Turkcell 20 MB İnternet Paketi

20 MB İnternet Paketi

Bireysel Akıllı Telefon ve Tablet Kontratlı müşterilerimiz, sözleşme süreleri boyunca; diledikleri bir anda; limitlerine uygun olarak, aksesuara, ayrı bir sözleşme halinde 12 - 24 ay taahhütle sahip olabilecekler.

Ücretsiz
Detaylı Bilgi
Turkcell 20 MB İnternet Paketi
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
20 MB

Daha Fazla Bilgi

 • Bireysel Akıllı Telefon veya Tablet Kampanyası’ndaysanız sözleşmenize ek bir sözleşmeyle 12-24 ay taahhütle Aksesuar Kampanyası’na katılabilirsiniz.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için aşağıdaki cihaz ve tablet kampanyalarından birinde olunması ön koşuldur.
 • Samsung Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Nokia Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Turkcell T serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, iPhone Bireysel Akıllı telefon Kampanyası, LG bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, HTC Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, BlackBerry 10 İnternet Paketli Kampanyası, Bireysel BlackBerry 10 Akıllı Telefon Kampanyası, Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası, 3G’li Tablet Festivali Kampanyası, Bireysel Multimodem Kampanyası, Tarifeye Ek Tablet kampanyasından
 • Aksesuar teklifine 20 MB data, aksesuar sözleşmesi süresince hediye edilecektir.
 • 20 MB hediye verilen data sözleşme bitiminde otomatik olarak sonlanmaktadır.
 • Aksesuar Kampanyası’ndan cayma durumunda data cayması yansımaktadır*
 • Paket aktif edildiğinde ve sonlandığında bilgilendirme SMS’i yollanacaktır.
 • Paket bitimine yakın (%80) ve bitiminde (%100) bilgilendirme SMS’i yollanmaktadır.
 • Aksesuarlar sadece Turkcell Mağazalarından alınabilmektedir.
 • *Hediye datalar kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devretmemektedir ya da bedel indirimi talep edilememektedir. Üçüncü şahıslara transfer edilememektedir. Tercih edilen aksesuar bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılmaktadır. Kampanya ücretlerine ek olarak ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır. Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda, söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde, Mobil Hizmet Faturası’na bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil Hizmet Faturası’na bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.