Çalışan Yakını Yıldız 5 Paketi

Çalışan Yakını Yıldız 5 Paketi

Turkcell çalışan yakınlarına özel paketler

Çalışan Yakını Yıldız 5 Paketi

Paket Kapsamı

TV+ TV+
Fizy Fizy
BiP BiP
lifebox lifebox
Dergilik Dergilik

Paketteki faydalar

BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
lifebox’a özel 5GB internet ile anılarınızı güvenle saklayın.
Dergilik Mini ve Dergilik’e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
TV+’ta geçerli 5 GB internet ile televizyon keyfinizi sürdürün.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

 • 08.03.2022 tarihi itibarıyla paketten taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler, kendi fatura kesim dönemlerinde Çalışan Yakını Star 6 paketine taşınacaktır. 
 • 30 Ocak 2021 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi tüm hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklikle birlikte paket fiyatlarımız da güncellenmiştir. 
 • Paketten yalnızca şifresi olan Turkcell Çalışan Yakınları yıllık abonelik kampanyası ile katılabilir.
 • Çalışan Yakını Yıldız 5 Paketi, 5 GB yurt içi her yöne internet, her yöne 1000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma ve 300 SMS/MMS içerir.
 • Kampanya faydaları içerisinde BiP’te geçerli 1GB, Dergilik Mini Servisi ve Dergilik’te geçerli 1GB, Lifebox’ta geçerli 5GB internet, Fizy’de geçerli 5GB internet ve TV+’ta geçerli 5GB internet de bulunur.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İnternet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • 755'li numaralar, 444'lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118'li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Tarife içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 1 GB internet paketi bulunmaktadır. 1 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
 • Fatura kesiminde paket değişikliği talebi bulunduktan sonra iptali durumunda şifre kullanılmış sayılır.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız ve SMS'leriniz KKTCELL yönüne de geçerlidir.
 • Paket içeriğindeki SMS'ler MMS olarak da kullanılabilir.
 • 15.02.2022 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılacaktır.

Kapat
Yardım ister misiniz?