Daha Fazla Bilgi

  • Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan müşterilerimize açılışa özel toplamda 9GB* internet hediye edilecektir. 
  • 9GB* internetin 6GB'ı Süper Hazır Kart Tanışma Seti açılışına özel, 3GB'ı Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının hediyesidir.  Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 1000 dakika, 250 SMS, 9* GB hediyesi ile açılacak. Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200'a göndererek, yükleme faydasından yararlanama avantajı kazanabileceklerdir. SMS ile başvurunun ardından 90 gün boyunca, aylık tek seferde 25 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya POS kanalından 25 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 5GB daha yüklenecek! 5GB hediye faydasından SMS ile başvuruyu takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca maksimum 3 kez faydalanılabilir.
  • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 3G şebekesi için 63 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps'dır. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
  • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya faydaları bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurt dışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
  • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika ve sms kullanımlarının bittiği durumda abonenin ses ve sms harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır. Hediye internet paketleri bitiminde, müşterinin internet kullanımları, eğer daha önce hiç ücretli bir internet paketi kullanmadıysa durdurulacak aksi durumda farklı bir internet paketi yoksa 4kr/100 KB üzerinden ücretlendirilecektir. Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
  • 1 Ağustos 2018 itibarıyla, 25 yaş ve altında Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, yurt içinde her yöne kullanabilecekleri GNÇ Full 7 GB Kampanyası kapsamında 750 dakika, 3 GB’ı gece toplam 7 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik uygulamaları hediyesi ile açılacak.
  • Kampanyadan 29.05.2019 tarihinden önce yararlanmış müşteriler için, yükleme faydası 6 ay boyunca +1GB hediye internet olarak devam edecektir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kapat
Yardım ister misiniz?