Daha Fazla Bilgi

 • 31.12.2021 tarihi itibariyle kampanya kapatılmıştır. 31.12.2021 tarihi öncesinde kampanyadan faydalanan aboneler yararlanmaya devam edebilecektir.
 • 29.09.2020 tarihi itibariyle Hazır Kart'tan Turkcell Rahat tarifesine geçen ve Rahat Fırsat 3GB, Rahat Fırsat 5GB, Rahat Fırsat 7GB, Rahat Fırsat 10GB paketlerinden birini alan aboneler paket aldıkları her ay kampanya avantajından faydalanabilecektir.
 • 19.06.2020 tarihi itibariyle Rahat Fırsat 7GB ve Rahat Fırsat 10GB paketlerine yeni hat alarak veya numara taşıma ile gelenler için geçerlidir. Yeni hat alarak veya numara taşıma ile gelen müşterilerimiz için diğer paketlerde geçerli değildir. 
 • 19.06.2020 tarihinden önce son 90 gün içinde Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelenler arasından Rahat Paket alan bireysel aboneler kampanya avantajından yararlanmaya devam edecektir. Kampanya kapsamında Rahat Paket alan abonelere pakete ek yurt içinde kullanabilecekleri 3 GB yurtiçi internet paket aldıkları her ay hediye edilmektedir.
 • Rahat Paket almayan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır. İlgili aboneler Turkcell Rahat Tarife’ye gelişinin ardından 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilecek olup, paket almadığı aylarda hediye fayda tanımlanmayacaktır. Kampanya faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanyanın başladığına dair gelecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanım yapılmaya başlanabilecektir. Kullanım süresi sonunda paketler yenilenmeyecektir. Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir. Üzerinde kampanya tanımlı müşteriler tekrar alamazlar, aynı anda 1 defa yararlanılabilir. Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.
 • Fayda bitiminde faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
 • Kampanya yalnızca Turkcell Rahat Tarife’de kalınması durumunda geçerlidir. Devir, ödeme tipi değişikliği, Rahat Tarife dışında başka bir tarifeye geçilmesi ile faturasıza geri dönülmesi, numara taşıma, borç nedeniyle veya abone isteğiyle hattı kapama durumlarında kampanya faydaları sonlanır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
 • Turkcell Rahat Tarife ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
 • Turkcell Rahat Paketler ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Kapat
Yardım ister misiniz?