Appslot

Appslot ile en popüler ve eğlenceli oyunlar cebinizde!

7 TL / HAFTA
İncele
Turkcell Appslot

Appslot Nedir?

Appslot, wap / web portalında 7.000'den fazla oyun / uygulamayı barındıran bir servistir. Servise abone olan kullanıcılar abonelikleri süresince bu oyun ve uygulamaları sınırsızca telefonlarına yükleyebilirler.

Nasıl Kullanırım?

Kullanıcı mobil cihazından Appslot uygulamalarının yer aldığı portala giriş yapmak istediğinde Msisdn forwarding ile numarası tanımlanan kullanıcı ödeme sayfasına yönlendirilir. Burada kural ve şartları kabul ediyorsa “Kabul ediyorum” kutucuğunu işaretleyip “ONAYLIYORUM” butonuna tıklayarak aboneliğini başlatır. Başarılı ücretlendirmeden sonra kataloğa yönlendirilir. Buradan binlerce oyun ve uygulamaya ulaşabilir.

  • Ücretlendirme abonelik başladıktan 15 dakika sonra yapılmaktadır. 15 dk sonunda ücretlendirmesi başarısız olan kullanıcılar servise "suspend" (geçici olarak iptal/kapalı) durumunda alınırlar. Ücretlendirildiklerinde abonelikleri aktife çekilir.
  • Kullanıcı aboneliği süresince dilediği kadar uygulama indirebilir.

Kullancılar IPTAL SLOT yazıp 3099’a göndererek aboneliklerini iptal edebilirler. Bununla birlikte portalda yer alan “benim sayfam” menüsünden ya da müşteri hizmetlerini arayarak da iptal işlemini gerçekleştirebilirler.

Diğer
Sınırsız oyun ve uygulama indirebileceğiniz Appslot Servisi vergiler dahil haftalık 7TL'dir. Servis iptali için, IPTAL SLOT yazıp 3099'a gönderebilirsiniz. İptal edilen dönem için ücret iadesi yapılmaz. Servis ücreti, abone olduğun operatörün düzenleyeceği faturalar kanalıyla veya ön ödemeli hatlardan TL/Kr miktarı düşülerek tahsil edilecektir. Bağlantı ücretleri operatör tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. MH: 02127057788

Servis abonelik ücreti haftalık 7 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Servis, haftalık 7TL olarak ücretlendirilir.

  • Servis, aylık olarak yenilenmektedir.

  • IPTAL SLOT yazıp 3099’a gönderilerek, Müşteri hizmetleri aracılığıyla veya servis ana sayfasında yer alan “benim sayfam” menüsünden.

  • Kullanıcı mobil cihazından Appslot uygulamalarının yer aldığı portala giriş yapar. İncelemek istediği bir uygulamayı seçer. Uygulamayı indirmek istiyorsa “YÜKLE” butonuna tıklar. Msisdn forwarding ile numarası tanımlanan kullanıcı ödeme sayfasına yönlendirilir. Burada kural ve şartları kabul ederek (kutucuğu işaretleyerek) ve TAMAM butonuna tıklayarak aboneliğini onaylar. Başarılı ücretlendirmeden sonra seçmiş olduğu uygulamanın sayfasına yönlendirilir ve uygulamayı indirebilir.