Turbo+ Hepsi Bol Paketi - TURKCELL

Turbo+ Hepsi Bol Paketi

Turbo+ Hepsi Bol Kampanyanızın bol içerikleri ve ilk ay 20 GB ek faydası ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

2,5 GB
64,90 TL / AY
5 GB
49,90 TL / AY
Hemen Al

Paket Kapsamı

BiP BiP
Dergilik Dergilik
250 SMS 250 SMS

Paketteki Faydalar

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilik ve Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox'a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Turbo+ Hepsi Bol Kampanyası

 • Turbo+ Hepsi Bol Kampanyası ile paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 5 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB kullanabilirsiniz. 
 • Turbo+ Hepsi Bol Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketinizdeki internetiniz ikiye katlanacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir. 
 • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
 • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
 • Paket ile ilgili paket bitimi dahil diğer tüm detayları aylık abonelik sayfasından inceleyebilirsiniz.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo+ Hepsi Bol Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 35 TL'dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecekleri fatura tutarı kıyaslanır.  Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler; Turbo Avantaj 2 GB;Turbo+  Süper Fırsat Ses;Turbo+ Eko Ses;Turbo Fırsat Süper Ses;Turbo Fırsat Midi Ses;Turbo 4 GB;Lifecell Up 3;Lifecell Seçmece Karışık 1GB;Lifecell Seçmece 1000 dk;Lifecell Plus 3 GB;Lifecell Akıllı Midi Ses;Lifecell Akıllı Maksi Ses;GNÇ Fırsat Ses;Faturalı Midi Plus Ses;Faturalı 600 dk Plus;Engel Tanımayan Hepsi 5 GB;Akıllı 5GB;Turbo+ Mini Ses;Turbo+ Konfor Ses;Turbo+ Hepsi Bol Ses;Turbo Yeni 2 GB;Turbo Mini;Turbo Midi;Turbo Konfor Ses;Turbo Hoş Geldin Ses;Kahraman Paket;GNÇ Eko;Faturalı Avantaj 5 GB;Faturalı 4 GB Plus;Faturalı 300 dk Plus;Faturalı 3 GB Plus;Faturalı 2 GB Plus;Emniyet Özel;Akıllı 3GB;Akıllı 2 GB;Akıllı 1GB
 • 17.02.2020 tarihi itibarıyla Turbo Fırsat Plus, Lifecell Fırsat Midi, Destek Konuşma, Lifecell + Eko, Turbo 5GB, Turbo Bizbize 3GB, Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 1 GB, Kontrol Sende Paketlerlerindeki müşteriler de kampanyadan yararlanabilecek; Turbo+ Hepsi Bol, Turbo Midi, Turbo Yeni 2 GB, Turbo Avantaj 2 GB, Akıllı 5GB, Faturalı Avantaj 5 GB, Yapboz 250 dk, Turbo 6 GB, Akıllı 1GB, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB, Turbo 2 GB paketlerindeki müşteriler ise bu tarih itibarıyla kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • 11.03.2020 tarihi itibarıyla Turbo+ Hepsi Bol paketini Turbo+ Mini ,Turbo+ Konfor ,Turbo Konfor ,Lifecell Up 3,Lifecell Seçmece 1000 dk,Lifecell Seçmece Karışık 1GB,paketlerindeki aboneler faydalanamayacaktır.
 • 11.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Turbo+ Süper Fırsat, Turbo Fırsat Super, Faturalı 3 GB Plus, Akıllı 5GB, Turbo+ Eko, Lifecell Fırsat Midi, Lifecell + Eko, Turbo 5GB, Turbo Bizbize 3GB, Turbo Avantaj 2 GB paketlerindeki müşteriler de faydalanabilecektir.
 • 19.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Turbo Fırsat Plus Konuş, Akıllı 1GB, Konfor Eko, Yapboz 500 dk, Turbo 1 GB, Turbo Eko 1 GB, Turbo 2 GB, Akıllı Saat, Altın Yaşlar, Kahraman Paket, Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 2 GB, BEN YAPTIM 500, Faturalı Avantaj 3 GB, Turbo Yeni 3 GB, Turbo+ Mini 3GB  paketlerindeki müşteriler de faydalanabilecektir. 
 • 19.03.2020 tarihi itibarıyla kampanyadan Turbo+ Süper Fırsat, Turbo Fırsat Super, Faturalı 3 GB Plus, Akıllı 5GB, Turbo+ Eko, Lifecell Fırsat Midi, Lifecell+ Eko, Turbo 5GB, Turbo Bizbize 3GB, Turbo Avantaj 2 GB paketlerindeki müşteriler faydalanamayacaktır.
 • Kampanyadan aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • 21.04.2020 tarihi itibarıyla bu paketten yalnızca aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Katlama kampanyası paketten bağımsız bir kampanyadır. Katlama kampanyasının geçerli olduğu farklı bir pakete geçilmesi durumunda katlama kampanyası devam eder.
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır
 • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 49,90 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir. 
 • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.

SMS
 • THEPSIBOL yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000

  Turbo+ Hepsi Bol Paketi

  • 10.06.2020 tarihinden itibaren paketin aylık ücreti 64,90 TL olarak güncellenecektir.
  • Turbo+ Hepsi Bol Paketi 2,5GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1 GB, lifebox'ta geçerli 5Gb internet ve fizy'de geçerli 5 GB içerir.
  • 20.10.2019 tarihi itibarıyla paket ücreti 49,90TL olarak güncellenmiştir. 
  • Paketten yalnızca Turbo+ Hepsi Bol Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.
  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
  • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • Dergilik’te geçerli 1 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
  • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?