Daha Fazla Bilgi

  • BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını  takip eden Turkcell ses hattı müşterileri, 21 Ekim-21 Kasım’20 tarihleri arasında, #senyapdiye kanalından kendi hatlarına gönderebilecekleri davet mesajlarını kendi telefonlarından diğer operatördeki arkadaşları ile paylaşarak, arkadaşlarını Turkcell’e davet edebilecekler. Turkcell’li arkadaşlarından davet mesajı alan diğer operatör müşterileri, arkadaşları tarafından kendilerine iletilen davet mesajının içindeki linke tıklayarak açılan sayfada kampanya başvurularını 21 Kasım’20 tarihine kadar gerçekleştirdiklerinde ve 30 Kasım’20 tarihine kadar numaralarını Turkcell’e taşıdıklarında  hem daveti gerçekleştiren Turkcell’li, hem de daveti kabul edip ardından da numarasını Turkcell’e taşıyan arkadaşı aşağıdaki fırsatlardan yararlanma şansına sahip olacaktır.
Kampanya faydaları:
  • Faturalı hatlar: Hangi tarifeyi  kullandıklarından bağımsız 12 ay boyunca 2 defa kullanabilecekleri  haftalık 2GB aşım korumasından faydalanabilecekler. Kampanya şartlarını sağlayan faturalı hatlar, kendilerine gönderilen bilgilendirme mesajı sonrasında 12 ay içerisinde istedikleri tarihlerde toplamda 2 defa kullanabilecekleri haftalık 2GB hediyeyi istedikleri tarihlerde paketlerindeki internet henüz bitmeden DAVETETKAZAN yazıp 2200’a sms atarak, aşım koruma paketlerini başlatabilirler. Haftalık 2GB aşım korumasından 30 günde 1 kez faydalanılabilir.
  • Faturasız hatlar : 2 ay boyunca 35TL ve üstü paket yükledikleri aylarda, paketlerine ek haftalık 2GB internet hediyesinden yararlanacaklar
  • Kampanyadan bireysel, ses hattı sahibi Turkcell müşterileri yararlanabilecektir. Kampanyadan hediye kazanacak kişi sayısı 100.000 ile sınırlıdır. Kampanya dahilinde hediye edilen 2GB internet, bir hafta boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir. Devretmez, 3. şahıslara transfer edilemez. Ücretlendirme periyodu faturasız hatlar için 100kb, faturalı hatlar için 1kb’tır. Hediye 2GB’ın 1 haftalık kullanım süresi içindeki paket aşımında, müşterilerin kullanımları kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Davet ederek numarasını Turkcell’e taşıyan arkadaş sayısından bağımsız olarak, koşulları sağlayan her müşteri kampanya faydasını bir kez alabilecektir.

Kapat
Yardım ister misiniz?