KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
250 DK DİĞER YÖNLERLE
1 GB İNTERNET
Tarım Doktoru Hediye
27 TL /AY YILLIK ABONELİK

Daha Fazla Bilgi

 • Son 90 gün içerisinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak veya numarasını faturalı Turkcell hattına taşıyarak veya Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek, Yeni Bereket 750 paketine gelen müşteriler faydalanabilir.
 • Her yöne 500 dakika, diğer yönlere 250 dk , 12 fatura dönemi sabit fiyat garantisi ile ayda 27 TL’ye sunulmaktadır.
 • Tarife ücretine tüm vergiler (konuşma, sms için %18 KDV ve %25 ÖİV, internet için %18 KDV ve %5 ÖİV) dâhildir.
 • Kampanya dâhilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Kampanyadan aynı anda sadece bir kez yararlanılabilir.
 • Akıllı fatura kampanyasına katılmanız durumunda; kampanya faydanızın aylık içeriği bittiğinde, akıllı fatura özelliginiz devreye girer, sizi bilgilendirir ve aşım yapmanızı engeller. Siz de isterseniz tek bir SMS atıp ek paket alarak kolayca kullanıma devam edersiniz. Akıllı fatura özelliğinizi iptal ederseniz paket aşım çözümü kampanyasından ücretlendirilirsiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.
 • 12 ay faydalanma taahhüdünde bulunan aboneler, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketten 27TL'ye faydalanabileceklerdir. Bu aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına, faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dâhil 5TL kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. Kampanyada kalınması halinde ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleşecektir.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • 12 fatura dönemi sonunda, paketiniz otomatik olarak Yeni Bereket 750 Paketi üzerinden devam edecektir. Detaylar için tarife sayfasına tıklayın.
 • Ayrıca Yeni Bereket 750 Paketine katıldığınızda, otomatik olarak ücretsiz zirai danışmanlık sunan Tarım Doktoru servisinden de ücretsiz faydalanırsınız.Tarlanızdaki ürünlerin verimi artsın diye, Bu servisle, ücretsiz olarak 8099 çiftçi danışma hattını arayarak, Ziraat mühendislerimizden danışmanlık alabilirsiniz.
 • Diğer yönlere sunulan 250 dk , her yöne dakikalarınızdan daha öncelikli olarak kullanılacaktır.
 • 06.07.2015 tarihi itibarıyla paket aşım çözümümüzle, paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Müşterilerimiz, ses paketlerinin bitimini takip eden ilk kullanımlarında 2,5 TL (KDV,ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilecektir. Devam eden kullanımlarda 900 sn sonuna kadar ek bir ücretlendirme olmayacaktır. Bu kullanımın ardından takip eden ilk kullanımlarında yeni bir ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ücretlendirilecektir. Takip eden kullanımlarda 1800sn’lik (30dk’lık) kullanımın sonuna dek ek bir ücretlendirme olmayacaktır. İlk 30dk'nin bitmesini takiben abonenin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30dk'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30dk için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil)ödemeye devam edecektir. Müşterilerimiz, sms paketlerinin bitimini takip eden ilk sms kullanımlarında 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden 14 sms müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. 16. Sms’de ek 2,5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ile ücretlendirilecektir. Takip eden yeni bir 14 sms müşterilerimize ücretsiz sağlanacaktır. İlk 30sms'in bitmesini takiben müşterilerimizin yaptığı ilk kullanımda ikinci 30sms'lık kullanım hakkı devreye alınacak ve müşterilerimiz 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir. Kullanım devamını takiben müşterilerimiz her yurt içi her yöne 30sms için 5 TL (KDV, ÖİV Dahil) ödemeye devam edecektir.
 • 06.07.2015 tarihi öncesinde bu paketin taahhütlü kampanyasından faydalanan müşterilerimiz için taahhüt süreleri sona erene kadar paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 3 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 3TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir. Taahhüt süreleri sona erdikten sonra paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 30 dk'sı 5 TL (KDV, ÖİV dahil) ve her yurt içi her yöne SMS kullanımı 30 SMS 5TL (KDV, ÖİV dahil) olacak şekilde ücretlendirilir.
 • İnternet paket aşım ücreti 5 TL/200 MB'dir. Paket aşımında her 200 MB kullanım 5 TL olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme, bir fatura döneminde en fazla 20 kere tekrarlanır. 20. fayda kullanıldıktan sonra internet hızı, ana paket yenilenene kadar 5 kbps’a düşürülür ve faturanıza ek ücret yansıtılmaz.


SMS
 • BEREKET 750 yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kapat
  Yardım ister misiniz?