BiP Canlı Maç Tahminleri

İddaa maçları oynanırken, anlık tahminler BİP’te!

2 TL / SORGU
İncele
BiP Canlı Maç Tahminleri

BiP Canlı Maç Tahminleri Nedir?

İddaa programında yer alan müsabakalara dair, ünlü yorumcular tarafından yapılan anlık tahminlere ulaşılabilen servistir. Her bir yorumcu, İddaa programında yer alan birden çok müsabakaya dair anlık tahminler verebilir.

Daha Fazla Bilgi

İddaa programında yer alan maçların başlangıç ve bitiş saatleri arasında, ünlü yorumcular tarafından yapılan anlık tahminlere bu servisten ulaşılabilir.

BiP uygulaması içerisinden Keşfet'e girip, Canlı Maç Tahminleri kanalını takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

Hangi yorumcunun hangi maça/maçlara dair tahminler vereceği, maçın/maçların başlangıç saatinden en geç 24 saat önce netleşir ve bu bilgi “Bülten” yazarak servise mesaj gönderen takipçilerimizle paylaşılır.
Hangi maça/maçlara dair anlık tahminler alınmak isteniyorsa, o maçın/maçların altında yer alan “MAÇI TAKİP ET” bağlantısına tıklanarak her bir maç için 2 TL karşılığında maçla ilgili yapılan tüm anlık tahminler alınabilir. Maçlara dair tahminler, servis içerisine mesaj olarak gönderilmektedir.

Üyelikli bir servis değildir.

Diğer
BiP uygulaması içerisinden Keşfet'e girip, Canlı Maç Tahminleri kanalını takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

Maç başı 2 TL karşılığında ilgili maç için yapılan tüm anlık tahminler alınabilir. İlk maç ÜCRETSİZDİR! Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.