Daha Fazla Bilgi

 • To get the details of the Tourist Welcome Pack in English please click.
 • Tourist Welcome Pack alarak Turkcell faturasıza gelen müşterilerimize, hat açılış anında açılış vergilerine ek olarak bir defaya mahsus 53 TL‘lik Hizmet Bedeli kesilecektir. Bu hizmet bedelinin hediyesi olarak müşterilerimizin hatlarına açılış anında 30 gün boyunca kullanabilecekleri 20 GB internet, 200dk yurt içinde her yöne konuşma, BiP uygulamasında geçerli 30GB, whatsapp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma ve indirimli kullanabilecekleri ek avantajlar hediyesi yüklenecektir. 
 • Tourist Welcome Pack ile size özel ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.
  BiP "Tourist Welcome Pack" kanalını takip ederek, şifrelerinize ulaşabilir; size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. BiP ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.
  Yolcu360
  Araç kiralamada geçerli %10’a varan indirimlerden yararlanmak için size özel şifrenizle yolcu360.com veya mobil uygulama üzerinden belirtilen alanlara giriş yapabilirsiniz.
  Uygulanacak indirim faydası yalnızca binek araçlar ve yurt içi günlük kiralamalarda geçerlidir.
  Şans Restaurant
  Size özel şifrelerinizle kuruluşa ait tüm restoranlarda geçerli %10 indirim hakkından yararlanabilirsiniz.
  Şifrelerinizi ödeme esnasında belirtilen alanlara giriş yaparak indirimden faydalanabilirsiniz.
  Piri
  Ücretsiz Tarihi Yarımada Tur’unu dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  Turkcell Diyalog Müzesi
  Turkcell Diyalog Müzesi’nde geçerli indiriminiz ile 45 TL yerine yalnızca 30TL ödeyerek giriş yapabilirsiniz.
  Etkinlik gişesinden biletinizi alırken şifrenizi belirtmeniz durumunda size özel indirimden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, sms ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurtdışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda abonenin ses harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin sms kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 2kr/100KB üzerinden ücretlendirilecektir. Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Paket içindeki 30 dk yurtdışını arama faydası Alo Dünya 30 dk paketi ile aynı kapsama sahiptir.

Sayfayı kaydırın