BiP Bilgi Yarışı

Android cihazına BiP indir, BiP Bilgi Yarışı ile arkadaşlarına meydan oku, çoklu bilgi yarışmalarına katıl! Hem eğlen hem kazan!

1,99 TL / SORGU
İncele
BiP Bilgi Yarışı

BiP Bilgi Yarışı Nedir?

Bilgine güveniyorsan Bilgi Yarışı ile arkadaşlarına meydan oku, çoklu bilgi yarışmalarına katıl! Hem eğlen hem kazan!

Daha Fazla Bilgi

Yarışa katılım 4,9TL’dir, katıldığınızda minimum 500MB internet ödülünü kazanırsınız. Sırasıyla soruları geçtiğinizde 500MB, 1GB ve maksimum 3 GB ödül kazanabilirsiniz. 3 GB ödül çok oyunculu turnuvada verilmektedir. Çok oyunculu turnuvada 2 x 2 lik takımlar karşı karşıya yarışmaktadır. Soruların hepsini ilk doğru cevaplayan ekip ödüllerin sahibi olur. Bilemediğiniz soruyu atlamak için 1TL karşılığında joker satın alabilirsiniz.

Android cihazınıza BiP indirip, Keşfet menüsünden Bilgi Yarışı kanalından katılabilirsiniz.

Bilgi Yarışı’nda sorulara doğru cevaplar vererek puan toplayabilir, topladığınız puanlarla internet paketleri kazanabilir, arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

Kazanılan paketlerin veya katılımın iptali yapılamamaktadır.

Diğer
BiP'teki Bilgi Yarışı kanalından katılabilirsiniz.

Yarışa katılım 4,9TL’dir, katıldığınızda minimum 500MB internet ödülünü kazanırsınız. Sırasıyla soruları geçtiğinizde 500MB, 1GB ve maksimum 3 GB ödül kazanabilirsiniz. 3 GB ödül çok oyunculu turnuvada verilmektedir. Çok oyunculu turnuvada 2 x 2 lik takımlar karşı karşıya yarışmaktadır. Soruların hepsini ilk doğru cevaplayan ekip ödüllerin sahibi olur. Bilemediğiniz soruyu atlamak için 1TL karşılığında joker satın alabilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?