Turkcell GNÇ Eko 25 GB Paketi

GNÇ Eko 25 GB Paketi

GNÇ Eko 25GB paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

228,51 TL / AY
Detaylı Bilgi
Turkcell GNÇ Eko 25 GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
1300 DK HER YÖNE
25 GB İNTERNET
400 SMS HER YÖNE
Facebook/Twitter/Instagram/Youtube yönüne geçerli 2 GB Turkcell içi sınırsız konuşma Whatsapp sınırsız mesajlaşma Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10 GB İnternet

Katılım Kriterleri

 • GNÇ Eko 25GB Paketi yurt içi her yöne 1300 dk, Turkcell içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 400 SMS/MMS, 25 GB yurt içi internet kullanımı, Facebook/Twitter/Instagram/Youtube yönüne geçerli aylık 2 GB internet, sesli ve görüntülü aramalar dışında Whatsapp’ta geçerli sınırsız mesajlaşma ve Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10 GB internet içerir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • GNÇ Süper 24GB paketlerinden taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler 08.03.2022 tarihinden itibaren kendi fatura kesim dönemlerinde bu pakete taşınacaktır. GNÇ Süper 24GB kampanyalarından faydalanmakta olan aboneler, kampanyalarının sona ermesini takiben ilk fatura döneminde, başka bir tercih iletmedikleri takdirde, bu paketten kullanımlarına devam edecektir. Paketten yalnızca yukarıdaki şartları sağlayan aboneler faydalanabilir.
 • Paket kapsamında Dergilik’te geçerli 1GB, TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve fizy'de geçerli 5GB internet sunulmaktadır. Paketteki Dergilik, TV+, Lifebox ve fizy’i uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir.  
 • Paket içerisinde yer alan 10GB Turkcell WiFi faydası Turkcell Superonline tarafından sunulmaktadır.
 • Paketten faydalanmak için abonelerin hatlarının Paycell Mobil Ödeme’ye açık olması gerekmektedir.
 • Paketten yalnızca TC vatandaşı olan Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri yararlanabilir. 

Ücretlendirme

 • 7 Temmuz 2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır. Paket ücreti 228,51 TL olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paket içerisinde yer alan 10gb Turkcell wifi faydasının 4tl'lik tutarı kampanya fiyatına dahil olup, Turkcell ödeme ve e-para hizmetleri a.ş.("paycell") tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile Turkcell tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir. bu 4tl'lik tutar üzerinden sosyal destek indirimi uygulanmaz.
 • Paketin yurt içi her yöne ses ve SMS faydaları KKTCell yönüne de geçerlidir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerde, başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkelerde devreye giren akıllı dünya tarifesi, 14.12.2022 itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. bu tarihten önce akıllı dünya tarifesi faydasını içeren paket veya kampanyalardan birine kayıt olan abonelerimiz, kampanya süreleri sonuna kadar bu tarifeden faydalanabilirler. akıllı dünya tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Internet paketinin üst limit hızı 4.5g bağlantıları için 100 mbps, 3g bağlantıları için 63 mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G hızını deneme kampanyası kapsamında 4.5g şebekesinde 600 mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5g hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5g hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. abonelik iptali için 3g yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. fct cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.