Dijital Güvenlik Servisi

Dijital Güvenlik Servisi sayesinde internette dolaşmak hiç bu kadar güvenli olmamıştı.

2,49 TL / AY
Hemen Al
Dijital Güvenlik Servisi

Dijital Güvenlik Servisi Nedir?

Turkcell hattınız üzerinden internette dolaşırken, Dijital Güvenlik Servisi önceden bildiği binlerce güvensiz site sayesinde sizi internetin kötü sürprizlerinden korur. Unutmayın wi-fi veya başka bir şebekede servisi kullanamazsınız.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell hattınız üzerinden internette dolaşırken servis sizi tüm cihazlarda korur. Ama tunnel, vpn gibi uygulamalarda sorumluluğu bilerek, isteyerek siz aldığınızı lütfen unutmayın.

Dijital güvenlik servisi bilgilendirme formu için tıklayınız.

Dijital Operatör uygulamamız üzerinden ya da GUVENLIK yazıp 2200’a mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızdan veya çağrı merkezimizden de abonelik yaptırabilirsiniz.

Servisi ayda 2,49 TL ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik siz iptal etmediğiniz sürece her ay dijital güvenlik servisini kullanmaya devam edeceksiniz. Turkcell hattınız üzerinden internette dolaşırken birçok güvensiz sitede sizi uyarırız. Tabii ki o siteye bağlantı kurmak isterseniz devam etmek sizin elinizde. Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle sizi hiçbir yazılımın %100 koruyamayacağını sakın unutmayın ama Dijital Güvenlik Servisi sayesinde büyük ölçüde rahatlayabilirsiniz.

Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya 2200’a IPTAL GUVENLIK yazarak mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızdan veya çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

SMS
 • GUVENLIK yaz 2200’a gönder
  • Faturalı ve Hazır Kart'lı bireysel ve kurumsal aboneler için, Dijital Güvenlik Servisi vergiler dahil ayda 2,49 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız
  • 2200’a GUVENLIK yazarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz ve bu SMS için kısa mesaj ücreti ödemezsiniz. 
  • Üstelik siz iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz otomatik yenilenir ve sizi korumaya devam ederiz.

  • Ne zaman kullanmaya başlarım?

   Aktivasyon mesajınız geldiği anda kullanmaya başlayabilirsiniz.

   Servis her ay yenilenecek mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

   Siz iptal etmediğiniz sürece Dijital Güvenlik Servisi sizi korumak için çalışmaya devam eder. Yenilenmeden 3 gün önce sizi mutlaka bilgilendiririz.

  • Servisi ayda 2,49 TL ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik siz iptal etmediğiniz sürece her ay güvenlik kalkanını kullanmaya devam edeceksiniz. Turkcell hattınız üzerinden internette dolaşırken birçok güvensiz sitede sizi uyarırız. Tabii ki o siteye bağlantı kurmak isterseniz devam etmek sizin elinizde.Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle sizi hiçbir yazılımın %100 koruyamayacağını sakın unutmayın ama Dijital Güvenlik Servisi sayesinde büyük ölçüde rahatlayabilirsiniz.

  • Dijital Operatör uygulamamız üzerinden ya da GUVENLIK yazıp 2200’a mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızdan veya çağrı merkezimizden de abonelik yaptırabilirsiniz.

  • Aboneliğiniz başarıyla gerçekleştiğinde bir bilgilendirme mesajı alacaksınız. Sonra Dijital Güvenlik Servisi sizi mümkün olan en fazla sayıda sitede korumaya başlayacak. Ters giden bir şey ile karşılaşırsak sizi o siteye bağlanmadan önce tarayıcınızda uyaracağız. VPN, Tunnel gibi uygulamalar özelleştirilmiş erişimler kurmanızı sağlar ve internet dünyası her an değişir. Hiçbir yazılımın sizi tamamen koruyamayacağını unutmayınız.

  • Turkcell’de ses ve data hattı olan müşterilerimiz faydalanabilir.Abone olduktan sonra kullanıcı hotspot yaparsa bilgisayarından da yararlanabilirler  

  • Turkcell'in anlaşmalı olduğu şebekelerde faydanalabilirsiniz. Turkcell'in anlaşmalı olmadığı şebekeler veya WiFi üzerinden internet bağlantılarında Dijital Güvenlik Servisi çalışmaz. 

  • Turkcell hattınız üzerinden internette dolaşırken birçok güvensiz sitede sizi uyarırız. Tabii ki o siteye bağlantı kurmak isterseniz devam etmek sizin elinizde. Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle sizi hiçbir yazılımın %100 koruyamayacağını sakın unutmayın ama Dijital Güvenlik Servisi sayesinde büyük ölçüde rahatlayabilirsiniz.  Dijital Güvenlik Servisi çok geniş bir veri tabanında kontrol yapar ve oldukça tecrübelidir. Eğer veri tabanımızda yakaladığımız bir tehlike ile siz karşı karşıya kalırsanız sizi o anda hemen uyarırız.

  • Dijital Operatör uygulaması, 2200’a IPTAL GUVENLIK yazıp kısa mesaj göndererek, mağazalarımızdan veya çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Ama iptal etmeden önde dilediğiniz zaman servisi durdurabileceğinizi unutmayın.

  • Servisi ilk kullanmaya başladığınız andan itibaren her yenilendiğinde servis 30 gün geçerlidir. Siz herhangi bir dönemin herhangi bir zamanında servisi iptal ederseniz yenilenme tarihinden itibaren 30 gün dolana kadar servisi kullanabilirsiniz.

  • Şu anda sadece Turkcell hattınız üzerinden internete bağlandığınızda kullanabileceksiniz. Başka bir operatörde, data hatlarında,data sıkıştıran ve şifreleyen tarayıcılarda, Turkcell ‘in anlaşmalı olmadığı yurt dışı ülkelerinde, wi-fi ağlarında maalesef henüz bu teknolojiyi kullanamıyorsunuz.

  • Evet kullabilirsiniz.

  • Güvenliğiniz için çalışmaya devam edecek, herhangi bir işlem yapmanıza gerek bulunmaz.

  • Hazır kartlarda  servisi yenilemek için 90 gün boyunca deneriz ve bakiyenin ilk müsait olduğu anda yenileme işlemini gerçekleştiririz.

  • İnternet platformunda yer alan içerikler, siteler, teknolojiler, bağlantı tipleri sağlanan her güvenlikten sonra insan sağlığını etkileyen virüsler gibi mutasyona uğrar. Genellikle kötü amaçlı girişimlerde bu süreci uygular ama çok büyük bölümü çok kısa süre içerisinde yine aşılanır. Dijital Güvenlik Servisi teknolojinin iyi amaçla kullanılması için sürekli çalışır ama maalesef 100% hiçbir zaman garanti edilemez. Zararlı içeriklerden/tehlikeli sitelerden korunması konusunda Servisin yüzde yüz koruma sağlayacağına ilişkin herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.

  • Kişisel verilerinizi güvenliğinizi sağlayabilmek için kullanmıyoruz. Sadece trafik esnasında bağlantı adresleri belirlediğimiz listede var mı yok mu diye kontrol ederiz.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?