayrıca kale içindeki “x2” hedefi vurulursa; ilgili golden kazanılan puan 2’ye katlanır.

  • Oyun başladıktan sonra bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa en yüksek puanı toplayan oyuncu oyunu kazanır.  Oyuna katılırken bağlantından emin olmanı tavsiye ederiz :)

  • Kazandığın internet paketlerin hattına yüklendiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Bilgilendirme SMS'i sonrasında internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsin. İnternet paketlerinin hattına yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasındadır. (Sistemsel bazı istisnai durumlarda bu süre 24 saati bulabilmektedir). Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakkı sona erdiğinde kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilirsin. Turkcell İletişim A.Ş. yarışma içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Kapat
Yardım ister misiniz?