Turbo Ekstra 5 GB Paketi

4.5G'ye hazır Turbo Ekstra 5 GB Paket ile turbo hızında 5 GB, her yöne 1000 dk ve 1000 SMS, cazip fiyat ve Turkcell kalitesiyle!

70 TL / AY
31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.
Hemen Al
AYLIK ABONELİK
85 TL / AY
Detaylı Bilgi

4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

4.5G hızında BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

 • BiP’e özel ek 1GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
 • lifebox 25GB Saklama Alanı

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve sms'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turbo Ekstra 5 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

PaketİçerikYıllık Abonelik ÜcretiAylık Abonelik Ücreti
Turbo Ekstra 5 GB 5 GB İnternet + Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS70 TL85 TL


 • 27.09.2018 tarihi itibariyle kampanyaya yeni gelecek olan müşteriler için ücret 70 TL olacaktır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden halihazırda faydalanan bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları faydalanabilirler; Akıllı Kamu 1GB Paket, Akıllı Kamu 2 GB Paketi, Akıllı Kamu 3 GB Paketi, Altın Yaşlar Devreden Paket, Altın Yaşlar Duran Bol Paket, Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketi, Altın Yaşlar Duran Paket, Altın Yaşlar Paket, Ben Yaptım 500, Ben Yaptım 700, Ben Yaptım, Cıftcı Tarıfesı-Heryone 500Dk, Çiftçi 1000 Paketi, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Engel Tanımayanlar Tarifesi Hepsi 1 GB Paketi, Esnafa Minik Paket, Faturalı AşkMeşk Paketi, Faturalı Destek Konuşma Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Haydı Gel Mınık Paket, Haydi Gel Kucuk Paket, Hepsi Bir Arada Hepsi 300 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi - Hepsi 100 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Hepsi Bol Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Turbo 3GB Paket, Hepsi Eko Paket, Hepsi İçinde 500dk, Hepsi Minik Paket, Hepsi500Plus Paketi, Her Yone 2 Saat Paketı, Her Yöne Ben Yaptım 500, Her Yöne Ekonomik Paket, Her Yöne Minik Paket, Interneti Bol 500 Dk 2 Gb, İnterneti Bol 500dk+1GB paketi, İnterneti İçinde 500dk, İnternetli Kamu Eko Paketi, KAÇMAZ 25lik, KAÇMAZ 35lik, Kaçmaz 39 Paketi, Kaçmaz İkili, Kamu Eko Paket, Kamu Kurum Avantaj, Kamu Kurum Mini 2GB, Kamu Kurum Minik, Karma 1000, Karma 500, Kazandıran Maxi Paketi, Kazandıran Midi Ses LO, Kendini Ayarlayan Paket, Kontrol Sende 400 Paketı, Profesyonel 500 Plus Profesyonel 500, Turbo Avantaj 3 GB LO, Verim 500 Paketi, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi, Yeni Bereket 750 Ekstra Paketi, Yeni Bereket 750 Paketi.
 • 90 günden büyük bireysel faturalı aboneler faydalanabilir.
 • 24.01.2017 tarihinden itibaren aşağıdaki paket ve tarifelerdeki aboneler faydalanabilir; Akıllı kamu mini, Destek hepsi, Destek servis, Emniyet özel, Engel tanımayan Hepsi 2GB, Faturalı 2GB Plus, Faturalı 3GB Plus, Faturalı Faturalı 300 dk Plus, Faturalı 4GB Plus, Faturalı 600dk Plus, Fırtına 4GB, Genç full, Hediyeli Çocuk Paketi, Hepsi 500 Plus, Her yöne 1 Saat Konuşma Paketi, İnterneti bol Dükkan, Kahraman Paket, Kamu Kurum 2GB Paketi, Kamu Paket, Kazandıran Mega, Konfor Eko Paket, Konfor Fırsat Paketi, Kontrol Ekstra, Kontrol Midi, Kontrol Plus, Yeni Kontrol Sende 400.
 • 21.02.2017 tarihi itibari ile aşağıda belirtilen paketlerde olup kampanyayı almak isteyen mevcut aboneler de faydalanabilecektir; Kaçmaz 45, Kazandıran Ultra, Engel Tanımayan Hepsi, Hepsi Paket, Kamu Kurum 4 GB Paketi, Hepsi 1000 Plus, Akıllı Kamu Maksi, Faturalı 3, Yeni Kazandıran Maksi, Yeni Kazandıran Midi, Kazandıran Süper.
 • 21.02.2017 tarihi itibari ile aşağıda belirtilen kampanyalarda olup kampanyayı almak isteyen mevcut aboneler de faydalanabilecektir; Turbo 2GB Fırsat, Turbo 4GB Fırsat, Turbo Ekstra 2GB Fırsat, Turbo Ekstra 4GB Fırsat, 750 Ekstra Yıllık.
 • 07.04.2017 tarihi itibari ile aşağıda belirtilen paketlerde olup kampanyayı almak isteyen mevcut aboneler de faydalanabilecektir; Turbo 1GB Paketi
 • 22.08.2017 tarihi itibari ile aşağıda belirtilen paketlerde olup kampanyayı almak isteyen mevcut aboneler de faydalanabilecektir; Turbo Akıllı Duran Ekstra Paket, GNÇ Eko, Kazandıran Çiftçi Paketi, Turbo Akıllı Devreden Paket, Turbo Avantaj 2 GB.
 • 27.02.2018 tarihi itibarıyla Turbo 4GB, Turbo Ekstra 2GB, Turbo 3GB, Turbo 2GB paketinde yer alan aboneler de "Turbo Ekstra 5 GB Yıllık Abonelik Kampanyası"ndan faydalanabileceklerdir.
 • 12.04.2018 tarihi itibarıyla Akıllı 1GB, Akıllı 3GB, Akıllı 2GB, Akıllı 5GB, Konfor Süper Paket, Turbo Eko 1 GB, GNÇ 4 GB, GNÇ 12 GB, GNÇ 8 GB, GNC Süper, Turbo Yeni 2 GB, Faturalı 4 GB Plus, Kamu Özel, Fırtına 2 GB, Turbo 3GB paketlerinde yer alan aboneler de "Turbo Ekstra 5 GB Yıllık Abonelik Kampanyası"ndan faydalanabileceklerdir.
 • Ayrıca tarifeden aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları da faydalanabilirler:
  • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.
  • Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler.
  • Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler.
  • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
  • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. 
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir, internet paketinin ücretlendirme periyodu ise 1 kbps'dır.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dahil 11 TL kampanya iptal bedeli yansır. 10 Ocak 2018 tarihi itibarıyla kampanyadan faydalanmaya başlayan abonelerin kampanya iptal bedeli, kampanyadan faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dahil 10 TL'dir. 11.08.2018 tarihi itibarıyla kampanyadan faydalanmaya başlayan abonelerin kampanya iptal bedeli, kampanyadan faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dahil 15 TL'dir. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek kampanya iptali gerçekleştirilir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 11.08.2018 tarihi itibariyla kampanyadan aşağıdaki paketlerde yer alan müşteriler de faydalanabilecektir; Turbo 5GB Ses ,Turbo Bizbize 3GB Ses ,Turbo Mini ,Turbo Midi ,Turbo Maksi ,GNÇ 16 GB,Turbo Ekstra 4 GB ,Turbo 6 GB Ses ,Turbo Bizbize 2 GB ,GNÇ Star Ses ,Avantajlı Maxi Paket,FaturalıAvantaj 5 GB , Konfor Ultra Paket ,Lifecell Fırsat 5 GB Ses, Lifecell Plus 3 GB ,Lifecell Süper Ses ,Lifecell Plus 5 GB, Lifecell Plus Ses ,İnterneti Bol 1000 dk ,İnterneti Bol 500.
 • 27.09.2018 tarihi itibariyla kampanyadan aşağıdaki paketlerde yer alan müşteriler faydalanamayacaklardır; GNÇ 16GB, GNÇ
  12GB, Turbo 4GB, Turbo Ekstra 2GB, Turbo Ekstra 4GB, Turbo 6GB, Turbo Bizbize 2GB, Turbo Bizbize 3GB, Turbo 3GB, Turbo 5GB.


SMS
 • TURBO EKSTRA5GB yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Diğer
  Hesabım

  Turbo Ekstra 5 GB Paketi

  PaketİçerikYıllık Abonelik ÜcretiAylık Abonelik Ücreti
  Turbo Ekstra 5 GB 5 GB İnternet + Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS70 TL85 TL

  • 20.09.2018 tarihi itibarıyla Turbo Ekstra 5GB paket ücreti 85 TL olmuştur.
  • Tarifeye kontratsız geçiş yapılamaz, yalnızca Turbo Ekstra 5 GB Yıllık Abonelik Kampanyası bitiminde aboneler otomatik olarak tarifeye düşerler.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • 31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  • Bu paketten yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • 10 Eylül 2016 itibarıyla tarife içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi eklenecektir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.


  • ·         Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Faydalar hangi yönlere geçerlidir?
   Turbo Ekstra 5 GB Paketi kapsamında 5 GB internet, yurt içi her yöne 1000 dk ve yurt içi her yöne 1000 SMS, BiP uygulamasında görüntülü görüşmelerde kullanılabilecek 1GB, lifebox uygulamasında geçerli 25GB saklama alanı sunulacaktır.
   ·         Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
   Paketiniz siz başvurduktan sonraki ilk fatura kesiminizden itibaren geçerli olur. Fatura kesiminizden sonra paketinizin başladığına dair bilgi, kısa mesaj ile telefonunuza iletilir.
   Hazır Kart’tan faturalıya geçen, numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan veya yeni faturalı hat alan müşterilerimiz ise tarifelerini bu teklif ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar.
   ·         Kampanya  her ay yenilenir mi?
   Evet, paket her ay otomatik olarak yenilenecektir.
    

  • TURBO EKSTRA5GB yazıp 2222’ye göndererek yıllık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

  • Hayır, başvuru SMS’i ücretsizdir.

  • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden halihazırda faydalanan bireysel 90 günden büyük bireysel faturalı hat kullanıcıları faydalanabilirler; Akıllı Kamu 1GB Paket, Akıllı Kamu 2 GB Paketi, Akıllı Kamu 3 GB Paketi, Altın Yaşlar Devreden Paket, Altın Yaşlar Duran Bol Paket, Altın Yaşlar Duran Hepsi Paketi, Altın Yaşlar Duran Paket, Altın Yaşlar Paket, Ben Yaptım 500, Ben Yaptım 700, Ben Yaptım, Cıftcı Tarıfesı-Heryone 500Dk, Çiftçi 1000 Paketi, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Engel Tanımayanlar Tarifesi Hepsi 1 GB Paketi, Esnafa Minik Paket, Faturalı AşkMeşk Paketi, Faturalı Destek Konuşma Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Haydı Gel Mınık Paket, Haydi Gel Kucuk Paket, Hepsi Bir Arada Hepsi 300 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi - Hepsi 100 Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Hepsi Bol Paket, Hepsi Bir Arada Tarifesi Turbo 3GB Paket, Hepsi Eko Paket, Hepsi İçinde 500dk, Hepsi Minik Paket, Hepsi500Plus Paketi, Her Yone 2 Saat Paketı, Her Yöne Ben Yaptım 500, Her Yöne Ekonomik Paket, Her Yöne Minik Paket, Interneti Bol 500 Dk 2 Gb, İnterneti Bol 500dk+1GB paketi, İnterneti İçinde 500dk, İnternetli Kamu Eko Paketi, KAÇMAZ 25lik, KAÇMAZ 35lik, Kaçmaz 39 Paketi, Kaçmaz İkili, Kamu Eko Paket, Kamu Kurum Avantaj, Kamu Kurum Mini 2GB, Kamu Kurum Minik, Karma 1000, Karma 500, Kazandıran Maxi Paketi, Kazandıran Midi Ses LO, Kendini Ayarlayan Paket, Kontrol Sende 400 Paketı, Profesyonel 500 Plus Profesyonel 500, Turbo Avantaj 3 GB LO, Verim 500 Paketi, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi, Yeni Bereket 750 Ekstra Paketi, Yeni Bereket 750 Paketi.

   24.01.2017 tarihinden itibaren aşağıdaki paket ve tarifelerdeki aboneler de faydalanabilirler; Akıllı kamu mini, Destek hepsi, Destek servis, Emniyet özel, Engel tanımayan Hepsi 2GB, Faturalı 2GB Plus, Faturalı 3GB Plus, Faturalı Faturalı 300 dk Plus, Faturalı 4GB Plus, Faturalı 600dk Plus, Fırtına 4GB, Genç full, Hediyeli Çocuk Paketi, Hepsi 500 Plus, Her yöne 1 Saat Konuşma Paketi, İnterneti bol Dükkan, Kahraman Paket, Kamu Kurum 2GB Paketi, Kamu Paket, Kazandıran Mega, Konfor Eko Paket, Konfor Fırsat Paketi, Kontrol Ekstra, Kontrol Midi, Kontrol Plus, Yeni Kontrol Sende 400.

   21.02.2017 tarihi itibari ile aşağıda belirtilen paketlerde olup kampanyayı almak isteyen mevcut aboneler de faydalanabilecektir; Kaçmaz 45, Kazandıran Ultra, Engel Tanımayan Hepsi, Hepsi Paket, Kamu Kurum 4 GB Paketi, Hepsi 1000 Plus, Akıllı Kamu Maksi, Faturalı 3, Yeni Kazandıran Maksi, Yeni Kazandıran Midi, Kazandıran Süper, Turbo Ekstra 5GB.

   21.02.2017 tarihi itibari ile aşağıda belirtilen kampanyalarda olup kampanyayı almak isteyen mevcut aboneler de faydalanabilecektir; Turbo 2GB Fırsat, Turbo 4GB Fırsat, Turbo Ekstra 2GB Fırsat, Turbo Ekstra 4GB Fırsat, 750 Ekstra Yıllık.

   07.04.2017 tarihi itibari ile aşağıda belirtilen paketlerde olup kampanyayı almak isteyen mevcut aboneler de faydalanabilecektir; Turbo 1GB Paketi

   22.08.2017 tarihi itibari ile aşağıda belirtilen paketlerde olup kampanyayı almak isteyen mevcut aboneler de faydalanabilecektir; Turbo Akıllı Duran Ekstra Paket, GNÇ Eko, Kazandıran Çiftçi Paketi, Turbo Akıllı Devreden Paket, Turbo Avantaj 2 GB.

   12.04.2018 tarihi itibarıyla Akıllı 1GB, Akıllı 3GB, Akıllı 2GB, Akıllı 5GB, Konfor Süper Paket, Turbo Eko 1 GB, GNÇ 4 GB, GNÇ 12 GB, GNÇ 8 GB, GNC Süper, Turbo Yeni 2 GB, Faturalı 4 GB Plus, Kamu Özel, Fırtına 2 GB, Turbo 3GB paketlerinde yer alan aboneler de "Turbo Ekstra 5 GB Yıllık Abonelik Kampanyası"ndan faydalanabileceklerdir.

   Ayrıca tarifeden aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan bireysel Turkcell Faturalı hat kullanıcıları da faydalanabilirler:

   • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, sms veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.
   • Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell'e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler.
   • Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler.
   • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
   • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
   • 11.08.2018 tarihi itibariyla kampanyadan aşağıdaki paketlerde yer alan müşteriler de faydalanabilecektir; Turbo 5GB Ses ,Turbo Bizbize 3GB Ses ,Turbo Mini ,Turbo Midi ,Turbo Maksi ,GNÇ 16 GB,Turbo Ekstra 4 GB ,Turbo 6 GB Ses ,Turbo Bizbize 2 GB ,GNÇ Star Ses ,Avantajlı Maxi Paket,FaturalıAvantaj 5 GB , Konfor Ultra Paket ,Lifecell Fırsat 5 GB Ses, Lifecell Plus 3 GB ,Lifecell Süper Ses ,Lifecell Plus 5 GB, Lifecell Plus Ses ,İnterneti Bol 1000 dk ,İnterneti Bol 500.

  • Evet, dilerseniz bir başka pakete, bir sonraki fatura döneminde geçerli olacak şekilde geçiş yapabilirsiniz.

  • İlk fatura kesim tarihinizden itibaren devreye girer.

  • Turbo Ekstra 5 GB paketi 5 GB internet, yurt içi her yöne 1000 dk ve yurt içi her yöne 1000 SMS içermektedir.

   31.05.2016 itibarıyla yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. 
   Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Hayır, sadece bir defa alabilirsiniz.

  • Hepsi Bir Arada Tarifesi ile birlikte ilgili paket alınabilir.

  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • Hayır, devretmez.

   • 31.05.2016 itibarıyla  yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. 
   • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
   • 06.05.2015 tarihi itibarıyla KKTCELL yönüne yapılan aramalar tarifenizdeki yurt içi arama dakikalarından sayılır, hattınıza ek bir ücret yansımaz.

  • Hayır, sadece ana tarifenizdeki paketler geçerlidir.

  • Yurt içi tarifenizi yurt dışında geçerli ülkelerde kullanabilme özelliği kapsamında bu özelliğin aşım ücretlendirmesi devreye girer. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

  • Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır.

  • KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj gönderdiğinizde veya telefonunuzdan *159#’yi tuşladığınızda ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.

  • Numara değişikliği ve fatura kesim tarihi değişikliğinde devam eder, diğer durumlarda devam etmez.

  • IPTAL TURBOYILLIK yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek paketi iptal edebilirsiniz.

  • Evet, süre sonuna kadar devam eder.

  • Kampanyanız iptal ettiğinizde veya taahhüdünüz bittiğinde herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız mevcut paketinizi aylık abonelik ile kullanmaya devam edersiniz.

   • Paketiniz ile birlikte, aşağıdaki servisler hattınıza ücretsiz tanımlanır.
   • lifebox: Unutulmaz hatıralarınızın fotoğrafları anında lifebox'ında saklanır. Tüm hatıralarınıza 4.5G hızıyla erişebilir, sevdiklerinizle de çok hızlı paylaşabilirsiniz. 25 GB saklama alanı ücretsiz.
   • BiP: BiP’in yüksek kaliteli sesli ve görüntülü arama özelliği ile sevdikleriniz hep yanınızda! Üstelik paketinize özel 1 GB BiP kullanımı hediye! BiP ile 4.5G hızında ücretsiz iletişimin tadını çıkarın.

   • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
   • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
   • Turkcell, hat sahiplerinin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, hat sahibini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
   • Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
   • Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.

  5GB ile neler yapabilirim?

  Her işlemin karşısındaki adetler, o işlemin 5GB'lık internet paketi kullanımının tamamına eşittir.

  Web Sitesi

  Twitter, blog ve forum vb. gibi siteler​​​

  29,127
  Zengin içerikli Web Sitesi

  Facebook ve haber portalleri gibi siteler​​

  1,280
  MP3 Dinleme

  ​​4 Dakikalık MP3

  1,280
  Video İzleme (SD)

  1 Dakikalık​​​​ SD Video

  362
  Video İzleme (HD)

  ​1 Dakikalık 720p Video

  158
  E-Posta

  Dosya eklemesi olmadan.

  262,144
  Zengin içerikli E-Posta

  Dosya eklemesi ile

  14,980
  Sayfayı kaydırın