Daha Fazla Bilgi

 • Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 1000 dakika, 250 SMS, 6 GB hediyesi ile açılacak. Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 6 ay boyunca, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1GB daha yüklenecek! 1GB hediye faydasından hat açılışını takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez faydalanılabilir.
 • 10.08.2018 itibarıyla Süper Hazır Kart Tanışma Seti alan müşterilere, açılış anında 24,48TL'lik Tanışma Seti Hizmet Bedeli kesilecektir. Tanışma Seti Hizmet bedelinin 1,5GB lık haftalık internet hediyesi olacak bu hediye açılış anında müşterinin hattına otomatik olarak yüklenecek ve 1 hafta boyunca yurtiçinde kullanılabilecektir. Hediye 1,5GB haftalık internet bittiğinde müşteri ek bir paketi yoka 2kr/100KB olarak ücretlendirilecektir. Tanışma Seti Hizmet bedeli şu uyruklar için alınmayacaktır: Afganistan, Andora,  Angola,  Anguila, Antigua  ve  Barbuda, Arnavutluk, Aruba, Azerbaycan, Aziz, Lucia, Bahama, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belize (İngiliz Hondurası), Benin, Bermuda, Beyaz Rusya, Bolivya, Bosna, Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei , Bulgaristan, Burkina, Faso, Burundi, Butan, Cezayir, Cibuti, Curacao, Çad, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Egypt, Ekvador, Ekvator, El, Salvador, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etyopya, Faroe, Adaları, Fiji, Fildişi, Sahili, Filipinler, Filistin, Gabon, Gambiya, Gana, Ghana, Gine, Gine-Bissau, Grenada, Guatemala, Güney, Afrika, Güney, Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Honduras, Irak, Jamaika, Jersey, Adası, Kamboçya, Kamerun, Kanal, Adaları, Karadağ, Karadağ(Sırbistan&Karada;ğ), Kayman, Adaları, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş Adası, KKTC, Kolombiya, Komorlar, Kongo, Kongo Cumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Kosta, Rika, Kuzey, Kore, Küba, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Madagaskar, Makao, Makedonya, Malawi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall, Adaları, , Martinik, Meksika, Moğolistan, Moldova, Monako, Mongolya,  Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Panama, Reünyon, Romanya, Ruanda, Sırbistan, Sierra, Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları,  Somali, Sri Lanka, St. Kitts, Nevis, St. Lucia, Surinam, Suriye, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Togo, Trinidad, Tobago, Tunus, Turks, Caicos Adaları, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Uruguay, Venezuela, Vietnam, Yeni, Zelanda, Yugoslavya, Zambiya, Zimbabve

 • Kampanyada verilen, data paketinin üst hız limiti 3G şebekesi için 63 Mbps, 4G şebekesi için 100 Mbps'dır. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya faydaları bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurt dışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.  Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika ve sms kullanımlarının bittiği durumda abonenin ses ve sms harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır. 6GB hediye internet paketi bitiminde, müşterinin internet kullanımları, eğer daha önce hiç ücretli bir internet paketi kullanmadıysa durdurulacak aksi durumda farklı bir internet paketi  yoksa 2 kr/100 KB üzerinden ücretlendirilecektir. Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • 1 Ağustos 2018 itibarıyla, 25 yaş ve altında Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, yurt içinde her yöne kullanabilecekleri GNÇ Full 7 GB Kampanyası kapsamında 750 dakika, 3 GB’ı gece toplam 7 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik uygulamaları hediyesi ile açılacak. 
 • Kampanyadan 23.02.2018 tarihinden önce yararlanmış müşteriler, 6 aylık yükleme faydası olarak 250dk +250SMS+500MB hediyesinden yararlanmaya devam edecektir. 
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen müşterilerimiz yararlanabilir.  

 • Kampanyaya başvuru için SMS gerekmemektedir. 

 • Yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen müşterilerimiz yararlanabilir.  

 • 23.02.2018 tarihinden sonra Süper Hazır Kart Tanışma Seti kampanyasından yararlanmaya başlayan müşterilerimizin hatları, içinde yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 1000 dakika, 250 SMS, 6 GB hediyesi ile açılacak. Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 6 ay boyunca, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1GB daha yüklenecek! 1GB hediye faydasından hat açılışını takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez faydalanılabilir. 

  23.02.2018 tarihinden önce Süper Hazır Kart Tanışma Seti kampanyasından yararlanan müşterilerimizin hatları, içinde yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 2000 dakika, 1000 SMS, 1 GB hediyesi ile açılacak. Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 6 ay boyunca, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 250 dakika, 250 SMS, 500 MB daha yüklenecek! 250 dakika, 250 SMS, 500 MB hediye faydasından hat açılışını takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez faydalanılabilir. 

  10.08.2018 itibarıyla TL hediyeli tanışma seti alan faturasız müşterilere, açılış anında 24,48TL'lik Tanışma Seti Hizmet Bedeli kesilecektir. Tanışma Seti Hizmet bedelinin 1,5GB lık haftalık internet hediyesi olacak bu hediye açılış anında müşterinin hattına otomatik olarak yüklenecek ve 1 hafta boyunca yurtiçinde kullanılabilecektir. Hediye 1,5GB haftalık internet bittiğinde müşteri ek bir paketi yoka 2kr/100KB olarak ücretlendirilecektir. Tanışma Seti Hizmet bedeli aşağıda belirtilen uyruklar için alınmayacaktır.

  Afganistan, Andora,  Angola,  Anguila, Antigua  ve  Barbuda, Arnavutluk, Aruba, Azerbaycan, Aziz, Lucia, Bahama, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belize (İngiliz Hondurası), Benin, Bermuda, Beyaz Rusya, Bolivya, Bosna, Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei , Bulgaristan, Burkina, Faso, Burundi, Butan, Cezayir, Cibuti, Curacao, Çad, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Egypt, Ekvador, Ekvator, El, Salvador, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etyopya, Faroe, Adaları, Fiji, Fildişi, Sahili, Filipinler, Filistin, Gabon, Gambiya, Gana, Ghana, Gine, Gine-Bissau, Grenada, Guatemala, Güney, Afrika, Güney, Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Honduras, Irak, Jamaika, Jersey, Adası, Kamboçya, Kamerun, Kanal, Adaları, Karadağ, Karadağ(Sırbistan&Karada;ğ), Kayman, Adaları, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş Adası, KKTC, Kolombiya, Komorlar, Kongo, Kongo Cumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Kosta, Rika, Kuzey, Kore, Küba, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Madagaskar, Makao, Makedonya, Malawi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall, Adaları, , Martinik, Meksika, Moğolistan, Moldova, Monako, Mongolya,  Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Panama, Reünyon, Romanya, Ruanda, Sırbistan, Sierra, Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları,  Somali, Sri Lanka, St. Kitts, Nevis, St. Lucia, Surinam, Suriye, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Togo, Trinidad, Tobago, Tunus, Turks, Caicos Adaları, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Uruguay, Venezuela, Vietnam, Yeni, Zelanda, Yugoslavya, Zambiya, Zimbabve

 • Hattınız kullanıma açıldıktan kısa bir süre sonra kampanya faydası hattınıza otomatik yüklenir ve sms ile bilgisi verilir
 • Kampanya faydaları 30 günlüktür. Bir sonraki aya devretmez

 • Evet. Paketinizin bittiğine dair SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

 • Kalan yazıp 2200’a ücretsiz göndererek, kampanyadan kalan faydanızı ve geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz.

 • Hayır, geçerli olmaz.

 • Kampanyadan yararlanacak kişi sayısına ilişkin bir sınır yok.

 • Açılış anında hediye edilen fayda için İPTAL SÜPER TANIŞMA, yüklemeye bağlı kazanılan fayda için IPTAL SÜPER HEDİYE yazıp 2200’a gönderin.

 • Devir, numara taşıma ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.

 • Hayır, kampanya kapsamında kazandığım faydalar başka bir hatta transfer edilemez. 

 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin 100 KB’tır.

Sayfayı kaydırın