Eko Plus 5 GB Paketi

Eko Plus 5 GB Paketi

Eko Plus 5GB paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

24,90 TL / AY
Detaylı Bilgi
Eko Plus 5 GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2100 DK HER YÖNE
5 GB İNTERNET
1100 SMS HER YÖNE
Turkcell içi Sınırsız konuşma Whatsapp Sınırsız mesajlaşma

Katılım Kriterleri

 • Eko Plus 5GB Paketi yurt içi her yöne 2100 dk, Turkcell içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 1100 SMS/MMS, 5 GB yurt içi internet kullanımı ve sesli ve görüntülü aramalar dışında Whatsapp’ta geçerli sınırsız mesajlaşma içerir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Akıllı Maksi , BEN YAPTIM 700, BENYAPTIM 500, Bereket , BIZBIZE KAMU 1200 DAK HERYONE, CANIM AILEM SUPER PAKET, CIFTCI 500 PAKETI, DESTEK PAKETI, FATURALI YILDIZ, Faturalıya Geçiş 500 dk , Faturalıya Geçiş 500dk , FULL PAKET CMP, GENC PAKET-300DK KAMP, GENC PAKET-YENI 300DK, HAYDI GEL MINIK PAKET, Hediyeli Çocuk 200 DK LC, Her Yone Ben Yaptim 500 , Kamu Kurum Minik , KAMU PAKET, Karma 1000 Her Yone , KARMA 500, KONTROL SENDE 100 PAKETI, Lifecell İlk Hattım Mini Kontratlı , Lifecell İlk Hattım Mini , MINIK PAKET, OFIS PAKETI, Pratik 300 dk, Süper Fırsat 4GB , Turbo Bol 3 GB  , Turbo Fırsat Avantaj Mini , Yeni Bereket 750 Ekstra , Yeni Bereket 750  paketlerinden taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler 08.03.2022 tarihinden itibaren kendi fatura kesim dönemlerinde bu pakete taşınacaktır. Akıllı Maksi , BEN YAPTIM 700, BENYAPTIM 500, Bereket , BIZBIZE KAMU 1200 DAK HERYONE, CANIM AILEM SUPER PAKET, CIFTCI 500 PAKETI, DESTEK PAKETI, FATURALI YILDIZ, Faturalıya Geçiş 500 dk , Faturalıya Geçiş 500dk , FULL PAKET CMP, GENC PAKET-300DK KAMP, GENC PAKET-YENI 300DK, HAYDI GEL MINIK PAKET, Hediyeli Çocuk 200 DK LC, Her Yone Ben Yaptim 500 , Kamu Kurum Minik , KAMU PAKET, Karma 1000 Her Yone , KARMA 500, KONTROL SENDE 100 PAKETI, Lifecell İlk Hattım Mini Kontratlı , Lifecell İlk Hattım Mini , MINIK PAKET, OFIS PAKETI, Pratik 300 dk, Süper Fırsat 4GB , Turbo Bol 3 GB  , Turbo Fırsat Avantaj Mini , Yeni Bereket 750 Ekstra , Yeni Bereket 750  kampanyalarından faydalanmakta olan aboneler, kampanyalarının sona ermesini takiben ilk fatura döneminde, başka bir tercih iletmedikleri takdirde, bu paketten kullanımlarına devam edecektir. Paketten yalnızca yukarıdaki şartları sağlayan aboneler faydalanabilir.
 • Paket kapsamında Dergilik’te geçerli 1GB, TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve Fizy'de geçerli 5GB internet sunulmaktadır. Paketteki Dergilik, TV+, Lifebox ve Fizy’i uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir.  
 • Paketten yalnızca Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri yararlanabilir. 

Ücretlendirme

 • Paket ücreti 24,9 TL’dir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketin yurt içi her yöne ses ve SMS faydaları KKTCELL yönüne de geçerlidir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

Kapat
Yardım ister misiniz?