Turkcell Her Yöne Star Paket

Her Yöne Star Paket

Her Yöne Paketler Tarifesi'ndeki Star Paket ile hem her yönü doya doya arayabilir hem de tüm Turkcell'lilerle haftada 2 gün sabahtan akşama bedava konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

62 TL / AY
Hemen Al
Turkcell Her Yöne Star Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
900 DK HER YÖNE
Haftada 2 Gün Bedava

Daha Fazla Bilgi

PaketAylık Abonelik Paket ÜcretiAylık Abonelik Paket Süresi
Aylık Abonelik62 TLHer Yöne 900 DK + Haftada 2 Gün Bedava Konuşma


 • Aylık abonelik ücreti 10 Temmuz 2013 tarihinden itibaren 62 TL olmuştur.
 • Fiyatlara %20 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Paket aşım ücreti konuşma için her yurt içi her yöne konuşma için 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dâhil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı için 30 SMS 5 TL (KDV, ÖİV dahil) internet için her 200 MB’ı 5TL (KDV, ÖİV dahil) ’dir.
 • İnternet paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 Kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz. Mevcut kontratlı kampanyası 26.09.2014 tarihinden önce başlamış olan ve hala devam eden müşterilerimiz, kontratlı kampanyalarının sona ermesiyle birlikte 5TL/200MB ücretlendirmesine geçiş yapacaklardır.
 • 03.04.2017 Tarihi itibarıyla paketsiz ses ve SMS kullanımı ücretlendirmeleri için tıklayınız.
 • Her Yöne Paketler Tarifesi altında bulunan Star Paket ile ayda 62 TL'ye yurt içinde her yöne 1200 dakika ve haftada 2 gün tüm Turkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşabilmek için faturalı müşterilerin, Star Paket Yıllık Abonelik Kampanyası'na katılmış olması gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 12 TL'dir. İptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • Star Paket Yıllık Abonelik Kampanyası 31.01.2016 tarihinde abone alımına kapatılmıştır.

SMS
 • Aylık Abonelik (STAR yaz 2222’ye gönder)
 • 0532 757 22 22
  • Turkcell Mağazalarına başvurarak numaranızı Turkcell Faturalıya taşıyarak,yeni faturalı hat alarak veya Hazır Kart’tan faturalıya geçerek Star Paket’ten faydalanabilirsiniz. Aylık abonelik ile paketinizden her yöne 900 dk + haftada 2 gün Turkcell'lilerle sabah 6 dan akşam 6 ya bedava olarak da yararlanabilirsiniz.
  • Numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan,yeni faturalı hat alan veya Hazır Kart’tan faturalıya geçen, müşterilerimiz tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Başka bir tarife veya paketten geçiş yaptığınızda paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
  • Her Yöne Paketler Tarifesi’ndeki Star Paket ile her yöne 900 dakika ve Haftada 2 Gün Turkcell’lilerle sabah 6 akşam 6 bedava konuşabilirsiniz.
   Paketinizin içerdiği dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir ve iptal etmediğiniz sürece her fatura döneminizde otomatik olarak yenilenir.
   Paketteki her yöne dakikalarınızı; Turkcell, diğer operatörler ve sabit hatlara yaptığınız yurt içi aramalarınızda kullanabilirsiniz. Haftada 2 Gün Bedava dakikalarınızı da Turkcell'lilerle yurt içi konuşmalarınızda doya doya kullanabilirsiniz.
   Yurt içinde konferans görüşmesi yaptığınızda , ödemeli aramalarınızda ve görüntülü görüşmelerinizde paketteki dakikalarınızı kullanabilirsiniz. Verilen dakikalarınız yurt içi konuşmalarınızda geçerli olduğu için, K.K.T.C'de bulunduğunuzda kullanılamaz.
   Eğer paketinizde Yıllık Aboneliği tercih ettiyseniz Kendi dakika paketinizdeki dakikalar yıllık abonelik ile kazandığınız hediye dakikalarınızdan daha önceliklidir.
  • Pakete yeni gelen müşterilerimizin Haftada 2 Gün Bedava teklifi otomatik olarak tanımlanır. Tanımlama pakete gelişten itibaren 72 saate kadar gerçekleşir. Tanımlama gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilir. Bilgilendirme mesajında hem tanımlamanın gerçekleştiği hem de 2 Gün Bedava konuşabileceğiniz şanslı günlerinizin bilgileri verilir. Haftada 2 Gün Bedava haklarınız, konferans görüşmelerinizde de geçerli olur ve aylık 144 saat ile sınırlıdır.
  • Kalan dakikalarınızı Hesabım'dan, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden veya KALAN yazıp 2200'a ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz ancak size gönderilen paket durum SMS’lerinde son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dâhil olmayabileceğini unutmayın.
   Haftada 2 Gün Bedava konuşma hakkınızdan kalan dakikalarınız sorgulanamamaktadır.
  • Paket dakikalarınız o ayki fatura döneminiz için geçerli olup, kullanmadığınız dakikalarınız bir sonraki döneme devrolmaz. Paketinizi iptal etmediğiniz sürece paket dakikalarınız her ay yenilenir. Paketinizi iptal ettiğinizde kullanmadığınız dakikalarınız varsa iadesi yapılmaz.
  • 06:00'dan önce başlattığınız görüşme, görüşmeniz bitene kadar (06:00 sonrasına sarksa da) 2 gün bedava kapsamında sayılmaz ve paket dakikalarınızdan düşer ya da tarifenizden ücretlendirilir.
  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • Paketinizi iptal etmek için tarife veya paket değişikliği yapmanız gerekir. Paketinizi iptal ettiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.
   Ayrıca hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinden birini gerçekleştirdiğinizde de paketiniz iptal olur ve son paket ücretinizin tamamı faturanıza yansıtılır.

  • Haftada 2 gün bedava hakkından faydalanırken paketinizden çıkarsanız şanslı günleriniz iptal olur. Yeni geçtiğiniz pakette iki gün bedava faydasının olması durumunda yeni şanslı günleriniz tanımlanır ve tekrar size kısa mesajla bildirilir.

  • Numara değişikliğinizde devam eder fakat devir işleminizde iptal olur. Faturalı Hat'tan Hazır Kart'a geçişinizde de yine 2 Gün Bedava hakkınız iptal olacaktır.
  • 2 gün bedava hakkınız tanımlandıktan sonra hattınız kapanırsa ve sonra tekrar aynı konuşma paketinden açılırsa 2 gün bedava hakkınızdan şanslı günleriniz değişmeden yararlanmaya devam edersiniz. Eğer teknik bir nedenle günleriniz değişirse yeni şanslı günleriniz, size kısa mesajla bildirilir.

  • Şanslı günlerinizi değiştirilememektedir. Kalan dakikalarınızı sorgulamak için KALAN yazıp ücretsiz olarak 2222’ye gönderdiğiniz SMS sonrasında hattınıza gönderilen bilgilendirme mesajında şanslı günlerinizin de bilgisi paylaşılmaktadır.
  • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır.
   Turkcell, ticari amaçlarla veya sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama veya kullanımları kısıtlama hakkını saklı tutar.
   Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.
   Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 12 Eylül 2011 itibari ile ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yaptığınzda ana hesabınızdaki TL’ler, çıkacak ilk faturanızdan düşecektir. İlk faturanızdan sonra alacağınızın kalması durumunda, kalan tutar sonraki faturalarınızdan düşecektir. Böylece faturasız hattınızın ana hesabındaki bakiyenizi, faturalı hatta geçtikten sonra da kullanabileceksiniz. Faturalı hatta geçiş sonrasında sahip olduğunuz hediye dakikalar ise silinecektir.