Tam Destek

Tam Destek

Zor dönemde müşterilerimizin yanındayız. 7GB + 1000dk + 250SMS, ayda 59TL'ye Tam Destek Paketinde!

YILLIK ABONELİK
39 TL / AY
22 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi
shop.packagetariff.priceunit.yok
59 TL
Detaylı Bilgi

Paket Kapsamı

lifebox lifebox
BiP BiP
Dergilik Dergilik
Fizy Fizy
Y. Dışında Geçerli Y. Dışında Geçerli
Goller Cepte Goller Cepte

Paketteki Faydalar

 • Dergilik Mini ve Dergilik’e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun. 
 • Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.

Katılım Kriterleri

 • E– devlet üzerinden alınan barkodlu Sigortalılık Tescil ve Hizmet Dökümü belgesinin Dijital Operatör üzerinden iletilmesiyle yapılacak talep ile başvurulabilecektir.
 • Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı belgesinde aşağıda durumlardan birine sahip müşterilerin paket başvurusu kabul edilecek:
 • Eksik gün nedeni Mart 2021 ya da Nisan 2021 aylarında eksik gün nedeni kodu 18, 21, 27, 28 ya da 29 olarak girilmiş olan müşteriler
 • İşten çıkış nedeni Mart 2020 sonrası bir tarihte işten çıkış nedeni olarak 5, 15, ya da 17 kodlarından biri girilmiş olan müşteriler. Kampanyaya yalnızca evrak sahibinin, hattın yasal sahibi olan müşteriler katılabilir.
 • Kampanyaya başvuruda hattın yasal sahibinin Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı belgesi kontrol edilir. Uygun belgeye sahip olan yasal sahibin bu kampanyadan yararlanabilir
Tam Destek kampanyası kapsamında yurt içi her yöne geçerli 7GB internet, yurt içi her yöne geçerli 1000dK ve yurt içi her yöne 250SMS ve Dergilik Mini Servisi ile Dergilik’te geçerli 1GB internet sunulur. Kampanya ücreti 12 ay boyunca 39TL olup, müşterilere ilk 6 ayda tanımlanacak 30TL indirim ile 9TL'den faydalanmaları sağlanacaktır. Tam Destek Kampanyasından Turkcell bireysel faturalı ses hattı müşterileri faydalanabilecektir.
Dijital Operatör üzerinden yardım menüsünden, talep ilet kategorisinde Tam Destek Kampanyasına Başvur ile kampanyaya başvuru yapılabilir. Başvuruyu takiben 5 iş günü içinde müşterilere dönüş yapılacaktır. Kampanyaya katılım faturalı ve faturasız toplamda 50.000 müşteri ile sınırlıdır
Başvurusu kabul edilen faturalı müşterilere kampanya doğrudan tanımlanacak ve tanımlandığında bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Ödeme tipi faturalı olan ve başvurusu kabul edilen müşteriler, bildirimi ayrıca tarife olarak yapılmış olan Tam Destek Paketinden Tam Destek kampanyası kapsamında 39TL’den faydalanacak, ancak ilk 6 fatura döneminde aylık 30TL fatura altı indirimi tanımlanacaktır. Kampanyanın cayma bedeli bulunmayacaktır, eğer müşteri bir başka Yıllık Abonelik Kampanyasından cayma ücreti varken bu kampanyaya geçiş yaparsa eski kampanyanın cayması bu kampanyaya taşınacaktır. Son 3 ay içinde paket değişikliği yapmış olan müşterilerin bu kampanyaya geçerken cayması taşınmaz. Kampanyanın ilk 6 ayında kampanya iptal edilirse, iptali takip eden ilk faturaya indirim yansıtılır daha sonra yansıtılmaz. Kampanyanın ilk ayında müşteri paket değişikliği yaparsa geçiş yaptığı ay indirim aktif kalır sonraki ay iptal edilir. Kampanyaya yalnızca 12 aylık geçiş ile gelinebilir.
Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir. Pakete kayıt olan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Paketi kullanmaya başlayan müşterilerin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.

Ücretlendirme

 • Kampanya ücreti 12 ay boyunca 39TL olup, müşterilere ilk 6 ayda tanımlanacak 30TL indirim ile 9TL'den faydalanmaları sağlanacaktır.

Katılım Kriterleri

 • Bu paketten yalnızca Tam Destek Kampanyası bitiminde faydalanılabilir.
Ücretlendirme

 • Tam Destek paketi kapsamında yurt içi her yöne geçerli 7GB internet, yurt içi her yöne geçerli 1000dK ve yurt içi her yöne 250SMS ve Dergilik Mini Servisi ile Dergilik’te geçerli 1GB internet sunulur. Tam Destek paketinden Turkcell bireysel faturalı ses hattı müşterileri faydalanabilecektir. Bu paketten yalnızca Tam Destek Kampanyası bitiminde faydalanılabilir. Kampanya sayfasına gitmek için lütfen tıklayınız.
 • Paketten aylık 59TL’ye faydalanılır.
 • Tarife paket içeriği bittiğinde devam eden kullanımlar konuşma için 29,9 TL/250 dk (KDV,ÖİV Dâhil), mesajlaşma için 29,9 TL/250 adet (KDV, ÖİVDâhil) ve internet için 29,9TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil) olarak ücretlendirilir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
  İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
  Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
  Yurt içi her yöne dakikalarınız ve SMS/MMS'leriniz KKTCELL yönüne de geçerlidir.

Diğer
Kapat
Yardım ister misiniz?