Turkcell 4.5G Mobil Wifi 10 GB Özel

4.5G Mobil Wifi 10 GB Özel

4.5G Hızında 12 ay kontratlı 10 GB Mobil Wİfi internet paketidir. Hedef kitleli kampanya olup sadece Müşteri Hizmetleri tarafından iletişime geçilen müşteriler faydalanabilir.

140 TL / AY
Detaylı Bilgi
Turkcell 4.5G Mobil Wifi 10 GB Özel
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
10 GB

Katılım Kriterleri

Hedef kitleli kampanya olup sadece Müşteri Hizmetleri tarafından iletişime geçilen müşteriler faydalanabilir.

Ücretlendirme

 • 20.03.2024 Tarihi itibariyle kampanya ücreti 140 TL olacaktır.
 • 12.10.2023 Tarihi itibariyle kampanya ücreti 105TL olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İnternet için paket aşımında her  1GB / 10,20TL(KDV/ÖİV Dahil) ile ücretlendirilir. 1GB faydası kota bittiğinde otomatik olarak tanımlanır. Bir fatura döneminde en fazla 3 kere tekrarlanır. 3. Kez 1GB faydası kullanıldıktan sonra internet kullanımı durdurulur ve ek ücret yansıtılmaz.
 • Paket ilk ay satın alındığı günden fatura kesim tarihine kadar kullanıldığı süreye göre hesaplanarak ücretlendirilir. İlk fatura kesim tarihinden itibaren, paket fatura kesim tarihlerinde yenilenir ve paket ücreti, kullanılan gün veya kulanım miktarına göre hesaplanarak yansıtılır.
 • Ücretlendirme periyodu 1 kb’tır.
 • Paket kapsamında kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.
 • 25.04.2024 tarihi itibariyle kampanyaya katılan müşterilerimize ilk ay Lifecell Ek 10 GB tanımlanacaktır. Müşterilerimize tanımlanan Lifecell ilk ay Ek İnternet faydası paket değişikliği yapan müşterilerimiz için geçerli değildir. 12 Aydan önce kontrattan ayrılmak isterseniz, Turkcell Hizmetleri kapsamında iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı ile birlikte iptal bedeline ek olarak Lifecell Ek 10 GB paketi iptal bedeli 91,8 TL de faturaya yansıtılır.
 • 01.11.2023 tarihi itibarıyla, kampanyaya katılan müşterilerimize ilk ay Lifecell Ek 20 GB tanımlanacaktır. Müşterilerimize tanımlanan Lifecell ilk ay Ek İnternet faydası paket değişikliği yapan müşterilerimiz için geçerli değildir.
 • 01.11.2023 tarihi itibarıyla, 12 Aydan önce kontrattan ayrılmak isterseniz, Turkcell Hizmetleri kapsamında iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı ile birlikte iptal bedeline ek olarak Lifecell Ek 20 GB paketi iptal bedeli 134,66 TL de faturaya yansıtılır.
 • Kampanyaya katılan müşterilerimize ilk ay Lifecell Ek 10 GB tanımlanacaktır. Müşterilerimize tanımlanan Lifecell ilk ay Ek İnternet faydası paket değişikliği yapan müşterilerimiz için geçerli değildir.
 • 12 Aydan önce kontrattan ayrılmak isterseniz, Turkcell Hizmetleri kapsamında iptal tarihine kadar faydalanılan indirim bedelleri toplamı veya daha lehinize olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemeniz gereken aylık indirimli paket ücretleri toplamı ile birlikte iptal bedeline ek olarak Lifecell Ek 10 GB paketi iptal bedeli 91,8 TL de faturaya yansıtılır.
 • Hat devri, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama durumlarında, paket iptal edilecektir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 4.5G şebekesinde üst hız limiti terminal yeteneklerine göre değişmekle birlikte Turkcell şebekesi 1.6* Gpbs desteklemektedir.
  *1.6 Gbps hız desteği terminalin yeteneklerinin yanında baz istasyonlarının konfigürasyonuna da bağlı olarak değişmekte olup, Turkcell şebekesinde verilebilecek Max Downlink -DL hız değerlerini ifade etmektedir.
 • 18.01.2024 tarihi itibarıyla ilgili paket Tarifen Yurt Dışında geçerli özelliği ile kullanılabilecektir. Detaylı bilgi için; TYG Avantaj, TYG Ekstra
Diğer
Call Center arama aksiyonu