Tam Destek

Tam Destek

Zor dönemde müşterilerimizin yanındayız. 7GB + 1000dk + 250SMS, ayda 59TL'ye Tam Destek Paketinde!

Tam Destek

Paket Kapsamı

lifebox lifebox
BiP BiP
Dergilik Dergilik
Fizy Fizy
Y. Dışında Geçerli Y. Dışında Geçerli
Goller Cepte Goller Cepte

Paketteki Faydalar

 • Dergilik Mini ve Dergilik’e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun. 
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

Katılım Kriterleri

 • Bu paketten yalnızca Tam Destek Kampanyası bitiminde faydalanılabilir.
Ücretlendirme

 • Tam Destek paketi kapsamında yurt içi her yöne geçerli 7GB internet, yurt içi her yöne geçerli 1000dK ve yurt içi her yöne 250SMS ve Dergilik Mini Servisi ile Dergilik’te geçerli 1GB internet sunulur. Tam Destek paketinden Turkcell bireysel faturalı ses hattı müşterileri faydalanabilecektir. Bu paketten yalnızca Tam Destek Kampanyası bitiminde faydalanılabilir. Kampanya sayfasına gitmek için lütfen tıklayınız.
 • Paketten aylık 59TL’ye faydalanılır.
 • Tarife paket içeriği bittiğinde devam eden kullanımlar konuşma için 29,9 TL/250 dk (KDV,ÖİV Dâhil), mesajlaşma için 29,9 TL/250 adet (KDV, ÖİVDâhil) ve internet için 29,9TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil) olarak ücretlendirilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
  İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
  Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  Yurt içi her yöne dakikalarınız ve SMS/MMS'leriniz KKTCELL yönüne de geçerlidir.

Diğer
Kapat
Yardım ister misiniz?