GNÇ 4 İşlem Bol GB Oyunu

4 işlemde kendine güveniyorsan rakibini yen, GB'ları kap!

19 TL
İncele
Turkcell GNÇ 4 İşlem Bol GB Oyunu

GNÇ 4 İşlem Bol GB Oyunu Nedir?

GNÇ 4 İşlem Bol GB, GNÇ üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü 4 işlem yarışması oyunudur. Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip 4 işlem sorularını cevaplamaya başlarsınız. Belirtilen sürede farklı zorluktaki sorulara verdiğin cevaplara göre puan toplarsın.Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. 4 İşlem Bol GB'da herkes kazanır. Ücretli oyunda, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye!

Katılım Kriterleri

GNÇ mobil uygulamasını App Store (IOS), Google Play Store(Android) ve Huawei AppGallery (Huawei Android) uygulama marketlerden indirebilirsin.

GNÇ uygulamasını indirdikten sonra 4 İşlem Bol GB görselinden oyuna giriş yaparak oynayabilirsin. 

GNÇ 4 İşlem Bol GB, GNÇ uygulaması üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü 4 işlem yarışması oyunudur. Oyuna girdiğinde bir oyuncu ile eşleşirsin ve eş zamanlı olarak 4 işlem sorularını cevaplamaya başlarsınız. Rakibinle belirtilen süre içinde farklı zorluk seviyelerindeki sorulara verdiğin cevaplara göre puan kazanır ya da kaybedersin. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. Unutma 4 İşlem Bol GB'da herkes kazanıyor. Ücretli oyuna katılırsan, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Eğer yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye!

Abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır. 

Diğer
GNÇ Uygulaması

GNÇ 4 İşlem Bol GB oyununa katılım tüm vergiler dahil 19 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz. Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 19 TL ödenmesi gerekmektedir. 

 • GNÇ’lilerin karşılıklı oynayıp 4 işlem yeteneklerini yarıştırdığı süre bazlı eğlenceli bilgi yarışmasıdır. 4 İşlem Bol GB’da ücretli oyuna katılan tüm oyuncular hediye internet kazanır. GNÇ 4 İşlem Bol GB’da birbiriyle eşleşen 2 oyuncuya eşit sürede cevap vermek üzere arka arkaya 4 işlem soruları sorulur. Taraflar belirtilen süre içinde farklı zorluk seviyelerindeki sorulara verdikleri cevaplara göre puan kazanır ya da kaybeder. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur. 4 İşlem Bol GB'da herkes kazanıyor. Ücretli oyunda, kaybeden 1 GB kazanır, kazanan 1 GB’a ek olarak Günlük 1 GB kazanır! 

 • GNÇ mobil uygulaması üzerinden 4 İşlem Bol GB oyununa tıkladıktan sonra cep telefonuna gelecek şifre ile kullanıcı girişi yaptıktan sonra oyun oynamaya başlayabilirsin. Rakiple eşleşip oyun süresi başladıktan sonra oyundan çıkış yapan veya herhangi bir nedenle oyundan kopan ya da düşen oyuncu yarışmayı kaybeder. Oyuna başlarken hazır olduğuna emin olmayı unutma :)
   

 • GNÇ 4 İşlem Bol GB’da 2 GNÇ’li oyuna bağlandıktan sonra oyun üzerinde eşleşir. Eşleşme tamamlandıktan sonra 2 tarafa da eşit sürede cevap verecekleri arka arkaya sorular sorulmaya başlanır. Belirtilen süre boyunca oyuncular soruları doğru cevapladıklarında soruların zorluk seviyelerine göre 10,20 ve 30 puan kazanırlar. Üst üste 3 doğru cevap vermek +20 puan kazandırır. Yanlış verilen cevaplar 10 puan kaybettirir. Oyunu kazanan taraf ek olarak +100 puan kazanır. Ücretli oyunda oyunculara başlangıçta 3 can hakkı verilir. Can hakları yanlış cevapta 10 puan silinmesini engeller. Belirtilen süre sonunda toplam puanlara göre kazanan ve kaybeden belli olur. Ücretli oyunda her 2 oyuncu da başlangıçta Günlük 1 GB kazanır. Oyunu kazanan ek olarak günlük 1 GB daha kazanır. Ücretli oyuna katılım bedeli vergiler dahil 19 TL’dir. Ücretsiz oyunda sadece kazanan Günlük 1 GB kazanır, kaybeden hediye internet kazanamaz. 4 İşlem Bol GB’da bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan düşerse diğer oyuncu yarışmayı kazanır. Ücretli oyunda giriş ücreti faturalı müşterilerin ilk faturalarına yansıtılır, faturasız abonelerin bakiyelerinden düşülür. Yeterli bakiyesi olmayan faturasız müşteriler ücretli oyuna katılamaz. 

 • GNÇ 4 İşlem Bol GB’da dönemsel olarak ücretsiz oynama hakların olabilir, her zaman şansını denemeye devam et :) Ücretsiz oyunda yarışmayı kazanırsan Günlük 1 GB internet kazanırsın. Eğer ücretsiz oyun hakkın yoksa 19 TL karşılığında 4 İşlem Bol GB oyununa katılabilirsin. Ücretli oyunda başarılı ödemeden sonra her 2 oyuncuda Günlük 1 GB internet kazanır. Ücretli oyunun kazananı oyun bitiminde ek olarak günlük 1 GB ödülü kazanır.

 • GNÇ 4 İşlem Bol GB oyununda ücretli oyuna katılabilmek için faturalı ya da faturasız Turkcell müşterisi olmalısın. Turkcell Rahat müşterisiysen oyuna maalesef katılamazsın. Oyuna katılım ücreti tüm vergiler dahil 19 TL’dir. Ücretli oyuna katılmak için oyun içindeki yönlendirmeleri takip etmeli ve giriş yaptığın telefon numarana gelecek SMS’teki 4 haneli kodu ekranda belirtilen alana girmelisin. 4 haneli kod onayından sonra Turkcell faturalı müşterisiysen 19 TL’lik oyun ücreti faturana yansıtılır, Turkcell faturasız müşterisiysen hesap bakiyenden düşülür. Eğer yeterli bakiyen yoksa ücretli oyuna katılamazsın.

 • Yarışmaya katılma limiti bulunmamaktadır.

 • GNÇ 4 İşlem Bol GB’da soruların zorluklarına göre puan kazanırsın. Doğru cevap verilen soru başına zorluğuna göre 10-20-30 puan kazanırsın. 3 kez üst üste doğru cevap verirsen combo yaparsın ve +20 puan daha kazanırsın. Yanlış verilen cevaplar 10 puan kaybettirir. Ücretli oyunda oyunculara başlangıçta her iki tarafa da 3 can hakkı verilir. Can hakları yanlış cevapta 10 puan silinmesini engeller. Belirtilen süre sonunda toplam puanlara göre kazanan ve kaybeden belli olur. Oyuncular puan tablosunda 4 İşlem Bol GB’larının sonucunda kazandıkları puanlara göre sıralanırlar, sıralama anlık olarak değişmektedir. Haftanın en başarılı oyuncularını Puan Tablosu’nda görüntüleyebilirsin.

 • 4 İşlem Bol GB’da bir tarafın internet bağlantısı koparsa ya da farklı bir sebeple oyundan koparsa diğer oyuncu yarışmayı kazanır. Oyuna katılırken bağlantından emin olmanı tavsiye ederiz :)

 • Kazandığın internet paketlerin hattına yüklendiğinde SMS ile bilgilendirilirsin. Bilgilendirme SMS'i sonrasında internet paketlerini kullanmaya başlayabilirsin. İnternet paketlerinin hattına yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasındadır. Kampanya sonucu yüklenen paketlerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakkı sona erdiğinde kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilirsin. Turkcell İletişim A.Ş. yarışma içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.