fizy

fizy Premium ile milyonlarca şarkı, video klip ve podcastler reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle her an her yerde seninle!

Aylık fizy Premium
39,99 TL / AY
Hemen Al
fizy ile ritmi ruhunda hisset
Kredi Kartı ile Hemen Al
Turkcell fizy

Seni bekleyen bambaşka bir fizy var!

fizy bilir müzik dinleme keyfini katlayarak artırmak istediğini! Yüksek ses kalitesi ile milyonlarca yerli yabancı şarkı, podcast ve tematik radyolar ile dinleyebileceğin her şey fizy’de!

fizy Bilir Ne Dinlemek İstediğini

fizy'nin kullanıcıların dinleme alışkanlıklarına özel geliştirdiği yapay zekâ teknolojisi ile her hafta yeni şarkılar keşfedebilir, sana özel, hiçbir yerde bulamayacağın konserler ve videoları izleyebilirsin.

Şarkıların ses kalitesi artık çok daha yüksek!

Her şarkının hakkını yüksek ses kalitesi ile sonuna kadar verebilir, kendini müziğin ritmine fizy’de bırakabilirsin.

Moduna Göre fizy!

Ne dinleyeceğine karar veremediysen kendini fizy’e bırak. Fotoğrafını çek, moduna göre milyonlarca şarkı ve podcasti kolayca dinle.

fizy ile Dinledikçe Kazan

fizy’de her şarkı bir çekiliş hakkı! 1 Ocak – 31 Mart tarihleri arasında şarkılarını fizy’den dinle, harika hediyelerden birini kazanma şansı yakala. Üstelik fizy Premium’lu olarak kazanma şansını 3’e katlayabilirsin!

Hem de interneti içinde!

Turkcell’liysen, müzik dinlerken fizy'e özel internet paketini kullanırsın, tarifenden internet harcamak zorunda kalmazsın. Ayrıca dinlemek istediğin listeleri önceden indirerek internetin yokken bile fizy’i kesintisiz dinleyebilirsin.

fizy Nedir?

fizy Nedir?

fizy, milyonlarca şarkı, on binlerce video klip, moduna göre çalma listeleri, sevilen podcastler ve tematik radyolar ile dinleyebileceğin her şeyi içinde barındıran bir uygulamadır. fizy ile en sevdiğin müzikleri dinleyebilir, yeni şarkıları keşfedebilir, podcastlerle yeni ufuklara yelken açabilirsin. Üstelik tüm bunları yaparken yüksek ses kalitesi sana eşlik eder.

Çalma Listeleri 

fizy’nin dinleme alışkanlıklarına göre oluşturduğu çalma listeleri ile her hafta bir müzik keşfine çıkabilir, güncel çıkışlara göre hazırlanmış listelerle trend müziklere anında ulaşabilirsin. 

Çok Özel fizy İçerikleri 

Başka hiçbir yerde bulamayacağın, özel fizy konserleri, akustik performanslar ve video kliplerle müzik keyfini fizy’de Premium ötesi yaşayabilirsin.

Daha Fazla Bilgi

fizy’nin farkı nedir?
 • Yüksek ses kalitesi ile eşsiz bir müzik deneyimi fizy’de seni bekliyor.
 • Milyonlarca şarkı, çalma listesi, fizy özel podcastler, video klipler, ve çok daha fazlası…
 • Üstelik, Turkcell’liysen interneti içinde.
 • Çevrimdışına aldığın şarkıları internetin yokken de dinlersin.
 • Cebinde, tabletinde, bilgisayarında… Kısacası her anında fizy seninle!
Çevrimdışı dinleme ve izleme özelliği nasıl kullanılır?
 • Şarkı ve videoları çevrim dışına alabilmek için mobil cihazın internete bağlı iken aşağıdaki adımları izlemelisin;
 • Çevrim dışı özelliğini “Listelerim” bölümündeki şarkı ve video listelerin için kullanabilirsin.
 • Menü bölümünden “Listelerim” sekmesine tıkla.
 • Çevrimdışına almak istediğin şarkı veya video listesini seç.
 • Sayfadaki “Çevrim Dışı Dinle / İzle” butonunu aktif hale getir ve bekle.
 • Çevrimdışına alınan şarkılar ve video klipler için ilgili şarkı üzerinde turuncu bir ikon belirir.
 • Çevrimdışına aldığın listeleri artık internet bağlantın olmadan da dinleyebilir veya izleyebilirsin.

Nasıl Kullanırım?

 • Hizmetlerimi, Apple ve Google Play store'lardan indirebileceğin fizy mobil uygulamam üzerinden veya fizy.com alan adlı web sitem üzerinden kullanabilirsin.
Web sitesi üzerinden hizmetlerimi kullanmak için;
 • fizy.com'a git. Açılan hızlı giriş ekranından ilk kez giriş yapıyorsan kayıt olarak, ardından GSM ile giriş ya da e-mail ile giriş seçeneklerinden birini seçerek giriş yapabilirsin.
 • Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimden faydalanabilmek için fizy.com üzerinden üyelik seçeneklerimden kendine uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapman gereklidir.
Mobil ve tablet uygulamaları üzerinden fizy’i kullanmak için;
 • Cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili store’lar üzerinden indirmelisin.
 • Uygulamadaki oturum açma ekranında telefon numaranı ya da Google veya Apple hesabını kullanarak kayıt olabilir/giriş yapabilirsin.
 • Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimden faydalanabilmek için fizy.com üzerinden üyelik seçeneklerimden kendine uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapman gereklidir.

 

Benim aracılığımla müzik dinleyebilmek veya indirebilmek için ücretli müzik üyeliklerinden birini seçmelisin.

fizy Üyelikleri

fizy Premium Üyeliği: Bu paketimde sana, müzik arşivimin kapılarını ardına kadar açıyorum. Milyonlarca şarkı, yüzlerce hazır liste, videolar, sadece bende bulabileceğin özel içerikler seni bekliyor. Şarkı ve videoları yüksek ses kalitesinde bulacağını da hemen belirteyim. İstersen çevrimdışı moduna geçerek, internetin yokken de müziğini dinleyebilirsin. Turkcell hat sahibi aboneler, FIZY PREMIUM yazıp, 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. 

Yıllık fizy Premium Üyeliği: 12 ay kalma sözüne fizy Premium Üyeliği avantajlarından indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. 

fizy Başlangıç Üyeliği: Yerli ve yabancı milyonlarca müziği reklamsız dinleyebilir, video klipleri izleyebilirsin. Ancak bu üyelikte tüm şarkı ve içeriklere sınırsız erişimin olmaz. Şarkıların tamamını dinleyebilmek için Premium üyelik alman gerekir. Turkcell kullanıcılarına seçili Turkcell tarife ve paketleriyle birlikte verilen fizy üyeliği fizy başlangıç üyeliğidir.

fizy Giriş Üyeliği: Herhangi bir üyeliğin yoksa fizy'e giriş yaptığında ücretsiz fizy Giriş Üyeliği'ne sahip olursun. Uygulama içerisindeki tüm içeriklere erişmek için fizy Premium Üyeliği'ne geçmen gerekir.

fizy Premium İlk 1 Ay Ücretsiz Kampanyası:

İlk 1 ay ücretsiz  fizy premium abonelik kampanyası subscribe.fizy.com sayfamızdan kredi kartı ile satın alımlarda ve Apple Store & Google Play Store üzerinden gerçekleşen aboneliklerde geçerlidir. Aynı zamanda Android cihazlarda uygulama içinden Satın Alabileceğim Üyelikler alanından satın alma yapılabilir. Daha önce subscribe.fizy.com üzerinden kredi kartı ile ücretsiz fizy Premium aboneliğine gelmemiş olan herkes bu kampanyadan faydalanabilir. İlk 1 Ay ücretsiz kampanyasına, daha önce ücretsiz dönem kampanyasından faydalananlar katılamaz. 
Kampanya Turkcell müşterileri için mobil ödeme yöntemiyle faturaya yansıtılarak alınan tüm Premium üyeliklerin satın alımlarında geçerlidir. Daha önce ilgili kampanyadan yararlanmamış herkes kampanyadan 1 defaya mahsus olarak faydalanabilir.

fizy Basic+ Üyeliği: FIZY BASIC yazıp, 2200'a SMS göndererek üye olabilirsin.

 

 **Fizy hizmetinde geçerli olacak şekilde hediye edilen 5GB faydası sadece abonenin kendi hattında geçerlidir, ortak erişim yöntemi ile  başka cihaz ve abone ile paylaşılmamaktadır.

**Fizy 5GB faydası aylık bir defaya mahsus olmak üzere her ayın başında hattınıza tanımlanır.

20 Eylül 2018 sonrasında Turkcell faturalı ve faturasız ses, data ve sms faydası içeren paketlerle fizy üyelikleri ve fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. fizy kullanımlarına özel verilen 5GB internet fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. fizy 5GB hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.

fizy Üyelikleri:
“Mobil Ödeme” seçeneği ile ücretli fizy üyeliği satın aldıysan, üyelik türüne göre aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200’a SMS olarak göndererek iptal işleminizi yapabilirsin. Ya da fizy.com adresinden hesabım bölümüne giriş yaparak, aktif üyeliklerini görebilir ve “üyeliğimi yönet” butonuna tıklayarak açılan sayfadan üyeliğini iptal edebilirsin.

 
Üyelikleriniz ilgili abonelik döneminin sonunda iptal talebinize istinaden otomatik iptal olur.
 • fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZYPREMIUM
 • Yıllık fizy Premium Üyeliği: IPTAL YILLIKFIZYPREMIUM veya IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK
 • Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZY INSTAGRAM
 • fizy Premium Ek Üyeliği: IPTAL FIZY EK
 • Yıllık fizy Müzik Üyeliği: IPTAL YILLIKMUZIK
 • fizy Basic+: IPTAL FIZY BASIC
Ücretli üyeliğini Apple veya Google Play Store’lar üzerinden gerçekleştirdiysen, iptal işlemini store’lar üzerinden yapmalısın. Bu üyeliklerin iptalleri, Turkcell üzerinden yapılamamaktadır.
Ücretli üyeliğini kredi kartı ile satın aldıysan fizy.com adresinden hesabım bölümüne giriş yaparak, aktif üyeliklerini görebilir ve “üyeliğimi yönet” butonuna tıklayarak açılan sayfadan üyeliğini iptal edebilirsin.
SMS
 • Aylık fizy Premium (FIZYPREMIUMWEB yaz 2200’a gönder)
 • fizy Üyelikleri

   
  Kredi Kartı Ödeme Seçeneği (fizy.com üzerinden) için Üyelik Ücretleri:
  ÜyeliklerÜcret
  fizy Premium Üyeliği*39,99TL / Ay
  Kampanyalı fizy Premium Üyeliği**İlk 1 ay ücretsiz ; sonraki aylar 39,99TL
  1 Yıllık fizy Premium Üyeliği***164,99TL

  *Kredi kartı ödeme yöntemi ile tüm operatör aboneleri fizy Premium üyeliği satın alabilir. 
  **Kampanyalı abonelikten, sadece ilk kez Premium aboneliğe gelenler faydalanabilir.
  ***1 Yıllık fizy Premium Üyeliği peşin olarak satın alınır. İptal durumunda, ücret iadesi yapılmaz.

   
  fizy.com üzerinden ile Satın alma;
   
  fizy.com adresinden hesabım sayfasına giriş yaparak hem kredi kartı ile hem de faturama yansıt yöntemi ile üyelik satın alınabilir.
   
    «Hesabım» sayfasına girmek için;
  •         fizy.com adresine gir,
  •         Üye Ol butonuna tıkla,
  •         Şifre ya da hızlı giriş ile login ol.
    Ya da;
  •         Abonelikler sekmesini tıkla,
  •         Satın Al butonuna tıkla,
  •         Şifre ya da hızlı giriş ile login ol.

   
  Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:
   
  ÜyeliklerÜcret
  Aylık fizy Premium
  29,99 TL/Ay
  fizy Kurumsal Black Aboneliği
  İlk 3 ay 5,99 TL/Ay, Sonrası 20,99 TL/Ay
  fizy Basic+
  16,26 TL/Ay

  fizy Black Aboneliği sadece kurumsal aboneler için geçerlidir, 12 ay boyunca kontratlıdır. fizy Black Abonelik ücreti, 10 Temmuz 2023 tarihinde yansıtılan KDV revizyonu ile ilk 3 ay boyunca 6,09 TL/ay , sonraki 9 ay boyunca 21,35 TL/ay olmuştur.

   

  Apple & Google Play Store’dan Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:

  ÜyeliklerApple Store*Google Play Store
  fizy Premium Üyeliği 39,99 TL/Ay*
  39,99 TL/Ay*

  * İsteyen kullanıcılar, Apple Store ve googleplay üzerinden de fizy premium üyeliğini 39,99 TL/Ay olarak alabilirler. 
  Yeni katılanlar için ilk 1 ay boyunca ücretsizdir, devamnında 39,99 TL ile devam eder. 
  Ücretsiz dönem faydasından sadece bir kez faydalanılır. Daha önce ücretsiz aydan faydalanmış abonelerimiz, bu kampanyadan yararlanamaz. 

   
  Kullanım Ücret Detayları:
  • Fiyatlara KDV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • fizy internet hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
  • Erken İptal Ücreti : Yıllık fizy Premium veya Instagram 5GB + fizy Premium üyesi olan müşterilerimiz kampanyadan ayrılmak istedikleri takdirde kullanılan ay kadar erken iptal bedeli faturalarına yansıyacaktır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleştirilir.
  • fizy’e fizy.com web sitesi, Android ve iOS mobil uygulamaları ve mobil web sitesi üzerinden erişebilirsin.
   fizy mobil uygulamasını indirmek için;
   · iOS cihazına sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
   · Android cihaza sahipsen detaylı bilgi için tıkla!
   fizy web sitesinin adresi fizy.com dur.
   fizy'e Hızlı Giriş ekranından yeni kayıt oluşturarak, ardından GSM no veya e-posta ile giriş seçeneklerinden birini seçerek giriş yapılabilir.
   fizy'den şarkı dinlemek için giriş yapman gereklidir
  • 3.1. fizy Premium Üyeliği: Bu paketimde sana, müzik arşivimin kapılarını ardına kadar açıyorum. Milyonlarca şarkı, binlerce hazır liste, videolar, sadece bende bulabileceğin özel içerikler seni bekliyor. Şarkı ve videoları yüksek ses kalitesinde bulacağını da hemen belirteyim. İstersen çevrimdışı moduna geçerek, internetin yokken de müziğini dinleyebilirsin. Turkcell hat sahibi aboneler, FIZY PREMIUM yazıp, 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. fizy Premium Üyeliği sınırlı süreyle ilk 1 ay boyunca ücretsiz sonunda 29,99 TL/Ay olarak devam eder. Daha önce ücretsiz kampanyasından yararlanan müşteriler tekrar premium üyelik almak istediklerinde tekrardan ücretsiz dönem kampanyasında yararlanamazlar. Appstore ve Googleplay üzerinden satın alımlarda 29,99 TL/Ay'dır.
   3.2. Yıllık fizy Star Üyeliği: Yıllık fizy Star Üyeliği 12 ay kalma sözüne 49,99 TL/ay olarak devam eder. Bu abonelikte kullanımlarınız internet paketinizden harcamaz. FIZY STAR yazarak 2200’a SMS göndererek ya da Turkcell çağrı merkezinden üye olunabilir. Mevcutta fizy üyeliğin varsa, fizy star üyesi olmak için öncelikle mevcut paketini iptal etmen gerekir.
   3.3. 1 Yıllık fizy Premium Üyeliği:  Dilersen fizy.com' dan kredi kartın ile peşin olarak 164,99TL' ye 1 Yıllık üyelik satın alabilirsin. Tüm operatör aboneleri tekliften yararlanabilir.
  • fizy uygulamasına ilk kez girdiğinde ücretsiz üyeliği başlar. fizy uygulamasını herhangi bir ücret ödemeden kullanıp dinleme yapmaya başlayabilirsin. 1 ayın sonunda üyelik satın almazsan, uygulama içerisindeki içeriklere erişemezsin. Tüm içeriklere sınırsız bir şekilde erişebilmek için fizy Premium Üyeliği'ne geçmen gerekmektedir.
  • Sana en uygun üyeliği fizy uygulamasını indirerek veya fizy.com adresine gelerek seçebilir ve en avantajlı fiyatlarla kredi kartı/banka kartı veya Turkcell'li isen mobil ödeme yöntemi ile satın alabilirisin.
  • Tarifen kapsamında kullandığın fizy üyeliği ile yalnızca sınırlı içerikleri/şarkıları dinleyebilirsin. fizy'de bulunan tüm şarkıları dinlemek için fizy Premium Üyeliği'ne geçmeniz gerekmektedir.
  • Yapman gereken tek şey sana uygun Store’dan hemen fizy uygulamasını telefonuna indirmek ve telefon numarası veya e-posta ile fizy'e giriş yapmak! 

  • Satın alma işleminle birlikte otomatik olarak kartın kaydedilir.

  • fizy.com üzerinden veya fizy uygulamasını telefonuna indirerek sana en uygun üyeliği seçip kredi kartı/banka kartı veya mobil ödeme yöntemi ile satın alabilirsin.

  • Evet, ödeme yöntemini Aktif Üyeliklerim > Üyeliği Yönet alanında “Ödeme Yöntemini Değiştir” butonu ile değiştirebilirsin.

  • Evet, fizy.com veya fizy mobil uygulaması üzerinden Üye Ol veya Satın Al butonlarını tıklayıp dilediğin üyeliği seçip satın alabilirsin.

  • Kredi kartı ile Kampanyalı fizy Premium ve 1 Yıllık fizy Premium üyeliği alınabilmektedir. Kampanyalı fizy Premium üyeliği ilk 3 ay ücretsiz, sonraki aylar 16,99 TL/aydır. Bu avantajdan sadece bir kere yararlanılabilir. Bu üyelikten yararlanan kullanıcılar için üyelik ücreti 16,99 TL/ay’dır. Üyelik bedeli, üyelik iptal edilmedikçe her ay kredi kartından otomatik olarak çekilir. 1 yıllık fizy Premium üyeliğinin fiyatı 139,99 TL/ay olup kredi kartından peşin ödeme yaparak satın alınır.

  • Store üyeliğini store üzerinden iptal ettikten sonra kredi kartı ile Premium üyelik satın alabilirsin.

  • •       Turkcell müşterisi değilsen store yerine daha uygun fiyatlarla buradan Premium üyelik satın alabilirsin.
   •       Kredi kartı ile satın alman durumunda operatör değişikliğinden etkilenmeden Premium üyeliğin devam eder.
   •       Mobil ödeme yöntemi daha önceden ilk ay ücretsiz kampanyasından yararlanmış olsan da kredi kartı ile tekrar bu kampanyadan yararlanabilirsin. 

  • fizy.com adresinden hesabım sayfasına giriş yaparak üyelik satın alınabilir.
   •        «Hesabım» sayfasına girmek için;
   •        fizy.com adresine gir,
   •        Üye Ol butonuna tıkla,
   •        Şifre ya da hızlı giriş ile login ol.
   •        Ya da;
   •        Abonelikler sekmesini tıkla,
   •        Satın Al butonuna tıkla,
   •        Giriş yap.

    
   Fatura ve Ödeme Bilgilerini Doldurma
   •        Satın Al butonunu tıklayan kullanıcının karşısına ilk olarak Fatura Bilgileri dolduracağı ekran çıkar. Kullanıcı isterse Bilgileri Düzenle butonunu tıklayarak fatura bilgilerinde güncelleme yapabilir.
   •        Ödeme yöntemini seçip kredi kartı ile ödeyecekse kredi kartı bilgilerin girileceği ekran fatura ekranıyla aynı ekrandır.
   •        Kullanıcı öncelikle hangi yöntem ile ödeme yapmak istediğini seçer.
   •        Kredi kartı ile satın alımlarda, kullanıcı kart bilgilerini fizy’nin anlaşmalı olduğu kuruma kaydeder. Aylık ödemesinin her ay kartından çekilebilmesi için bu checkbox’ı işaretlemek zorundadır. Bu checkbox’ı işaretlemeden «Ödemeyi Tamamla» butonu aktif olmaz.
   •        Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmes, checkbox’ını işaretlemeden «Ödemeyi Tamamla» butonu aktif olmaz.
   •        Ödemeyi Tamamla butonu aktif olduktan sonra ödeme tamamlanır ve kullanıcının karşısına ödemeyi başarılı şekilde gerçekleştirdiğine dair bilgilendirme mesajı gösterilir.

  • Evet, kredi kartını Aktif Üyeliklerim > Üyeliği Yönet alanında “Ödeme Yöntemini Değiştir” butonu ile değiştirebilirsin.

  • Ön ödemeli olarak üyelik ücreti alındığı için ücret iadesi yapılamamaktadır.

  • Store üzerinden aldığınız paketi iptal ederek fizy.com üzerinden en avantajlı fiyatlarla üyelik satın alabilirisin.

  • Tarifelere verilen fizy üyeliği, fizy Premium özellikleri olmayan fizy üyelikleridir. Bu durumda, fizy Premium üyeliğin devam eder.

  • Apple Store uygulama içi satın al yöntemi ile almış olduğun aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin;

   iPhone, iPad veya iPod touch'ında
   · Ana ekranda Ayarlar'a tıkla
   · iTunes ve App Store seçeneğine tıkla.
   · Apple Kimliğine tıkla
   · Apple Kimliğini Göster'e tıkla. Giriş yapman gerekebilir.
   · Abonelikler'in altında Yönet'e tıkla. (iTunes'da bir abonelik görmüyor ancak bu abonelik için ücret ödemeye devam ediyorsan doğru Apple Kimliği ile giriş yaptığından emin olmalısın. Aboneliğini iTunes'da görmediğin halde ücret ödemeye devam ediyorsan, fizy'e iTunes üzerinden değil doğrudan abone olmuş olabilirsiniz.. Bu durumda, aboneliğini iptal etmek için fizy ile iletişime geçmelisin.)
   · Yönetmek istediğin aboneliğe tıkla.
   · Aboneliğini yönetmek için seçenekleri kullan. Farklı bir abonelik dönemi seçebilir veya Otomatik Yenileme'yi kapatabilirsin.
   Aboneliği iptal etmek için Otomatik Yenileme'yi kapatmalısın. Aboneliğin geçerli fatura döneminin sonunda iptal edilir.   Google Play Store uygulama içi satın al yöntemi ile almış olduğunuz aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.
   · payments.google.com'a gidin.
   · Ekranının sol kenarında bulunan Faturalar ve hesaplar'ı seç.
   · İptal etmek istediğin aboneliği seç > Aboneliği iptal et butonuna tıkla.

   • Şarkı ve videoları çevrim dışına alabilmek için mobil cihazın internete bağlı iken aşağıdaki adımları izlemelisin;
   • Çevrim dışı özelliğini “Listelerim” bölümündeki şarkı ve video listelerin için kullanabilirsin.
   • Menü bölümünden “Listelerim” sekmesine tıkla.
   • Çevrimdışına almak istediğin şarkı veya video listesini seç.
   • Sayfadaki “Çevrim Dışı Dinle / İzle” butonunu aktif hale getir ve bekle.
   • Çevrimdışına alınan şarkılar ve video klipler için ilgili şarkı üzerinde turuncu bir ikon belirir.
   • Çevrimdışına aldığın listeleri artık internet bağlantın olmadan da dinleyebilir veya izleyebilirsin.
  • Aradığın şarkıyı veya şarkıcıyı arama motoruna yazarak aradığın içeriğe kolayca ulaşabilirsin. Arama motoru, arama yaptığın kelimeyi içeren tüm şarkı, sanatçı, albüm, şarkı listeleri ve video listelerini arama sonuçlarında listeleyecektir.

  • Ücretli fizy Üyelikleri:
   “Mobil Ödeme Yöntemi” seçeneği ile ücretli fizy üyeliği aldıysan, üyelik türüne göre aşağıdaki kelimelerden uygun olanı yazıp, 2200'a SMS olarak göndererek iptal işlemini yapabilirsin. İptal talebine istinaden üyeliğin dönem sonunda otomatik olarak iptal olacaktır, ilgili dönemin sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. 

   • fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZYPREMIUM
   • Yıllık fizy Premium Üyeliği: IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK
   • Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: IPTAL FIZY INSTAGRAM
   Ücretli üyeliğini, Apple veya Google Play store’lar üzerinden gerçekleştirdiysen, iptal işlemini store’lar üzerinden yapman gerekir.

   Ücretli üyeliğini nasıl aldığını hatırlamıyorsan, fizy mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Turkcell Uygulaması > Paketlerim bölümünden ilgili üyeliğin ödeme yönetimini görüntüleyebilirsin. Ödeme yöntemi Turkcell olarak görünen üyelikler Turkcell kanallarından, Google veya Apple Store olarak görünen üyelikler ise ilgili Store üzerinden iptal edilmelidir.

   Apple Store in app purchase yöntemi ile almış olduğunuz aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.

   iPhone, iPad veya iPod touch'ında
   • Ana ekranda Ayarlar'a tıkla
   • iTunes ve App Store seçeneğine tıkla.
   • Apple Kimliğine tıkla
   • Apple Kimliğini Göster'e tıkla. Giriş yapman gerekebilir.
   • Abonelikler'in altında Yönet'e tıkla. (iTunes'da bir abonelik görmüyor ancak bu abonelik için ücret ödemeye devam ediyorsan doğru Apple Kimliği ile giriş yaptığından emin olmalısın. Aboneliğini iTunes'da görmediğin halde ücret ödemeye devam ediyorsan, fizy'e iTunes üzerinden değil doğrudan abone olmuş olabilirsiniz.. Bu durumda, aboneliğini iptal etmek için fizy ile iletişime geçmelisin.)
   • Yönetmek istediğin aboneliğe tıkla.
   • Aboneliğini yönetmek için seçenekleri kullan. Farklı bir abonelik dönemi seçebilir veya Otomatik Yenileme'yi kapatabilirsin.
   Aboneliği iptal etmek için Otomatik Yenileme'yi kapatmalısın. Aboneliğin geçerli fatura döneminin sonunda iptal edilir.

   Google Play Store in app purchase yöntemi ile almış olduğunuz aboneliği iptal etmek istediğinde aşağıdaki adımları izleyerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsin.
   • payments.google.com'a gidin.
   • Ekranının sol kenarında bulunan Faturalar ve hesaplar'ı seç.
   • İptal etmek istediğin aboneliği seç > Aboneliği iptal et butonuna tıkla.

   Önemli: Bir uygulamanın yüklemesini kaldırmak, aboneliğini otomatik olarak durdurmaz. Aboneliğini sona erdirmek için aboneliği iptal etmen gerekir. Aboneliği iptal etmeden uygulamayı kaldırırsan, yine ücret ödersin.
   Abonelik iptalinde abonelik ücretleri geriye dönük olarak iade edilmez ve daha önce ödenmiş olan abonelik ücretlerinde iptal tarihine göre orantılı bir hesaplama yapılmaz.

   *Dilerseniz Turkcell müşteri hizmetleri ya da Turkcell bayilerinden iptal gerçekleştirebilirsiniz.

  • fizy Premium Üyeliği'ni tekrar alabilirsin. Ancak  ilk 3 ay ücretsiz kampanyasından 1 kere faydalanabilirsin. Yıllık fizy Premium Üyeliği ise 12 aylık bir süre içerisinde 1 defaya mahsus olmak üzere iptal edilip tekrardan satın alınabilir..

  • Evet, servis aylık ücreti ilgili store’larda kayıtlı kredi kartından aylık olarak Apple/Google tarafından kullanıcı tarafından iptal edilene kadar tahsil edilir. Store’lar üzerinden yapılan satın alımlarda Turkcell kredi kartı bilgilerinize erişmez ve göremez. Bilgilerinin güvenliği, ilgili store’un ait olduğu şirket tarafından sağlanır.

  • Yıllık üyeliklerin sonunda, üyelik standart aylık ücretten devam eder.

  • Fiyatlara KDV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Numara değişikliği, Sim kart değişiklği, fatura dönem değişikliği'nde devam eder.
   Geri Verme ve Mobil Numara Taşıma durumuda devam etmez.
   Devir durumunda Turkcell tarifeleri ile birlikte verilen fizy başlangıç üyelikleri devam ederken, fizy Premium veya diğer ücretli fizy üyelikleri otomatik olarak iptal edilir.
   Ödeme Tipi Değişikliği ( ÖTD ) durumunda; abonelikler bazı paketler için devm eder, bazı paketler için devam etmez. Paket tanımına göre değişir. Mevcut yapıda Ödeme Tipi Değişikliği ( ÖTD ) durumunda;
   - Standart paketler için abonelik devam eder.
   - Tarife ya da kampanya kapsamında verilen fizy paketleri için mevcut abonelik iptal olur, devam etmez. Ancak kullanıcı, ÖTD sonrası fizy içeren bir tarife/kampanya'ya geçerse tekrar bir fizy pakti aktiflenebilir.
   Suspend durumunda, servis 90 gün boyunca ücret çekmeyi dener. Bu süre içerisinde hat suspend statüsünden çıkar ve ücret alınırsa abonelik devam eder. 90 gün boyunca ücret tahsil edilmezse abonelik iptal olur.

   Kredi kartı/banka kartı satın almalarında ise kartın limiti dolması durumunda abonelik karttan çekilene kadar askıda kalır. En az 15 gün boyunca her gün çekim yapılır. Ödeme alınmaması durumunda bu sürelerin sonunda abonelik iptal edilir.


  • ·        Evet, fizy'nin 7.4.0 sürümü ile birlikte milyonlarca şarkı için şarkı sözleri (lyrics) eklenmiştir. Premium kullanıcılar için geçerli bir özelliktir.
    
   Nasıl kullanırım;
    
   ·        Maxi player ekranlarında albüm görselinin sağ alt köşesinde olan nota işaretine basarak şarkı sözlerini görüntüleyebilirsin.
   ·        Senkronize olan şarkı sözleri için sol alt köşede senkronizasyonu aktif/pasif yapmak için bir buton vardır. Ona basarak senkronizasyonu takip edebilirsin.
   Şarkı sözlerini tam ekranda görebilmek için, şarkı sözlerinin olduğu kutuya iki kez basman yeterlidir.