Turkcell Ultra+ Fırsat 20 GB Paketi

Ultra+ Fırsat 20 GB Paketi

Ultra+ Fırsat 20 GB paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

Turkcell Ultra+ Fırsat 20 GB Paketi
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2000 DK HER YÖNE
20 GB İNTERNET
100 SMS HER YÖNE

Katılım Kriterleri

 • Ultra+ Fırsat 20 GB paketi her yöne 2000 dk, Turkcell içi sınırsız görüşme, her yöne 100 SMS ve 20 GB internet, Lifebox’ta geçerli aylık 5GB internet, TV+’da geçerli aylık 5GB internet ve Fizy’de geçerli aylık 5GB içerir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Aşağıdaki kriterleri sağlayan müşteriler devir ve tarife değişikliği ile bu paketten faydalanabilir: "15 ses hattından az hattı olan; adına ses, mobil geniş bant, fiber, xdsl, kablo internet abonelikleri dışında farklı bir Turkcell Grup aboneliği bulunmayan; Yeni İştecep Kampanyası’ndan yararlanmayan; kontratsız olarak fatura altı indirim almayan; hattını kurumsal hattan bireysel hatta çeviren veya yeni hat aktivasyonu ya da numara taşıma işlemi yaparak bireysel Turkcell abonesi olan ve Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan yapılan sorgu neticesinde ‘Şahıs Şirketi’ olduğu tespit edilen müşterilerimiz.”
 • Paket kapsamında TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet ve Fizy'de geçerli 5GB internet, Whatsapp ve BiP'te sınırsız mesajlaşma sunulmaktadır. Paketteki TV+, Lifebox ve Fizy uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir.  

Ücretlendirme

 • Paket fiyatı KDV ve ÖİV dahil 345  TL’dir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Tarifen Yurt Dışında Geçerli Avantaj için tıklayınız Ekstra için tıklayınız
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.