Faturalı Nar Paketi - TURKCELL

Faturalı Nar Paketi

Hazır Kart'ta alışık olduğunuz Nar Paketi ile hattınızı faturalıya taşıyabilir, kontrolü elinizde tutarak yurt içi her yöne 150 TL'lik konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz. İsterseniz sadece 1 SMS göndererek ek dakika, SMS veya internet paketi alabilirsiniz

Faturalı Nar Paketi
PAKET TL TUTARI EK AVANTAJ ÜCRET
Faturalı Nar Paketi AYLIK
150 TL KONUŞMA + MESAJLAŞMA HER YÖNE

Daha Fazla Bilgi

20.07.2018 tarihi itibarıyla Faturalı Nar Paketi ücreti 40 TL olmuştur.

Faturalı Nar Paketi 01.06.2016 tarihi itibarıyla yeni abone alımında kapatılmıştır.

Paket ÜcretiPaket İçeriği
Faturalı Nar Paketi40 TL
150 TL Konuşma / Mesajlaşma
Faturalı Nar Yıllık Abonelik Kampanyası25 TL
(12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile)
150 TL Konuşma / Mesajlaşma + İlk 3 Fatura Dönemi Boyunca Toplam 2 GB İnternet
 • Kontratlı Faturalı Nar Paketi Kampanyasından son 90 gün içinde Turkcell faturalı hatta geçen müşterilerimiz ve 90 günden uzun süredir Turkcell Bireysel Faturalı müşterisi olup halihazırda Faturalı Nar Paketi'nde yer alan aboneler faydalanabilecektir.

 • 18 Eylül 2014 itibari ile Faturalı Nar Kampanyası'na katılarak 12 boyunca sabit fiyat garantisi ile KDV, ÖİV ve Telsiz Kullanım Ücreti dâhil 25 TL karşılığında her yöne konuşup mesajlaşabileceğiniz 150 TL kazanırsınız. Yaptığınız konuşmalar 75 KR/5 DK, atacağınız SMS’ler 33,25 KR/SMS olarak ücretlendirilir ve 150 TL’nizden düşer.
 • Faturalı Nar Paketi'nden KDV, ÖİV ve Telsiz Kullanım Ücreti dâhil 35 TL karşılığında her yöne konuşup mesajlaşabileceğiniz 150 TL kazanırsınız. Yaptığınız konuşmalar 75 KR/5 DK, atacağınız SMS’ler 33,25 KR/SMS olarak ücretlendirilir ve 150 TL’nizden düşer.
 • Faturalı Nar Kampanyası’na katılan müşterilerimize özel olarak ilk 3 fatura dönemi boyunca geçerli toplam 2 GB internet paketi hediye edilecektir.
 • Faturalı Nar Kampanyası kapsamında, 12 ay boyunca, seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.)bedelleri aylık KDV ve ÖİV dahil 4 TL'dir. İptal tarihine kadar tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturanıza yansıtılır.
 • Konuşma periyodu 60 saniyedir.
 • Paket dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerlidir.
 • Faturalı Nar Paketi kullanan müşterilerimiz, ücretsiz olarak Akıllı Fatura özelliğinden faydalanırlar; bu sayede faturaları sözlerinden çıkmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Faturalı Nar Yıllık Abonelik Kampanyası 31 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerlidir
 • Akıllı Fatura özelliği sayesinde Faturalı Nar Paketi ile yurt içinde, yurt dışına doğru ve yurt dışındayken paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan ücretli dakika, SMS, MMS ve internet kullanımı yapmak istediğinizde kullanımınız kısıtlanarak durdurulur, size SMS, hücresel mesaj veya anons ile bilgilendirme yapılır.

İsterseniz, bireysel faturalı müşterilerimize sunulan ve kriterlerini sağladığınız Turkcell paketlerini veya Akıllı Fatura kapsamında sunduğumuz ek paketleri alarak kullanım yapabilirsiniz.

Akıllı Fatura Kampanyası’ndan faydalanan müşterilerimiz için geçerli ek paketler;

 • 7 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 Dakika. Almak için EKLE yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
 • 7 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 SMS. Almak için EKLE SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
 • 7 TL’ye yurt içinde geçerli 100 MB. Almak için EKLE MB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
 • 7 TL, 10 TL ve 20 TL Paketleri. Almak için EKLE 7TL, EKLE 10TL, EKLE 20TL yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Kontratlı Faturalı Nar Paketi Kampanyasından son 90 gün içinde Turkcell faturalı hatta geçen müşterilerimizin yanı sıra, 90 günden uzun süredir Turkcell Bireysel Faturalı müşterisi olup halihazırda Faturalı Nar paketinde yer alan aboneler de faydalanabilecektir.

Kapat
Yardım ister misiniz?