Platinum Maksi 20

Platinum Maksi 20

Platinum Maksi 20 paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

YILLIK ABONELİK
124,90 TL / AY
31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli.
Hemen Al
AYLIK ABONELİK
159,90 TL / AY
Detaylı Bilgi

Paket Kapsamı

Platinum Platinum
Dergilik Dergilik
BiP BiP
lifebox lifebox
Fizy Fizy
TV+ TV+

Paketteki Faydalar

 • Dergilik Maksi ve Dergilik’e özel 1GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • Fizy Video Üyeliği ve Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonun keyfini çıkarın.
 • TV+ Mini Paket Üyeliği ve TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın.
 • Lifebox 25 GB Standart üyeliği ve Lifebox’a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!
 • Salla Kazan ile her hafta GB garantili sallama hakkı

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Ayrıcalıklı hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Platinum Maksi 20 Kampanyası

Paket
İçerik
Kontratlı Aylık Ücret
Platinum Maksi 20
20 GB internet + her yöne 2000 dk + Turkcell’lilerle sınırsız konuşma + her yöne 300 SMS/MMS + Dergilik Maksi + Dergilikte geçerli 1 GB + Midi Life Paketi + Lifebox’ta geçerli 5 GB + Fizy’de geçerli 5GB + TV+’da geçerli 5GB
124,9 TL

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil 124,9 TL’dir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Kontratın ilk ayında geçerli olan 30 GB internet paketi, Turkcell İletişim AŞ tarafından sunulmaktadır ve Turkcell mobil şebekesinde kullanılabilir.
 • Midi Life paketi TV+ Mini paket üyeliği, Lifebox 25GB Standart+ üyeliği, fizy video üyeliği içerir. TV+ hizmeti Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. tarafından, Lifebox hizmeti Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş tarafından, Fizy hizmeti Lifecell Müzik Yayın ve İletim A.Ş. tarafından sunulmaktadır. 
 • TV+ Mini paket üyeliği için aylık ücret 3,21 TL, Lifebox 25GB Standart+ üyeliği için aylık ücreti 3,04 TL, Fizy Video üyeliği için aylık ücreti 1,62 TL'dir. Bu ücretler Platinum Maksi 20 paket ücretine dahil olup bu bedeller, Turkcell Ödeme ve E-para Hizmetleri A.Ş (“PAYCELL”) tarafından sunulan Mobil Ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir.
 • Kampanyadan faydalanmak için abonelerin hatlarının Paycell Mobil Ödeme hizmetine açık olması gerekmektedir.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanyadan 12 aylık taahhüt süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirimlerin toplamı ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir. Kampanyaya katılan aboneler için, kampanyadan faydalanılan süre boyunca alınan indirimlerin toplamı hesaplanırken kampanya kapsamında sunulan 30 GB ilk ay faydasının 55 TL bedeli hesaplamaya dahil edilir. 
 • Fatura dönemi başına erken iptal bedeli ücretine Midi Life Paket içeriğinde yer alan Lifebox, Fizy, TV+ üyelikleri erken iptal ücretleri de dahildir.
 • Kampanyadan aşağıdaki paketlerden halihazırda faydalanan bireysel faturalı Turkcell ses hattı aboneleri faydalanabilir: Akıllı 10GB, Akıllı 15GB, Akıllı 20GB, Akıllı 3GB, Akıllı 6GB, Aynen 10, Bol 10, Bol 11, Bol 12, Bol 14, Bol 15, Bol 16, Bol 18, Bol 20, Bol 22, Bol 24, Bol 3, Bol 4, Bol 6, Bol 8, Bol Dk, Faturalı 3, Faturalı 7, Faturalı Fırsat Midi, Faturalı Maksi Plus, Faturalı Midi Plus, GNÇ Fırsat 13, GNÇ Fırsat 19, GNÇ Fırsat 5, GNÇ Fırsat 9, GNÇ Fırsat Midi, GNÇ Fırsat Pro, GNÇ Fırsat, GNÇ Fırsat Süper, GNÇ Maksi 12 GB, GNÇ Maksi 12GB Eko, GNÇ Maksi 6 GB, GNÇ Maksi 6GB Eko, GNÇ Maksi 9GB Eko, GNÇ Maksi 9GB, GNÇ Net Ben, GNÇ Süper 11 GB, GNÇ Süper 11GB Eko, GNÇ Süper 14GB Eko, GNÇ Süper 14GB, GNÇ Süper 17GB Eko, GNÇ Süper 17GB, GNÇ Süper 20GB Eko, GNÇ Süper 20GB, GNÇ Süper 7GB Eko, GNÇ+ 12GB, GNÇ+ 16GB, GNÇ+ 8GB, GNÇ+ Avantaj 14GB, GNÇ+ Avantaj 16GB, GNÇ+ Avantaj 20GB, GNÇ+ Avantaj 25GB, GNÇ+ Avantaj 7GB, GNÇ+ Ekstra 12, GNÇ+ Ekstra 14, GNÇ+ Ekstra 16, GNÇ+ Ekstra 20, GNÇ+ Ekstra 3, GNÇ+ Ekstra 7, GNÇ+ Ekstra 8, GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Hepsi Fırsat, GNÇ+ Konfor, GNÇ+ Mega Fırsat, GNÇ+ Mega, GNÇ+ Midi, GNÇ+ Mini, GNÇ+ Pro, GNÇ+ Süper Fırsat, GNÇ+ Ultra Fırsat, Kazandıran+ 10GB, Kazandıran+ 15GB, Kazandıran+ 4GB, Kazandıran+ 5GB, Kazandıran+ 6GB, Kazandıran+ 8GB, Kazandıran+ Mega 10GB, Kazandıran+ Mega 6GB, Kazandıran+ Süper 10GB, Kazandıran+ Süper 3GB, Kazandıran+ Süper 5GB, Kazandıran+ Süper 6GB, Lifecell Mix, Lifecell Süper Mix, Lifecell Sarı Günler+, Platinum Basın, Platinum 10 GB Özel , Platinum 10 GB, Platinum 18 GB, Platinum 25, Platinum 50, Platinum Hoş Geldin 20 GB, Platinum Plus 15, Platinum+ 18GB, Platinum+ 22GB, Platinum+ Avantaj, Platinum+ Maksi, Platinum+ Bol, Platinum+ Ekstra 10, Platinum+ Ekstra 12, Platinum+ Ekstra 16, Platinum+ Hoş Geldin, Platinum+ Maksi 16, Süper Fırsat 10GB, Süper Fırsat 20GB, Süper Fırsat 2GB, Süper Fırsat 5GB, Süper Fırsat 8GB, Turbo 3GB, Turbo 5GB, Turbo 6 GB, Turbo 7GB, Turbo Dijital 10, Turbo Dijital 12, Turbo Dijital 20, Turbo Fırsat 10+, Turbo Fırsat 15+, Turbo Fırsat 16, Turbo Fırsat 44, Turbo Fırsat 55, Turbo Fırsat 5GB, Turbo Fırsat 6, Turbo Fırsat 8, Turbo Fırsat Avantaj, Turbo Fırsat Avantaj+, Turbo Fırsat Midi, Turbo Fırsat Plus Konuş, Turbo Fırsat Plus, Turbo Fırsat Super, Turbo Süper Fırsat, Turbo+ 18GB, Turbo+ 1GB, Turbo+ 20GB, Turbo+ 2GB, Turbo+ 5GB, Turbo+ 6GB, Turbo+ 8GB, Turbo+ Avantaj 12GB, Turbo+ Avantaj 4GB, Turbo+ Avantaj 6GB, Turbo+ Avantaj 7GB, Turbo+ Avantaj, Turbo+ Avantaj 8GB, Turbo+ Bol, Turbo+ Eko 3GB, Turbo+ Eko 5GB, Turbo+ Eko 8GB, Turbo+ Eko, Turbo+ Fırsat, Turbo+ Hepsi Bol, Turbo+ Hepsi Eko, Turbo+ Hepsi Ekstra, Turbo+ Hepsi Star, Turbo+ Hepsi Süper, Turbo+ Konfor, Turbo+ Maksi, Turbo+ Maksi 3GB, Turbo+ Midi 3GB, Turbo+ Midi 4GB, Turbo+ Midi 6GB, Turbo+ Midi, Turbo+ Mini 3GB, Turbo+ Mini, Turbo+ Plus, Turbo+ Star, Turbo+ Süper 15GB, Turbo+ Süper 4GB, Turbo+ Süper 8GB, Turbo+ Süper Fırsat, Yıldız 5, Yıldız 6, Yıldız 7, Yıldız 8, Yıldız 9.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Fatura dönemi başına erken iptal bedeli ücretine Midi Life Paket içeriğinde yer alan Lifebox, Fizy, TV+ üyelikleri erken iptal ücretleri de dahildir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

SMS
 • PMAKSI 20 yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Anlaşmalı Zincir Mağazalar
  0532 757 22 22

  Platinum Maksi 20

  • Platinum Maksi 20 Paketi 20 GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, her yöne 300 SMS/MMS, Dergilik Maksi Paketi, Dergilik'te geçerli 1 GB, Midi Life paketi, Lifebox’ta geçerli 5 GB, Fizy’de geçerli 5GB, TV+’da geçerli 5GB içerir.
  • Midi Life paketi TV+ Mini paket üyeliği, Lifebox 25GB Standart+ üyeliği, Fizy Video üyeliği içerir. Tv+ hizmeti Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. tarafından, Lifebox hizmeti Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş tarafından, Fizy hizmeti Lifecell Müzik Yayın ve İletim A.Ş. tarafından sunulmaktadır. 
  • TV+ Mini Paket üyeliği aylık ücreti 4,11 TL, Lifebox 25GB Standart+ üyeliği aylık ücreti 3,89 TL, Fizy Video üyeliği aylık ücreti 2,08 TL'dir. Bu ücretler Platinum Maksi 20 paket ücretine dahil olup bu bedeller, Turkcell Ödeme ve E-para Hizmetleri A.Ş (“PAYCELL”) tarafından sunulan Mobil Ödeme hizmeti aracılığı ile TURKCELL tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir.
  • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
  • Paketten yalnızca Platinum Maksi 20 Kampanyası bitiminde yararlanılabilir. 
  • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Dergilik Maksi paketiyle birlikte  Dergilik’teki tüm ücretli yerli dergileri, hiçbir limit olmadan okuyabilirsiniz. Üstelik, hattınızla aynı anda dilediğiniz kadar farklı cihazdan Dergilik’in zengin içeriklerine erişebilir ve okuyabilirsiniz.  (Paketlerin hiçbirinde ücretsiz dergi indirme ve okumada bir limitasyon yoktur.)
  • Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.
  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Yurt içinden yurt dışı yönüne yapacağınız ilk aramada 19,38 (KDV, ÖİV dâhil) TL'ye 60dk'lık avantajlı yurt dışını arama paketi aktiflenecektir. Bu paket, Alo Dünya paketinin geçerli olduğu yönlere ve KKTC yönüne geçerlidir. Paket bittikçe yeniden aktiflenecektir. Yurtiçinden yurtdışı yönüne göndereceğiniz ilk SMS'te 3,06 TL'ye 30SMS'lik avantajlı yurtdışı SMS paketi aktiflenecektir. Paket bittikçe yenilenecektir.
  • Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını incelemek ve tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için AppStore veya Google PlayStore üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması’nı indirmeyi unutmayın.
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
  • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
  • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
   • Kampanya içeriği ve özellikleri nelerdir?
    • Platinum Maksi 20 Kampanyası ile aylık 20 GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, her yöne 300 SMS/MMS, Dergilik Maksi Paketi, Dergilik'te geçerli 1 GB, Midi Life paketi, Lifebox’ta geçerli 5 GB, Fizy’de geçerli 5GB, TV+’da geçerli 5GB’ı 12 fatura dönemi boyunca indirimli kulllanabilirsiniz. Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
   • Kimler yararlanabilir?
    • Kampanyadan aşağıdaki paketlerden halihazırda faydalanan bireysel faturalı Turkcell ses hattı aboneleri faydalanabilir: Akıllı 10GB, Akıllı 15GB, Akıllı 20GB, Akıllı 3GB, Akıllı 6GB, Aynen 10, Bol 10, Bol 11, Bol 12, Bol 14, Bol 15, Bol 16, Bol 18, Bol 20, Bol 22, Bol 24, Bol 3, Bol 4, Bol 6, Bol 8, Bol Dk, Faturalı 3, Faturalı 7, Faturalı Fırsat Midi, Faturalı Maksi Plus, Faturalı Midi Plus, GNÇ Fırsat 13, GNÇ Fırsat 19, GNÇ Fırsat 5, GNÇ Fırsat 9, GNÇ Fırsat Midi, GNÇ Fırsat Pro, GNÇ Fırsat, GNÇ Fırsat Süper, GNÇ Maksi 12 GB, GNÇ Maksi 12GB Eko, GNÇ Maksi 6 GB, GNÇ Maksi 6GB Eko, GNÇ Maksi 9GB Eko, GNÇ Maksi 9GB, GNÇ Net Ben, GNÇ Süper 11 GB, GNÇ Süper 11GB Eko, GNÇ Süper 14GB Eko, GNÇ Süper 14GB, GNÇ Süper 17GB Eko, GNÇ Süper 17GB, GNÇ Süper 20GB Eko, GNÇ Süper 20GB, GNÇ Süper 7GB Eko, GNÇ+ 12GB, GNÇ+ 16GB, GNÇ+ 8GB, GNÇ+ Avantaj 14GB, GNÇ+ Avantaj 16GB, GNÇ+ Avantaj 20GB, GNÇ+ Avantaj 25GB, GNÇ+ Avantaj 7GB, GNÇ+ Ekstra 12, GNÇ+ Ekstra 14, GNÇ+ Ekstra 16, GNÇ+ Ekstra 20, GNÇ+ Ekstra 3, GNÇ+ Ekstra 7, GNÇ+ Ekstra 8, GNÇ+ Fırsat, GNÇ+ Hepsi Fırsat, GNÇ+ Konfor, GNÇ+ Mega Fırsat, GNÇ+ Mega, GNÇ+ Midi, GNÇ+ Mini, GNÇ+ Pro, GNÇ+ Süper Fırsat, GNÇ+ Ultra Fırsat, Kazandıran+ 10GB, Kazandıran+ 15GB, Kazandıran+ 4GB, Kazandıran+ 5GB, Kazandıran+ 6GB, Kazandıran+ 8GB, Kazandıran+ Mega 10GB, Kazandıran+ Mega 6GB, Kazandıran+ Süper 10GB, Kazandıran+ Süper 3GB, Kazandıran+ Süper 5GB, Kazandıran+ Süper 6GB, Lifecell Mix, Lifecell Süper Mix, Lifecell Sarı Günler+, Platinum Basın, Platinum 10 GB Özel , Platinum 10 GB, Platinum 18 GB, Platinum 25, Platinum 50, Platinum Hoş Geldin 20 GB, Platinum Plus 15, Platinum+ 18GB, Platinum+ 22GB, Platinum+ Avantaj, Platinum+ Bol, Platinum+ Ekstra 10, Platinum+ Ekstra 12, Platinum+ Ekstra 16, Platinum+ Hoş Geldin, Platinum+ Maksi 16, Süper Fırsat 10GB, Süper Fırsat 20GB, Süper Fırsat 2GB, Süper Fırsat 5GB, Süper Fırsat 8GB, Turbo 3GB, Turbo 5GB, Turbo 6 GB, Turbo 7GB, Turbo Dijital 10, Turbo Dijital 12, Turbo Dijital 20, Turbo Fırsat 10+, Turbo Fırsat 15+, Turbo Fırsat 16, Turbo Fırsat 44, Turbo Fırsat 55, Turbo Fırsat 5GB, Turbo Fırsat 6, Turbo Fırsat 8, Turbo Fırsat Avantaj, Turbo Fırsat Avantaj+, Turbo Fırsat Midi, Turbo Fırsat Plus Konuş, Turbo Fırsat Plus, Turbo Fırsat Super, Turbo Süper Fırsat, Turbo+ 18GB, Turbo+ 1GB, Turbo+ 20GB, Turbo+ 2GB, Turbo+ 5GB, Turbo+ 6GB, Turbo+ 8GB, Turbo+ Avantaj 12GB, Turbo+ Avantaj 4GB, Turbo+ Avantaj 6GB, Turbo+ Avantaj 7GB, Turbo+ Avantaj, Turbo+ Avantaj 8GB, Turbo+ Bol, Turbo+ Eko 3GB, Turbo+ Eko 5GB, Turbo+ Eko 8GB, Turbo+ Eko, Turbo+ Fırsat, Turbo+ Hepsi Bol, Turbo+ Hepsi Eko, Turbo+ Hepsi Ekstra, Turbo+ Hepsi Star, Turbo+ Hepsi Süper, Turbo+ Konfor, Turbo+ Maksi, Turbo+ Maksi 3GB, Turbo+ Midi 3GB, Turbo+ Midi 4GB, Turbo+ Midi 6GB, Turbo+ Midi, Turbo+ Mini 3GB, Turbo+ Mini, Turbo+ Plus, Turbo+ Star, Turbo+ Süper 15GB, Turbo+ Süper 4GB, Turbo+ Süper 8GB, Turbo+ Süper Fırsat, Yıldız 5, Yıldız 6, Yıldız 7, Yıldız 8, Yıldız 9.
   • Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?
    • Kampanya anında devreye girer. Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.
  • PMAKSI 20 yazıp 2200’a göndererek yıllık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Dijital Operatör uygulamasından, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz.

  • Hayır, devretmez.

  • Evet, kullanım haklarınızın %80 ve %100’üne ulaştığınızda SMS ile bilgilendirme yapılır.

  • KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj göndererek ücretsiz olarak fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

  • Hattınızı başka bir numaraya yönlendirmeniz durumunda yapacağınız görüşmelerinizde paket dakikalarınız geçerli olmaz. Yönlendirme servisimizin ücretlendirme bilgileri için lütfen tıklayın.

  • Hayır, yoktur.

  • Kampanyanız iptal ettiğinizde veya taahhüdünüz bittiğinde herhangi bir tarife/paket değişikliği yapmazsanız mevcut paketinizi aylık abonelik ile kullanmaya devam edersiniz.

  • Müşteri hizmetlerini arayarak veya IPTAL PMAKSI 20 yazıp 2200'a göndererek iptal edebilirsiniz.

  • Kampanyanızı iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

  • Numara değişikliğinde ve fatura dönem değişikliğinde devam eder, diğer durumlarda devam etmez.

  • Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  • Hayır.

  • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız. Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Hayır.

  •  Evet.

  • Evet, taahhüt bitimine 30 gün kala bilgilendirme SMS’i gönderilir. 

  Kapat
  Yardım ister misiniz?