Platinum Plus Paketi - TURKCELL

Platinum Plus Paketi

Zengin içerikli Platinum Plus Paketi ile Turkcell Uygulamalarının keyfini sürün!

10 GB
109,90 TL / AY
5 GB
109,90 TL / AY
Hemen Al
 

Paketteki faydalar

 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • TV+’a özel 15 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • Goller Cepte İddaa Paketi ile Süper Lig ve Dünya Liglerinin analizlerini detaylı inceleyebilirsiniz.
 • lifebox’a özel aylık 5GB internet ile anılarınızı 25 GB depolama alanında güvenle saklayıp, Premium özelliklerin keyfini çıkarın
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı.

 

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Ayrıcalıklı hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.

 

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Platinum Plus Kampanyası

 • Platinum Plus Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 10 GB internet kullanabilirsiniz, her yöne 2000 dakika, Turkcelliler’le sınırsız konuşma, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 5 GB içerir.
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Paket ile ilgili diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Platinum Plus Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 30 TL'dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • 08.02.2019 tarihi itibarıyla kampanyadan Platinum 12 GB paketinden halihazırda faydalanan bireysel faturalı Turkcell ses hattı aboneleri de faydalanabilirler.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler; Akıllı 1GB, Akıllı 2GB, Akıllı 3GB, Akıllı 5GB, Akıllı Kamu 2 GB, Akıllı Saat, Altın Yaşlar Paket, Altin Yaslar Devreden Paket, Altin Yaslar Duran Bol, Altin Yaslar Duran Hepsi, Altin Yaslar Duran Paket, AşkMeşk Her Yöne 300, BEN YAPTIM 500, CIFTCI-HERYONE 500DK, DESTEK HEPSI, DESTEK KONUSMA, Emniyet Özel, Engel Tanımayan Hepsi 1 GB, Engel Tanımayan Hepsi 2 GB, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB, Faturalı 2 GB Plus, Faturalı 3 GB Plus, Faturalı 3, Faturalı 300 dk Plus, Faturalı 4 GB Plus, Faturalı 600 dk Plus, Faturalı 7, Faturalı Avantaj 2 GB, Faturalı Avantaj 3 GB, Faturalı Avantaj 5 GB, Fırtına 2 GB, Fırtına 4GB, FULL PAKET YENI, GNC Süper, GNÇ 12 GB, GNÇ 16 GB, GNÇ 20 GB, GNÇ 4 GB, GNÇ 8 GB, GNÇ Full-750dk, GNÇ Star, GNÇ Eko, HEPSI 300, HEPSI PAKET, Hepsi 100, Hepsi Eko 500, INTERNETI BOL PAKET 500DK, İnterneti Bol 1000, Kaçmaz 39 - 500, Kaçmaz 45 - 750, Kaçmaz İkili Paket 500, Kahraman Paket, KAMU EKO PAKET, Kamu Ekstra Paketi, Kamu Kurum 2 GB Paketi, Kamu Kurum 4 GB Paketi, Kamu Özel, Kazandıran Çiftçi Paketi, Kazandıran Maksi Paket, Kazandıran Mega, Kazandıran Midi, Kazandıran Süper, Kazandıran Ultra, Konfor Avantaj Paketi, Konfor Eko, Konfor Ekstra Paketi, Konfor Fırsat Paketi, Konfor Süper Paket, Kontrol Ekstra, Kontrol Midi, Kontrol Plus Paket, Lifecell Extra, Lifecell Fırsat 5 GB, Lifecell Fırsat 7GB, Lifecell Fırsat 9GB, Lifecell Mega Mix, Lifecell Mix, Lifecell Plus 3 GB, Lifecell Plus 5 GB, Lifecell Plus, Lifecell Pro, Lifecell Seçmece 1000 dk, Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Lifecell Süper Mix, Lifecell Süper, Lifecell Up 3, Lifecell Up 5, Lifecell Up 7, Platinum Avantaj, Platinum Plus, Turbo 1 GB, Turbo 2 GB, Turbo 3GB, Turbo 4 GB, Turbo 5GB, Turbo 6 GB, Turbo 7GB, Turbo Avantaj 2 GB, Turbo Avantaj 3 GB, Turbo Avantaj, Turbo Bizbize 3GB, Turbo Bizbize 5GB, Turbo Bizbize 7GB, Turbo Eko 1 GB, Turbo Eko, Turbo Ekstra 2 GB, Turbo Ekstra 4 GB, Turbo Ekstra 5 GB, Turbo Ekstra 6 GB, Turbo Ekstra 7 GB, Turbo Fırsat, Turbo Maksi, Turbo Midi, Turbo Mini, Turbo Plus, Turbo Star, Turbo Yeni 2 GB, Turbo Yeni 3 GB, Yapboz 250, Yapboz 500, Yeni Kazandıran Maksi Paket, Yeni Kazandıran Midi.
 • Kampanyadan aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • 16.04.2019 tarihi itibarıyla Platinum 10GB, Turbo Konfor, Turbo Ekstra, Turbo Süper paketlerinde yer alan aboneler Platinum Plus Kampanyası'ndan faydalanabileceklerdir.
 • 10.05.2019 tarihi itibarıyla Turbo Fırsat, Turbo Star, GNÇ 16 GB, Turbo Hoş Geldin, GNÇ 20 GB, Turbo Plus, Turbo Eko, Turbo Avantaj, Turbo Ekstra, GNÇ Maksi, GNÇ Ekstra, GNÇ Star,GNÇ Plus, GNÇ Avantaj, Platinum 10 GB, Lifecell Süper Mix, Lifecell Pro, Platinum 10, Platinum 15 paketlerinde yer alan aboneler de Platinum Plus Kampanyası'ndan faydalanabileceklerdir.

SMS
 • PLATINUM PLUS yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000

  Platinum Plus Paketi

  • 10.05.2019 tarihi itibarıyla paket ücreti 109,90 TL olarak güncellenmiştir.
  • Platinum Plus Paketi 5 GB, her yöne 2000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika, her yöne 100 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 5 GB içerir.
  • Platinum Plus Paketinden yalnızca Platinum Plus Kampanyası sona eren veya iptal eden aboneler faydalanabilir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Yurt dışını ararken veya yurt dışına SMS gönderirken yapacağınız kullanımlarda avantajlı paketler otomatik olarak hattınıza tanımlanır.Yurt dışı yönüne arama paketi 60 dakika 14 TL, yurt dışı yönüne SMS paketi 30 SMS 3 TL'dir.
  • Yurt içi her yöne dakika ve SMS'leriniz KKTCELL yönüne de geçerlidir.
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
  • Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını incelemek ve tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için AppStore veya Google PlayStore üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması’nı indirmeyi unutmayın.
  • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • Dergilik’te geçerli 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
  • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

  Sayfayı kaydırın