Fatura Üst Sınır

Beklenmedik fatura şoku yaşamayın!

Ücretsiz
Hemen Al
Turkcell Fatura Üst Sınır

Fatura Üst Sınır Nedir?

BTK yönetmeliği gereği yeni gelen (yeni tesis , numara taşıma, devir, ödeme tipi değişikliği) müşterilerimize  fatura üst sınır değerine dahil olan ücretlerin toplamı 100 TL’den az olan aboneler otomatik olarak Fatura Kontrol servisine fatura üst sınır limiti 100 TL olarak  dahil edilir. 

Fatura Kontrol servisi ile 75 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL , 250, 350 TL, 500 TL, 750 TL, 1000 TL, 1500 TL, 2000 TL ve 5000 TL’lik fatura tutarlarından birine ücretsiz kayıt olarak, fatura dönemleri içinde seçtiğiniz fatura tutarına ulaştığınızda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Güncel tutara dahil olan kullanım ve ücretlerin tamamı Fatura Kontrol servisine de dahildir. Sadece geç yansıyan kullanımlar, iadeler ve fatura tutarından sonra hesaplanacak indirimler dahil değildir. Bireysel, kurumsal ve data hatları da dahil tüm faturalı hat aboneleri Fatura Kontrol’den faydalanabilir. KONTROL yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek, Fatura Kontrol kapsamında seçmiş olduğunuz tutara kaç TL kaldığını öğrenebilirsiniz.
Fatura Kontrol Servisi'ni Turkcell Uygulaması'na giriş yaparak açık konuma getirebilir, uyarı için limitinizi anında belirleyebilirsiniz. Hemen Fatura Kontrol ayarlarınızı yapmak için tıklayın! Fatura kontrol servisine kayıt olduğunuzda, fatura dönemi içinde güncel tutarınız seçmiş olduğunuz tutara ulaştığında, kısa mesaj ile yalnızca bir kez  bilgilendirilirsiniz. Fatura Kontrol’e kayıt olurken, abonesi olduğunuz paketlerinizin sabit ücretleri toplamından daha küçük bir Fatura Kontrol tutarı seçerseniz, otomatik olarak bir üst Fatura Kontrol tutarı önerilir. 

 
  • Güncel tutarınız, daha önceden seçmiş olduğunuz Fatura Kontrol tutarına ulaştığında fatura dönemi boyunca SMS ile bir defa bilgilendirilirsiniz.  
  • Fatura tutarınız belirtilen limitin üzerine çıktığında bir üst limite otomatik güncelleme işlemi yapılmaz.
  • Dilerseniz seçtiğiniz Fatura Kontrol tutarında da aynı fatura döneminde 1 kere değişiklik yapabilirsiniz.
  • Ayrıca Fatura Kontrol tutarınıza ulaşmaya ne kadar kaldığını, KONTROL yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.
Bu servisi iptal etmek için IPTAL KONTROL yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli. 
SMS
  • KONTROL (BAREM) yaz 2222’ye gönder
  • Fatura Kontrol servisi ücretsizdir.