Turkcell Dijitale Gel 40 GB

Dijitale Gel 40 GB

Turkcell Uygulaması uygulamasından veya turkcell.com.tr'den sınırlı süre içerisinde alabileceğiniz Dijitale Gel 40 GB Paketi kapsamında, 390 TL'ye 40 GB cepten interneti doya doya kullanabilir, sevdiklerinizle 2000 dakika konuşabilirsiniz.

390 TL / 4 HAFTA
Hemen Al
Turkcell Dijitale Gel 40 GB
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2000 DK HER YÖNE
40 GB İNTERNET
500 SMS HER YÖNE
BiP 5 GB

Katılım Kriterleri

 • Paketten son 3 ayda ortalama harcaması 230 TL üzeri olan, son 6 ayda dijital kanallardan yükleme yapmamış veya son 12 ayın 12 sinde dijital hariç bir kanaldan düzenli yükleme yapmış , veya düzenli şekilde 3 ay dijital kanalı kullanmış sonraki ay dijital hariç bir kanaldan yükleme yapmış Bireysel Faturasız Ses Turkcell müşterileri faydalanabilecektir.  21 Haziran 2023 tarihinden itibari ile paket hedef kitlesinde değişiklik yapılmıştır. Son 6 ay içerisinde dijital kanallardan herhangi bir yükleme yapmamış olan ve faturasız bir ses, sms, data içeren 28 günlük bir pakatinde 28 günlük bir paketin 26. gününde ya da ya da %90 ını harcadığı an bir hafta süre içerisinde olmak kaydıyla bu paketi almaya hak kazanacaktır. Paketten veri işleme izni olanlar yararlanabilir.
 • Paket ayda bir kez müşterilere sınırı süreli olarak sunulacaktır. Sınırlı sürenin kapsamı günlük veya saatlik olacaktır.
 • Paketler Turkcell uygulaması veya turkcell.com.tr’deki Faturasız Paket Yükle ekranlarından yüklenebilecektir.
 • Paketin sunulacağı tarihler, öncesinde kampanya sayfasında duyurulacak ve müşterilere iletişimi yapılacaktır

Ücretlendirme

Paket
İçerik
Fiyat
Dijitale Gel 40 GB
4 Hafta boyunca yurt içi her yöne 2000 dakika + 500 SMS + 40 GB interneti +BiP’te geçerli 5 GB
390 TL

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb'tır.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 4 Haftalık  paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketler yenilenmemektedir.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları Ön Ödemeli Paket Aşım Tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket içerisinde verilen data paketinin 4.5G şebekesinde üst hız limiti terminal yeteneklerine göre değişmekle birlikte Turkcell şebekesi 1.6* Gpbs desteklemektedir.
  *1.6 Gbps hız desteği terminalin yeteneklerinin yanında baz istasyonlarının konfigürasyonuna da bağlı olarak değişmekte olup, Turkcell şebekesinde verilebilecek Max Downlink -DL hız değerlerini ifade etmektedir. 
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Pakete kayıt olan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Paketi kullanmaya başlayan müşterilerin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.
 • Toplam Telsiz Kullanım Ücreti borcu biriken müşterilerimizin paket satın alabilmesi için Telsiz Kullanım Ücreti borcunun ödenmesi ile ilgili kurallar Telsiz Kullanım Ücreti sayfasında belirtilmiştir

Diğer
https://www.turkcell.com.tr/yukle/hazir-kart-paket-yukle?place=qa