Turbo+ Avantaj 7GB - TURKCELL

Turbo+ Avantaj 7GB

Zengin içerikli Turbo+ Avantaj 7GBPaketi ile Turkcell Uygulamalarının keyfini sürün!

59,90 TL / AY
Hemen Al
Turbo+ Avantaj 7GB
 

Paketteki Faydalar

 • BiP’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Dergilik ve Dergilik’e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinlerken interneti dert etmeyin!
 • lifebox'a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

 

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dısında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve sms'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

 • Turbo+ Avantaj 7GB Paketi 7 GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik'te geçerli 1GB içerir.
 • 21.04.2020 tarihi itibarıyla bu paketten yalnızca aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Dergilik’te geçerli  1GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Paketten tüm Faturalı Midi Plus , Faturalı 2 GB Plus, Faturalı 600 dk Plus, Yapboz 250 dk , Hepsi 100 dk , Yapboz 500 dk , Bol Dk Kontratlı , DESTEK KONUSMA, Akıllı Saat , Engel Tanımayan Hepsi 1 GB , Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 1 GB , KONTROL SENDE PAKETI, Altın Yaşlar Paket , Kahraman Paket , Akıllı Çocuk Saati Tarifesi 2 GB, BEN YAPTIM 500, Turbo Fırsat Plus Konuş  , Turbo Fırsat Plus  , Akıllı 2GB , Lifecell Akıllı Midi , Turbo 1 GB , Turbo Eko 1 GB , Akıllı 3GB , Akıllı 1GB , Konfor Eko  , Turbo Mini , Turbo Hoş Geldin  , Lifecell Plus 3 GB , Turbo 2 GB , GNÇ Fırsat  , GNÇ Eko , Turbo Fırsat Midi  , Turbo Yeni 3 GB , Faturalı 4 GB Plus, Lifecell Akıllı Maksi , Faturalı Avantaj 3 GB , Turbo Fırsat , Lifecell Seçmece 1000 dk, Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Turbo Avantaj 2 GB , Engel Tanımayan Hepsi 2 GB , Turbo+ Mini , Turbo+ Konfor , Turbo Konfor , Turbo 4 GB , Lifecell Up 3 , GNÇ 4 GB, Faturalı Avantaj 5 GB , Lifecell Fırsat Midi , Lifecell + Eko , GNÇ Fırsat Midi , Akıllı 5GB , Turbo+ Eko , Turbo Midi , Lifecell Süper Avantaj , Turbo 5GB , Turbo Bizbize 3GB , Lifecell Plus 5 GB , Emniyet Özel , Turbo+ Hepsi Bol , Turbo Maksi , Lifecell Fırsat 5 GB , Lifecell Up 5 , Turbo Ekstra 5 GB , Turbo 7GB , Turbo Bizbize 5GB , GNÇ Avantaj , GNÇ Süper Eko , Kamu Özel , Kaçmaz 39 - 500 dk , Turbo+ Mini 3GB, Turbo+ 2GB, Turbo+ Midi 3GB, Turbo+ Midi 4GB, Turbo+ Maksi 3GB, Turbo+ Eko 5GB, Turbo+ Eko 6GB, Turbo+ Avantaj  6GB paketlerindeki aboneler faydalanabilir.

SMS
 • TURBOP AVANTAJ 7GB yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kapat
  Yardım ister misiniz?