Daha Fazla Bilgi

  • Turist Tanışma Seti alan müşterilerimize 30 gün geçerli 3GB internet hediye edilecektir. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Turist Tanışma Seti alarak Turkcell faturasıza gelen müşterilerimize, hat açılış anında açılış vergilerine ek olarak bir defaya mahsus 74,48TL‘lik Turist Tanışma Seti Hizmet Bedeli kesilecektir. Bu hizmet bedelinin hediyesi olarak müşterilerimizin hatlarına açılış anında 30 gün boyunca kullanabilecekleri 12 GB internet, 30dk yurt dışını arama, 300dk yurt içinde her yöne konuşma hediyesi yüklenecektir.
  • Faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, sms ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
  • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurtdışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
  • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda abonenin ses harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin sms kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 2kr/100KB üzerinden ücretlendirilecektir. Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Paket içindeki 30 dk yurtdışını arama faydası Alo Dünya 30 dk paketi ile aynı kapsama sahiptir.

Kapat
Yardım ister misiniz?