Turkcell GNÇ Star+ 24 GB Paketi

GNÇ Star+ 24 GB Paketi

GNÇ Star+ 24GB paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

YILLIK ABONELİK
330 TL / AY
31 Aralık 2025 tarihine kadar geçerli.
Hemen Al
AYLIK ABONELİK
470 TL / AY
Detaylı Bilgi
Turkcell GNÇ Star+ 24 GB Paketi

Paketteki Faydalar

Instagram/Facebook/Twitter/TikTok/Youtube’a özel 2 GB internet ile sosyal medyanın keyfini çıkartın.
BiP’e özel ek sınırsız GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
Whatsapp'ta mesajlaşmaya özel sınırsız internet ile mesajlaşmaya kesintisiz devam edin! 

Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10 GB internetin keyfini çıkartın.

 

Tarifeniz yurt dışında geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Katılım Kriterleri

 • Kampanyadan aşağıdaki kriterleri sağlayan, hat sahibi veya kullanıcı yaşı 25 yaş ve altında Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir; '''Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 12 ve üzeri arttıran; rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 44 ve üzerinde artış gösteren; son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 73’ten fazla olan müşteriler; son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 51’in üzerinde olan; son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan; 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler; son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 6’nın üzerinde olan; akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan; son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 55’in üzerinde olan müşteriler.'''
 • Kampanyadan faydalanmak için abonelerin hatlarının Paycell Mobil Ödeme’ye açık olması gerekmektedir.

Ücretlendirme

Paket
İçerik
Yıllık Abonelik Ücreti
GNÇ Star+ 24GB
22GB İnternet + Her yöne 1000 dakika konuşma + Her yöne 250SMS/MMS+ Facebook/Twitter/TikTok/Youtube/Instagram’da geçerli 2GB + Görüntülü ve Sesli Görüşmeler dışındaki tüm kullanımlarda geçerli sınırsız Bip ve Whatsapp, Turkcell Wifi noktalarında geçerli 10GB Wifi İnterneti, Fizy’de geçerli 5GB, TV+’da geçerli 5GB, Lifebox’ta geçerli 5GB İnternet
330 TL

 • 20.12.2023 tarihi itibarıyla kampanya ücreti KDV, ÖİV dahil 330 TL'dir.
 • 7 Temmuz 2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır. Kampanya ücreti 203,12 TL olacaktır.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir. '''Telsiz Kullanım Ücreti''' ve '''Telsiz Ruhsat Ücreti''' dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu kampanya ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakate geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz 20 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
 • Kontratın ilk ayında geçerli olan 20 GB internet paketi, Turkcell İletişim A.Ş. tarafından sunulmaktadır ve Turkcell mobil şebekesinde kullanılabilir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Kampanya ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Kampanyadan 12 aylık taahhüt süresi dolmadan ayrılan aboneler kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları indirimlerin toplamı ya da kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretleri toplamından hangisi lehlerine ise ona göre erken iptal ücreti ödeyeceklerdir.
 • Kampanyaya katılan aboneler için, kampanyadan faydalanılan süre boyunca alınan indirimlerin toplamı hesaplanırken kampanya kapsamında sunulan 20GB ilk ay faydasının 45,70 TL bedeli hesaplamaya dahil edilir.
 • Paketteki  TV+, Lifebox ve fizy’i uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. detaylı bilgi için tıklayınız.
 • 7 Temmuz 2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile kampanya içerisinde yer alan WiFi ücretine yansıtılacaktır. Kampanya içerisinde yer alan 10 GB Turkcell WiFi faydası 4,06 TL olarak bu karar doğrultusunda güncellenmiştir. Bu tutar kampanya fiyatına dahil olup, Turkcell Ödeme ve E-para Hizmetleri A.Ş.("Paycell") tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti aracılığı ile Turkcell tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir. Bu 4,06 TL'lik tutar üzerinden sosyal destek indirimi uygulanmaz.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 4.5G şebekesinde üst hız limiti terminal yeteneklerine göre değişmekle birlikte Turkcell şebekesi 1.6* Gpbs desteklemektedir.
  *1.6 Gbps hız desteği terminalin yeteneklerinin yanında baz istasyonlarının konfigürasyonuna da bağlı olarak değişmekte olup, Turkcell şebekesinde verilebilecek Max Downlink -DL hız değerlerini ifade etmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

Katılım Kriterleri

 • Paketten yalnızca GNÇ Star+ 24GB Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.
 • GNÇ Star+ 24GB Paketi, 22GB internet, her yöne 1000 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, görüntülü ve sesli görüşmeler dışındaki tüm kullanımlarda geçerli sınırsız BiP ve WhatsApp, Instagram/Facebook/Twitter/TikTok/Youtube’da geçerli 2GB, Turkcell Wifi noktalarında geçerli 10GB Wifi internet, Lifebox’ta geçerli 5GB, TV+’ta geçerli 5GB ve Fizy’de geçerli 5GB içerir. Paketten yalnızca GNÇ Star+ 24GB Kampanyası bitiminde yararlanılabilir.

Ücretlendirme

 • 20.12.2023 tarihi itibarıyla paket ücreti KDV, ÖİV dahil 470 TL'dir.
 • 10.08.2023 tarihinden itibaren paket ücreti KDV, ÖİV dahil 430 TL'dir.
 • 7 Temmuz 2023 tarihli ve 32241 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda KDV’ye tabi teslim ve hizmetler için uygulanmakta olan %18’lik vergi oranı %20 olarak, %8 vergi oranı uygulanan teslim ve hizmetler için ise %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklik, Kararın yürürlüğe girdiği 10 Temmuz 2023 tarihi itibari ile mevcut paket tutarınıza yansıtılacaktır. Paket ücreti 345,31 TL olacaktır.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Paketin yurt içi her yöne ses ve SMS faydaları KKTCell yönüne de geçerlidir.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 4.5G şebekesinde üst hız limiti terminal yeteneklerine göre değişmekle birlikte Turkcell şebekesi 1.6* Gpbs desteklemektedir.
  *1.6 Gbps hız desteği terminalin yeteneklerinin yanında baz istasyonlarının konfigürasyonuna da bağlı olarak değişmekte olup, Turkcell şebekesinde verilebilecek Max Downlink -DL hız değerlerini ifade etmektedir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. Fct cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • Paket kapsamında TV+'ta geçerli 5GB internet, Lifebox'ta 5GB internet, Fizy'de geçerli 5GB internet sunulmaktadır. Paketteki TV+, Lifebox ve Fizy’i uygulamaları için verilen internet hakkına servis hizmeti dahil değildir. Bu servislere ait verilen internet hakları servis satın alındıktan sonra kullanılabilir.
 • Paket, Turkcell Superonline tarafından sunulmakta olan WiFi hizmeti kapsamında 10 GB Turkcell WiFi data kullanım hakkı içermektedir.
 • Paketten faydalanmak için abonelerin hatlarının Paycell Mobil Ödeme’ye açık olması gerekmektedir. 
 • Paketten yalnızca TC vatandaşı olan Turkcell bireysel faturalı ses hattı aboneleri yararlanabilir. 
 • 4 TL’lik Turkcell WiFi ücreti, paket fiyatına dahildir.