BiP Canlı Maç Tahminleri

İddaa maçları oynanırken, anlık tahminler BİP’te!

19 TL / AY
İncele
Turkcell BiP Canlı Maç Tahminleri

BiP Canlı Maç Tahminleri Nedir?

İddaa programında yer alan müsabakalara dair, ünlü yorumcular tarafından yapılan anlık tahminlere ulaşılabilen servistir. Her bir yorumcu, İddaa programında yer alan birden çok müsabakaya dair anlık tahminler verebilir.

Daha Fazla Bilgi

İddaa programında yer alan maçların başlangıç ve bitiş saatleri arasında, ünlü yorumcular tarafından yapılan anlık tahminlere bu servisten ulaşılabilir.

BiP uygulaması içerisinden Keşfet'e girip, Canlı Maç Tahminleri kanalını takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

Hangi yorumcunun hangi maça/maçlara dair tahminler vereceği, maçın/maçların başlangıç saatinden en geç 24 saat önce netleşir ve bu bilgi “Bülten” yazarak servise mesaj gönderen takipçilerimizle paylaşılır.
Hangi maça/maçlara dair anlık tahminler alınmak isteniyorsa, o maçın/maçların altında yer alan “MAÇI TAKİP ET” bağlantısına tıklanarak aylık 19TL karşılığında tüm maç tahminleri sınırsız olarak alınabilir. Maçlara dair tahminler, servis içerisine mesaj olarak gönderilmektedir.

IPTAL CANLITAHMİN > 3544

Diğer
BiP uygulaması içerisinden Keşfet'e girip, Canlı Maç Tahminleri kanalını takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

Aylık tüm vergiler dahil 19TL karşılığında ilgili maç için yapılan tüm anlık tahminler alınabilir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.