KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
500 DK HER YÖNE
2 GB İNTERNET
100 SMS HER YÖNE
27 TL /AY

Daha Fazla Bilgi

Paket AdıKotaFiyat
Hoş Geldin 2GBHer yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 2 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB27 TL


 • Hoş Geldin 2GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
 • Müşteriler, kampanyaya katılmaları durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 2 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB alacaklardır. Üstelik Haydi Gel kampanyası ile paketteki 2GB internetin üzerine 12 ay boyunca ayda +3GB daha hediye.  Son 30 günde Turkcell'e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Hoş Geldin 2GB paketini alan müşterilerimizin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 3 GB Haydi Gel kampanyası internet faydası otomatik olarak yüklenecektir. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Üstelik Haydi Gel kampanyası ile paketteki 2GB internetin üzerine 12 ay boyunca ayda +3GB daha hediye.  Son 30 günde Turkcell'e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Hoş Geldin 2GB paketini alan müşterilerimizin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 3 GB Haydi Gel kampanyası internet faydası otomatik olarak yüklenecektir. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Edirne, Denizli, Aydın, Afyon, Hatay, Sakarya, Balıkesir, Gaziantep, Samsun, Van, Zonguldak, Sivas, Diyarbakır, Mersin illerinde bulunan Turkcell noktalarından yeni tesis veya numara taşıma ile Turkcell’e gelen müşterilerimiz ilk 30 gün içerisinde SMS ile ücretsiz olarak 1000DK veya 2GB internet faydasından hangisini tercih ettiklerini belirterek paketlerine ek internet ya da dakika hediyelerinden faydalanabilir.Tercih SMS'inin ardından, Turkcell’e geldikten sonra ilk 90 gün içinde 25 TL ve üstü bir paket satın aldıklarında, kampanya faydasından otomatik olarak yararlanmaya başlayacaklar ve 12 ay boyunca 25TL ve üzeri paket aldıklarında kampanya faydası otomatik tanımlanacak. Detaylı bilgi için tıklayın
 • Kampanyaya katılmak için müşterilerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da kampanyaya Turkcell Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri'nden katılmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda bu paketi bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, Hoş Geldin 2GB paketi POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu kanaldan satın alan müşteriler, paket yeni abone alımına açık olduğu sürece, maksimum 12 ay boyunca bu paketi POS kanalından satın almaya devam edebilirler. POS kanalından kampanya dahilinde alınan paket aynı ay içinde en fazla 4 kez alınabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paketin geçerli olduğu 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda müşterinin konuşma harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin sms kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 4kr/100KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, sms ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurtdışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz. 3. Kişilere transfer edilemez.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Bu paketi kullanmaya başlayan müşterilerin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.
 • Toplam Telsiz Kullanım Ücreti borcu 35TL ve üzerinde bulunan müşterimizin Turkcell Mağazalarından ve Müşteri Hizmetlerinden kampanya kapsamındaki paketleri satın alabilmesi için Telsiz Kullanım Ücreti borcunu 35TL’nin altına indirmesi veya tek seferde Turkcell Mağazalarından en az 14 TL yükleme yapması gerekmektedir...
SMS
 • HOSGELDIN 2 GB yaz 2200’a gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Kapat
  Yardım ister misiniz?